Як зарядити автомобільний акумулятор

Автомобільні акумулятори не можуть читати думки, але, здається, вони завжди виходять з ладу в найгірший можливий час. Коли ти запізнюєшся, стомлюєшся і потрапляєш у дощ, нічого не відбувається, коли ти повертаєш ключ. Не панікуйте; ти не настільки застряг, як уявляєш. Ось кілька способів зарядити автомобільний акумулятор і як його змінити, якщо він справді помер.

З кабелями-перемичками

Як зарядити автомобільний акумулятор Ярі Хіндстрем

Якщо ви поспішаєте, вам захочеться швидко влити сік в батарею і продовжити свій день. Підключення кабелів перемичок до іншого автомобіля з хорошим акумулятором змусить вас рухатися, але є й переносні перемички. Хороша новина полягає в тому, що генератор змінного струму почне заряджати акумулятор після включення двигуна. Водіння близько 20 хвилин повинно зробити трюк. Погана новина полягає в тому, що якщо ваш акумулятор більше не може затримувати заряд, вам доведеться переходити на нього щоразу, коли ви хочете кудись дістатися. Ми не рекомендуємо цей варіант, якщо у вас насправді немає іншого вибору.

Стрибати машину просто, але потрібно дотримуватися основних запобіжних заходів, щоб уникнути пошкоджень та травм. Першим кроком є ​​пошук акумулятора. Зазвичай він знаходиться під капотом, але в деяких автомобілях він прихований під задніми сидіннями або схований у багажнику. Якщо це так, можливо, в моторному відсіку є термінал. Розмістивши його заздалегідь, ви позбавитеся від клопоту налаштувати все і зрозуміти, що кабелі перемичок недостатньо довгі. Знайшов його? Добре, ви можете перейти до наступного кроку.

Поставте обидва автомобілі на стоянку, якщо вони мають автоматичну коробку передач, або на нейтралі, якщо вони мають механічну коробку передач, і натисніть обоє стоянкові гальма. Вимкніть запалювання в обох автомобілях і видаліть все, що закриває клеми акумулятора, включаючи захисні пластикові кришки та сидіння. Почніть з позитивного (червоного) кабелю; підключіть один кінець до плюсової клеми на розрядженому акумуляторі, а ретельно притисніть інший до плюсової клеми хорошої батареї. Зазвичай він позначається символом + або буквами POS. Потім приєднайте мінусову таблицю до клеми хорошої батареї, яка часто позначена символом - або буквами NEG. Нарешті, підключіть інший кінець мінусового кабелю до нефарбованої металевої частини в моторному відсіку, бажано до такої, яка знаходиться не поруч із акумулятором. Дуже важливо переконатися, що кабелі затягнуті; останнє, що вам потрібно - це кабель, який розв’язується під час запуску двигуна.

Якщо все виглядає добре, заведіть машину з хорошим акумулятором і дайте їй працювати кілька секунд, щоб відправити сік до розрядженого акумулятора. Далі заведіть машину з розрядженою батареєю. Якщо він запуститься, чудово, але обов’язково продовжуйте його працювати (і, бажано, проїжджайте його протягом 15-20 хвилин після зняття кабелів), оскільки він може не запуститися знову, якщо цього не зробити. Якщо він не запускається, або ваш акумулятор повністю розряджений, або проблема виникає звідкись. Те, що трапляється (або не трапляється), коли машина відмовляється їхати, багато говорить про проблему. Клацаючий звук інколи вказує на проблему стартера; перевертання двигуна, але не спрацьовування сигналізує про подачу палива або проблему іскри (наприклад, погані свічки запалювання).

З портативним зарядним пристроєм

Як зарядити автомобільний акумулятор Black & Decker

Якщо час дозволяє, або якщо у вас немає доступу до кабелів-перемичок, вам знадобиться або переносний зарядний пристрій, або вийміть акумулятор і віднесіть його до магазину автозапчастин (про це за мить) . Інвестувати в портативний зарядний пристрій - гарна ідея - багато функціональних ліхтариків та USB-портів для зарядки смартфона, - але більшість магазинів запчастин поповнюють ваш акумулятор безкоштовно. Щоб зарядитись за допомогою зарядного пристрою, просто приєднайте позитивний затискач до позитивної клеми акумулятора (червоний до червоного), а мінусовий затискач до мінусової клеми (чорний до чорного). Потім підключіть зарядний пристрій до звичайної побутової розетки та увімкніть його. Ваша машина не є ноутбуком; майте на увазі, зарядка акумулятора може зайняти вісім або більше годин, залежно від типу зарядного пристрою, який ви використовуєте, і від того, скільки йому потрібно електроенергії. Сучасні зарядні пристрої для акумуляторів зазвичай мають ліхтарі, які повідомляють, коли акумулятор повністю заряджений.

Заміна мертвого блоку

Як зарядити автомобільний акумулятор Джозеф Белангер

Акумулятор, який не заряджається, потрібно замінити новим. На щастя, це теж просто. Ви можете заощадити значну частину готівки, змінивши її самостійно. Вам потрібні базові ключі (часто 10 мм, але перевірте, оскільки для деяких машин потрібні інші розміри), і ми рекомендуємо купувати наждачний папір для чищення терміналів. Майте на увазі, кислота акумулятора є їдкою; це може спалити вашу шкіру, і вона буде пережовуватися прямо через ваш одяг. Ви можете уникнути обох, дотримуючись обережності, але завжди корисно носити рукавички та старий одяг, який ви не дбаєте про пошкодження.

Поставте машину на парковку або ввімкніть першу передачу, якщо у вас механічна коробка передач, і встановіть стояночне гальмо. Припускаючи, що ви вже знайшли свій акумулятор, використовуйте правильні ключі, щоб послабити клеми акумулятора. Перевірте наявність накопичень білого або синього кольору навколо клем, витріть їх ганчіркою та видаліть додаткові скупчення як на машині, так і на клем акумулятора. Після їх вимкнення ви готові вийняти акумулятор.

Знайдіть болти, які кріплять акумулятор до лотка для акумулятора, і вийміть їх. У деяких автомобілях болт тримає металеву пластину біля основи акумулятора. В інших два болти, з'єднані з металевими стержнями, міцно затискають батарею. У будь-якому випадку, переконайтеся, що не втратите нічого, що ви видалите. Відкладіть все в сторону, і ви готові витягти акумулятор. Це відносно важко, тому будьте готові. Встановлення відбувається навпаки після зняття. Затягніть болти, що утримують акумулятор, і ті, що на клем, переконайтеся, що все виглядає добре, і заведіть машину. Це повинно спрацювати вгору.

Ви не можете просто викинути старий акумулятор. Вам потрібно віднести його туди, де буде правильно перероблено. Більшість магазинів автозапчастин це зроблять. Крім того, якщо ви відчуваєте авантюру, ви можете віднести акумулятор у металобрухт і отримати за це готівку. Скільки вони вам дають, багато в чому залежить від ціни металобрухту, яка коливається, як і фондовий ринок. Не чекайте статку, якщо ви не принесете два десятки акумуляторів, але все, що компенсує ціну нової батареї, кваліфікується як виграш у нашій книзі.

Останні повідомлення