Samsung Galaxy Unpacked 2020: Як дивитись пряму подію

Samsung проводить кілька апаратних заходів щороку, але щорічна осінній захід, коли він запускає новий пристрій із серії Note, зазвичай є однією з найбільших. Цей рік не стане винятком. Крім нового Note 20, Samsung також може представити новий складний телефон, і ми, швидше за все, отримаємо повідомлення про нові розумні домашні пристрої.

Зацікавлені в тому, щоб перевірити подію для себе? Ось усе, що вам потрібно знати про те, як спостерігати за апаратною подією Samsung Galaxy Unpacked 2020.

Як дивитись Samsung Galaxy Unpacked 2020

Samsung Galaxy Unpacked 2020 відбудеться 5 серпня о 10:00 за тихоокеанським часом. Є кілька способів, на які ви можете налаштуватися, але на сьогоднішній день найпростіший спосіб спостерігати за подією - зайти на веб-сайт Samsung, щоб транслювати його в прямому ефірі. Пряма трансляція також доступна на YouTube.

Чого очікувати від Samsung Galaxy Unpacked 2020

Мабуть, найочікуванішим запуском Unpacked є новий Samsung Galaxy Note 20, який, ймовірно, стане найдосконалішим телефоном Samsung. Кажуть, що пристрій працює на процесорі Snapdragon 865 у поєднанні з потрійною задньою камерою - включаючи один зум-об'єктив у стилі перископа. Поряд з цим, пристрій, ймовірно, також матиме дисплей 120 Гц, підключення 5G тощо. Можуть бути навіть три різні моделі Galaxy Note 20 різних розмірів - щось для кожного.

Можливо, навіть крутіший за Galaxy Note 20 - це Samsung Galaxy Z Fold 2. Новий складний є продовженням оригінального Galaxy Fold і замінює маленький передній дисплей на набагато більший із вирізом камери . Очікуються також інші вдосконалення, такі як більша обчислювальна потужність. Взагалі кажучи, більшість сподіваються, що пристрій перейде від проблем, які часто зустрічаються у телефонах першого покоління, і запропонує вдосконалений досвід, який може стати більш вагомим аргументом для складних телефонів.

Можливо, ми побачимо інше обладнання, включаючи деякі нові бездротові навушники та Galaxy Watch 3. Якщо нам справді пощастить, Samsung може навіть оголосити про другу складну систему під назвою Galaxy Z Flip 5G.

Останні повідомлення