Ось як замовити свій Galaxy S7 або S7 Edge

як замовити galaxy s7 або edge версію 1457342447 попереднє замовленняНа цьогорічному Всесвітньому конгресі мобільних компаній Samsung вийшов на сцену, щоб продемонструвати своє найновіше бачення передових технологій для смартфонів Android. Пристрої для апетитного напою мають гідроізоляцію, тонни місця та більші акумулятори, ніж будь-коли раніше. Зараз два чудові телефони нарешті можна придбати в магазинах США, Європи, Австралії, Сінгапуру та Південної Кореї.

огляди

Ми знаємо, що у вас може виникати свербіж, щоб отримати його самостійно, тому ось наш повний посібник із придбання власних Samsung Galaxy S7 та S7 Edge.

Galaxy S7 та S7 Edge мають 32 ГБ внутрішньої пам’яті в США. Однак слот MicroSD означає, що за бажанням ви можете додати до додаткових 200 ГБ. Galaxy S7 поставляється в чорному та золотому кольорах, а S7 Edge - у чорному, золотому та срібному кольорах.

Samsung

Galaxy S7 Edge Джеффрі Ван Кемп / Цифрові тенденції

На відміну від компанії Apple, яка має 268 роздрібних магазинів по всій території Сполучених Штатів, найвизначніша американська роздрібна торгівля Samsung знаходиться у її відділеннях "Samsung Zone", розміщених у багатьох місцях Best Buy. Однак це не заважає Samsung представляти S7 на своєму веб-сайті.

Для тих, хто хоче перевірити телефон перед тим, як покласти гроші, Samsung пропонує версії для попереднього перегляду, які можна переглянути в місцях, де знаходиться Samsung Zone. Роздрібні ціни становлять від 620 до 695 доларів для S7 та від 720 до 795 доларів для S7 Edge, залежно від вашого оператора.

Samsung також дарує безкоштовний Gear VR разом із шестиігровим пакетом, коли ви купуєте Galaxy S7 або S7 Edge. Вам доведеться заявити свій подарунок через рекламний сайт Samsung і почекати близько чотирьох-шести тижнів, щоб отримати його.

Samsung

Verizon

Samsung Galaxy S7 Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Якщо ви шанувальник Big Red, ви отримаєте безкоштовний Gear VR або Gear S2, придбавши Galaxy S7 або S7 Edge. Якщо ви переходите з іншого оператора, Verizon покриє ваші збори за припинення.

Galaxy S7 забезпечить вам $ 672 або $ 28 на місяць протягом 24 місяців, а S7 Edge коштує $ 792 або $ 33 на місяць протягом 24 місяців.

Verizon - Galaxy S7

Verizon - Galaxy S7 Edge

AT&T

Galaxy-S7-і-S7-Edge-разом-в-руці Джеффрі Ван Кемп / Цифрові тенденції

Клієнти AT&T, які купують S7 або S7 Edge, отримають безкоштовний комплект ігор Gear VR та 6 при покупці будь-якого телефону. На жаль, AT&T виявляється найдорожчим із усіх перевізників США.

Galaxy S7 коштує $ 695 або $ 23,17 на місяць протягом 30 місяців, а S7 Edge коштує $ 795 або $ 26,50 на місяць протягом 30 місяців.

Замовляйте Galaxy S7 та S7 Edge зараз у:

AT&T - Galaxy S7

AT&T - Galaxy S7 Edge

T-Mobile

Galaxy S7 Edge Джеффрі Ван Кемп / Цифрові тенденції

T-Mobile пропонує безкоштовне Gear VR та рік Netflix з кожним замовленням. Як завжди, T-Mobile продовжує платити збори за припинення та інші пільги за будь-якого клієнта, який вирішить перейти з будь-якого перевізника до фан-клубу John Legere.

Galaxy S7 коштує $ 670 або $ 27,92 на місяць протягом 24 місяців, а S7 Edge - $ 780 або $ 32,50 протягом 24 місяців.

T-Mobile - Galaxy S7

T-Mobile - Galaxy S7 Edge

Спринт

Galaxy S7 Edge Джеффрі Ван Кемп / Цифрові тенденції

Sprint може бути четвертим за величиною перевізником, але він пропонує найкращі пропозиції для Galaxy S7 та S7 Edge. Як і інші перевізники, ви отримуєте безкоштовний Gear VR при покупці.

Ви можете вибрати новий Galaxy Forever так само, як його власний iPhone Forever, щороку надаючи клієнтам найновіший і найкращий смартфон за одну щомісячну плату на основі лізингової програми. Якщо ви обираєте оренду, то ви платите 26 доларів на місяць за S7 і 30,50 доларів на місяць за S7 Edge протягом 24 місяців.

Якщо ви не хочете лізингової програми, Galaxy S7 коштуватиме $ 650 або $ 27,09 протягом 24 місяців, а S7 Edge поверне вам $ 750 або $ 31,35 на місяць протягом 24 місяців.

Якщо ви все ще не можете придбати новий телефон за контрактом, Sprint вас покриває. Ви можете взяти Galaxy S7 за 200 доларів або S7 Edge за 300 доларів. Пам’ятайте, що ви також будете платити додатково 25 доларів на місяць за щомісячну плату за доступ.

Як додатковий стимул ви отримуєте 50-відсоткову знижку при покупці другого Galaxy S7 або S7 Edge. Угода працює, коли ви купуєте два Galaxy S7, два Galaxy S7 Edges або один Galaxy S7 і один Galaxy S7 Edge.

Якщо цього недостатньо для стимулювання, Sprint подрібнить ваш діючий рахунок навпіл і подбає про ваші збори за припинення, якщо ви зміните оператора.

Спринт

США стільниковий

Samsung Galaxy S7

Американська стільникова мережа має найкращу ціну, якщо ви можете дозволити собі повністю оплатити свій телефон. Galaxy S7 коштує лише $ 620, а S7 Edge коштує $ 720. Якщо вам потрібен план розстрочки, тоді ви будете витрачати 672 долари США або 28 доларів на місяць протягом 24 місяців для Galaxy S7 і 720 або 32,50 доларів на місяць протягом 24 місяців для S7 Edge.

Ви також можете придбати S7 або S7 Edge за дворічним контрактом на 200 і 300 доларів відповідно.

Як і інші перевізники, ваша покупка означає, що ви також матимете право на безкоштовний Gear VR.

США стільниковий

Найкраща покупка

Samsung Galaxy S7 Edge

Best Buy пропонує версії носіїв AT&T, Sprint та Verizon Galaxy S7 та Galaxy S7 Edge. Як додатковий стимул придбати ваш блискучий новий телефон у Best Buy, а не безпосередньо у вашого оператора, роздрібний продавець пропонує безкоштовну картку MicroSD об’ємом 64 ГБ під час покупки. Це доповнення до безкоштовної пропозиції Gear VR.

Найкраща покупка

Galaxy S7 і S7 Edge можна придбати в ряді інших роздрібних магазинів, включаючи Target, Staples, Walmart та інші. Як і слід було очікувати з таким флагманом, як лінійка Samsung Galaxy, він найближчими тижнями прокладе свій шлях скрізь.

Який би шлях ви не вибрали, щоб придбати галактику S7 або S7 Edge, найкращого успіху у виборі того, який із цих першокласних гаджетів у підсумку підходить саме вам.

Оновлення:

Оновлено 03.11.2016 Маларі Гокі:У новинах додано, що Galaxy S7 і S7 Edge тепер доступні в магазинах.

Оновлено 03.07.2016 Джуліан Чоккатту:Додано в новини Best Buy, що виконує попередні замовлення, і Verizon починає поставляти пристрої.

Оновлено 29.02.2016 Робертом Назаряном:Додано в дворічний варіант контракту для клієнтів Sprint.

Оновлено 24-24-16 Робертом Назаряном:Додано в більш детальну інформацію про ціни.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found