П’ять непопулярних мереж соціальних медіа, яким вдається все ще триматися

непопулярні веб-сайти в соціальних мережах, які все ще залишаються неспокійнимиВи пам’ятаєте, як обдурили свій профіль Myspace фіолетовими полум’яними шпалерами та вирішили, хто з ваших друзів увійде до вашої вісімки? Або створення цього надсекретного кола в Google+? Ви були одним із тих людей, які кілька літа тому відправляли «йо» всім, кого ви знали?

Існує безліч соціальних мереж, постійно з’являються нові - кожна з яких намагається стати наступною великою справою. Проблема полягає в тому, що тенденції соціальних медіа приходять і згасають, а популярність ніколи не гарантується. Але є кілька веб-сайтів, які висять далеко за межами своїх термінів придатності. Коли Facebook, Twitter, Instagram і Snapchat домінують на соціальній сцені, нам цікаво, як ці п’ять конкретних соціальних мереж продовжують висіти.

Google+

хештеги Google Plus

Коли він вийшов у 2011 році, люди думали, що Google+ стане вбивцею Facebook. У цій соціальній мережі ви створили б різні кола для всіх різних друзів у своєму житті. На жаль, Google+ ніколи не став повноцінним конкурентом, ну, чому завгодно.

Незважаючи на мільярди облікових записів Google, кількість активних користувачів Google+, ймовірно, набагато менше (кожен, хто зареєструється в обліковому записі Google, також отримує обліковий запис Google+). У звіті Stone Temple Consulting за 2014 рік кількість активних користувачів становила близько 100 мільйонів, а кількість користувачів, які часто розміщували повідомлення протягом місяця, була ще менше - 3,5 мільйона. Порівняйте це з Facebook, який вимагає 2 мільярди активних користувачів на місяць.

Google+ - останній із серії випробуваних і невдалих сайтів соціальних мереж для Google. Orkut, найперший сайт соціальних мереж Google, де користувачі могли оцінювати вас (за шкалою від 1 до 10) на основі крутості, сексуальності та надійності, закрив магазин у 2014 році. Google Wave, короткочасний сайт у соціальних мережах, який займався майже все, тривало лише кілька років, перш ніж його замінили на Google+. Але Google поки що підтримує Google+. Ми сподіваємось, що компанія або перетворить мережу на щось неймовірне, або, як Orkut та Wave, просто виведе її з убогості.

Шлях

Чи знаєте ви когось, хто все ще користується Path? Перефразуйте: Чи знаєте ви когось, хто навіть використовує Шлях? Спочатку сайт був запущений в 2010 році, позиціонуючи себе як супутника інших сайтів соціальних мереж, таких як Facebook. Спочатку Path обмежив вашу соціальну мережу 50 друзями, думаючи, що ви поділитесь більшою кількістю особистої інформації в меншій групі. Врешті-решт сайт підняв ліміт друзів до 150, перш ніж повністю його видалити.

Оскільки Path хотів, щоб люди розголошували особисту інформацію, користувачі були вражені, дізнавшись, що компанія отримує доступ і зберігає телефонні контакти без дозволу. Після вибачення за практику, сайт знову потрапив у 2013 році за збереження даних від неповнолітніх користувачів. Після випуску конфіденційності FTC оштрафував компанію на 800 000 доларів і вимагав, щоб сайт перевіряв правила конфіденційності раз на рік до 2033 року. Якщо останні цифри точні, Path має менше 5 мільйонів активних користувачів.

Габ

Габ, який отримав назву "Twitter для расистів", був запущений у 2016 році як соціальна мережа, яка уникнула "цілком лівої монополії Великої соціальної політики". Gab, який виглядає дуже схожим на Twitter, дозволяє користувачам надсилати оновлення, не турбуючись про те, щоб його призупинили за висловлювання ненависті - і це турбує з багатьох очевидних причин.

Завдяки таким суперечливим персонам, як Тіла Текіла та Міло Яннопулос, Gab наразі має понад 225 000 користувачів, деякі з них вирішили заплатити за преміум-функції, які допомагають залишати сайт без реклами. Це не велика група, але вона лояльна. Оскільки Apple ніколи не дозволяла Габу розміщувати програму в магазині iOS, а Google витягував програму Android з Google Play Store, користувачі повинні покладатися в основному на веб-сайти. У вересні 2017 року реєстратор Gab заявив, що захопить його домен через загрози насильства з боку користувача, повідомляє Business Insider. Однак анонімний реєстратор взяв на себе обов'язки щодо розміщення.

Мій простір

соціальний медіа

До Facebook існував Myspace. Колись це була найбільша платформа соціальних мереж у світі. Сайт дозволив користувачам створювати сторінки з високим рівнем настрою, наповнені кричущими gif-файлами та фоновою музикою, де ви можете обмірковувати всі свої особисті труднощі через вбудований блог.

Заснована у 2003 році як конкурент Friendster, Myspace провела майже десятиліття як провідний сайт соціальних мереж у світі. За словами Шона Персіваля, колишнього віце-президента з питань інтернет-маркетингу Myspace, сайт фактично був запущений як компанія електронної комерції, щоб продавати своїм користувачам “сміття”, як таблетки для схуднення та дешеві іграшки.

Myspace, який існує сьогодні, не схожий на оригінал. Коли користувачі перейшли на Facebook та інші сайти соціальних мереж, Myspace пройшов кілька ребрендингів та власників. Наразі цей сайт є мережею соціальних медіа, яка зосереджена на музиці та культурі, хоча, маючи 15 мільйонів відвідувачів щомісяця, ми не впевнені, наскільки це впливає.

Йо

Спочатку випущений у день першого квітня в 2014 році, Йо, здається, жарт. Він служить лише одній меті: дозволяє надіслати "йо" іншим користувачам мережі.

Захоплення програмою швидко зменшилось після її запуску. Не допомогло те, що його страждали серйозні проблеми безпеки. Після кількох оновлень користувачі тепер можуть надсилати шпильки, посилання та навіть фотографії, але майже кожна соціальна мережа дозволяє це робити. З моменту запуску Yo було завантажено понад 3 мільйони разів, надіслано понад 100 мільйонів "йо" - далеко не мільярди користувачів інших соціальних мереж.

Останні повідомлення