JibJab стає політичним учасником Great American Dance Off!

Як би це не було інтуїтивно зрозуміло, виборчі роки насправді не найкращий час для підтримки політичних діячів. І особливо ні це рік виборів. Зрештою, партизанські суперечки по обидва боки проходу, здається, досягли рекордних рівнів - і рекордних рівнів суперечок, не турбуючись насправді послухай для іншої сторони, здається - і ризик випадково засмутити когось, заявивши про перевагу одного політичного кандидата перед іншим, здається таким, ніби він вищий, ніж будь-коли раніше. І все-таки це також час, коли багато людей відчувають найбільшу схильність заявляти про перевагу, хоча б лише виступати за прихильника ментальності червоного чи синього стану до великого світу. Тоді як ви можете повідомити Інтернету, який кандидат у президенти отримає ваш голос, не викликаючи суперечки у вашій темі коментарів на Facebook? Автор танці з ними, звичайно.

Введіть JibJab’s Великий американський танець! Замість того, щоб просто, сухо, повідомити світові, що Віллард Мітт Ромні чи Барак Хусейн Обама - ваш обраний кандидат, він пропонує, чому б не зробити це таким чином, що демонструє, що ви не втратили почуття гумору в цілому? Великий американський танець! дозволяє користувачам завантажувати власну фотографію, яка потім буде вставлена ​​в анімацію, де вони танцюватимуть або з Обамою, або з Ромні, які можна надіслати електронною поштою друзям або опублікувати у Facebook або Twitter.

Те, що ДжибДжаб бере участь у політичному акті цього року, не повинно бути несподіванкою; врешті-решт, це компанія, яка спочатку назвала себе анімаційним дуетом між Джорджем Бушем та Джоном Керрі, виконуючи версію "Ця земля - ​​моя земля" вчасно до виборів 2004 року, а потім - для виборів 2008 року з "Часом для кампанії" за участю Буша, Діка Чейні, Джона Маккейна, Хілларі та Білла Клінтона та Барака Обами. Хоча на початку цього року компанія оголосила, що не збирається випускати пародійну пісню для цьогорічної кампанії, очевидно, що вони не змогли знайти в собі сили триматися подалі від теми.

Dance Offоднак не тільки дозволяє користувачам спостерігати за собою як бугі-колеги зі своїми президентськими братами; JibJab також підраховує, скільки користувачів обирає кожного кандидата, щоб створити дещо ненаукове солом'яне опитування щодо політичних уподобань користувачів JibJab, і якщо щось буде проходити, справжнє все закінчиться дуже Насправді близько: На момент написання статті Ромні відстає від Обами лише на 33 000 джигів, що - враховуючи традиційне (якщо, потенційно, міфічне) ліве упередження техніків, що застосовують ранніх розробників - свідчить про те, що Ромні підключається до більшої кількості виборців, ніж багато політичні експерти готові визнати. Очікуйте довгої ночі, яка настане 6 листопада ... але принаймні ви можете провести частину цього танцю.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found