Cuphead: Як парирувати свій шлях до ідеальних оцінок та швидших перемог

Голова, як парирувати

Кубок стає хаотичним. Між безліччю ворожих фаз, незліченною кількістю снарядів та перешкод та необхідністю постійно стріляти у великого лиходія, що стоїть перед вами, може бути важко згадати один із суттєвих ходів вашого чувака: Парі. Навчимось парирувати в Кубок не є самим викликом. Ви повинні зробити це, щоб завершити підручник, просто перестрибнувши один раз і натиснувши кнопку переходу ще раз, вирівнявши рожеві предмети.

Парирування - надзвичайно корисна тактика в Росії Кубок що може полегшити секції боїв з босами, якщо ви стежите за правильними можливостями. Техніка також вбудована в систему оцінювання в кінці кожного рівня. Отже, якщо ви хочете отримати найвищі оцінки, вам потрібно парирувати. Кубок вже деякий час виходить на Xbox One та ПК, але користувачі Nintendo Switch тепер лише знайомляться зі стильною грою від StudioMDHR. Наші Кубок керівництво парирування розповідає вам про всі можливості парирування протягом гри, а також про причини, чому ви повинні робити це якомога частіше.

Що ти можеш парирувати?

Голова, як парирувати

Кожен бос у Cuphead має атаки, які можна парирувати. Парирування усуває цей об’єкт з екрану, полегшуючи ухилення від інших снарядів, що летять навколо сцени. Ось можливості парирування (вони завжди рожеві) для кожного начальника. Парирування працює так само, як у літаку, за винятком того, що вам не потрібно стрибати першим, оскільки ви вже будете в борту.

 • Кореневий пакет: Згорнутий черв'як у першій фазі, який завжди стає четвертим після трьох кульок бруду, і рожеві сльози у фазі два.
 • Goopy Le Grande:Три знаки запитання, що виникають, коли Гупі приймає ліки, щоб стати великим. У вас є лише один постріл, і вам доведеться парирувати послідовно, щоб досягти цього.
 • Ріббі та Крюкс:Атаку середнього полум’я Ріббі можна відмовити в першій фазі. Вам також доведеться парирувати важіль ігрового автомата у третій фазі, тому вдаритись по солодкій точці пари з трьох тут буде легко.
 • Гвоздика Кагні: Частина насіння в першій фазі буде рожевою, а частина пилку у другій фазі буде рожевою.
 • Хільда ​​Берг: Дрібники в першій фазі час від часу вистрілюють рожеві кулі, щоб парирувати, а зірки в заключній фазі іноді будуть рожевими.
 • Баронеса фон Бон Бон: Рожеві желейні солдатики, рожева цукрова вата та цукеркові кружечки на завершальній фазі.
 • Джиммі Великий: Рожеві прикраси, котячі ракети та мечі в першій фазі, а рожеві кулі від маріонеткового чашника в четвертій фазі.
 • Клоун Беппі:Тут у вас багато варіантів. Рожеві качки у верхній частині екрану в першій фазі, рожеві голови собак у другій фазі, ніс на провідній машині американських гірок з другої фази до кінця та рожеві підкови у третій фазі.
 • Уоллі Уорблз:Тут можна парирувати рожеве сміття та рожеві таблетки.
 • Похмурий сірник:Лазерні кільця в першій фазі - єдині предмети, які ви можете парирувати. Рожеве кільце завжди буде останнім в атаці.
 • Чутки Медоносні:Рожеві жала від дрона, що вибухнув, можуть бути парировані в першій фазі. Рожеві кулі для самонаведення у другій фазі можуть бути відбиті разом із снарядами-трикутниками від іншої атаки другої фази Румора.
 • Капітан Брінібород:Рожеві кулі від пістолета "Восьминіг" можна парирувати на першій фазі. Рожевий лазер можна повторно парирувати в заключній фазі.
 • Кала Марія:Рожева пухка риба, снаряди з червоної риби та рожеві електричні кулі у заключній фазі.
 • Робот доктора Каля:На першому етапі рожевий циліндр, надісланий із скрині робота, може і потребує парирування. Ви також можете парирувати енергетичні осколки на завершальній фазі доктора Каля, якщо вони рожеві.
 • Вернер Верман:Гумка від його атаки катапульти може бути парирована разом з трамплінами для запуску над ним в першій фазі. Постріли привидів у фінальній фазі також можуть бути відбиті, і ви захочете це зробити, щоб уникнути необхідності ухилятися від залишкових снарядів, коли вони потрапляють на землю.
 • Sally Stageplay:Поцілунок, який Саллі завдає Купхеду, може бути відбитий на першому етапі. Метеор у третій фазі може бути парирований і повинен перестрибнути хвилю. Нарешті, ви можете парирувати рожеві троянди на завершальній фазі Саллі.
 • Фантом Експрес: Парирування потрібне для переміщення візка протягом усього бою, але це не враховується в оцінці пари. Злитки, випущені гарбузами, можна парирувати, як і рожеві черепи.
 • King Dice:King Dice - це сам собі бос. На той момент, коли ви дійдете до головного розбору, ви майже впевнено зможете заблокувати три пари. Рожеві карти потрібно парирувати під час бою, щоб уникнути отримання шкоди.
 • Диявол:Рожеве полум’я та кулі в першій фазі можуть бути відбиті, як і бомби у другій фазі, рожеві черепи у третій фазі та рожеві сльози у заключній фазі.

Вправо і вниз проти ліворуч і вгору

Голова, як парирувати

Незважаючи на те, що можливо парирувати під час руху в будь-якому напрямку, парирувати під час бігу до об’єкта праворуч легше зняти, ніж парирувати об’єкт, який рухається з екрана ліворуч. Те саме стосується парирування вниз і вгору. Парирувати набагато простіше в управлінні, ніж парирувати об’єкт, що знаходиться над вами. Попрацювавши, ви зможете парирувати в усіх напрямках, але пам’ятайте, що невдалий паррінг призводить до втрати очки. Не жадіть, якщо ви не впевнені в собі.

Парирування заповнює суперметр

Голова, як парирувати

Парирування, очевидно, допомагає звільнити місце на екрані, але також допомагає заповнити ваш суперметр набагато швидше, ніж це робить зйомка. Парируючи кожен відповідний об’єкт, ви зможете використовувати більше одного Супер Мистецтва в бою. Це надзвичайно вигідно, особливо якщо ви боретеся з доробкою особливо хитрого начальника.

Вам потрібно парирувати для оцінок A +

Голова, як парирувати

Ви можете перемогти боса, не отримавши удару, і все одно не отримати ідеальну оцінку A + (або S в режимі експерта). Насправді, ви навіть не можете отримати A, будучи «ідеальним». Це пов’язано з тим, що на ваш рейтинг впливають кілька категорій статів, включаючи відбір. Ви повинні парирувати принаймні три рази, щоб отримати ідеальні бали. Також потрібно використовувати принаймні шість карт (суперметр). Оскільки парирування допомагає заповнити суперметр, ви можете зрозуміти, як техніка є основною частиною того, як грати в Купхед якомога ефективніше.

П. Цукор та бруски

Дві чашки чарів можуть обладнати ударні пари. P. Sugar, вартість якого чотири монети, дозволяє автоматично парирувати рожеві предмети, просто торкаючись їх. Брусок, який коштує три монети, перетворює парирування на атаку, яка завдає шкоди босам. Обидва ці обереги можуть бути дуже корисними. Якщо у вас виникають проблеми з визначенням часу на парі, P. Sugar стане порятунком. Тим часом, якщо ви парируючий професіонал, який рідко втрачає можливості, Whetstone може допомогти вам завдати масу додаткової шкоди. Обидві ці принади можна придбати в Emporium від Porkrind’s.

Останні повідомлення