Як надсилати повідомлення iMessages з ефектами

Ми всі знаємо, що текстові повідомлення можуть бути дещо безособовими, і іноді важко підкреслити, що ви маєте на увазі, коли у вас є лише коротке письмове повідомлення, з яким потрібно працювати. На щастя, iOS дозволяє додати трохи смаку до вихідних повідомлень iMessages. Ми розповімо вам про ефекти iMessage, пропоновані в iOS 13, і про те, як їх найкраще використовувати. Ось як надіслати завантажені ефектом повідомлення iMessages на iPhone.

Надсилання повідомлень з повноекранними ефектами

Ефекти iMessages

Опція ефекту iMessage розділяється на дві категорії - повноекранні ефекти та бульбашкові ефекти. Щоб відкрити ці параметри, натисніть і утримуйте Sкінець на наступному iMessage. Тоді вам буде представлено Надіслати з ефектом екран, під яким ви побачите Міхур і Екран. Якщо ви дійсно хочете зробити сплеск, вам слід скористатися повноекранним ефектом.

Варіанти повноекранних ефектів такі Ехо, Прожектор, Повітряні кулі, Конфетті, Любов, Лазери, Феєрверки, Падаюча зірка, або Святкування. Прокрутіть ліворуч та праворуч, щоб переглянути ці параметри, і коли ви визначитеся з бажаним ефектом, натисніть кнопку відправки ще раз, щоб надіслати iMessage із повноекранним ефектом на ваш вибір.

як надіслати повідомлення з ефектамияк надіслати повідомлення з ефектамияк надіслати іміджеси з ефектами ефекти імісажу5як надіслати іміджеси з ефектами ефекти іміджесу7

Ці ефекти неймовірно веселі та забезпечують цілий ряд крутих ефектів. Намагаєтесь поділитися захоплюючими новинами? Поділіться з Феєрверки ефект і подивіться, як на екрані стріляють новорічні феєрверки. Дійсно намагаєтесь загнати точку додому? Поділіться цим Відлуння і ваше повідомлення повториться приблизно 100 разів на екрані. Намагаєтесь поділитися сирним люблячим повідомленням? Поділіться цимЛюбов і гігантська куля у формі серця проросте з вашого повідомлення, а потім відпливе!

Усі ці параметри займуть весь екран контакту, що отримує, коли вони відкриють ваш текст, що робить їх ідеальним способом підкреслити те, що ви сказали.

Надсилання повідомлень із ефектами бульбашок

як надсилати повідомлення з ефектамияк відправити повідомлення з ефектамияк відправити повідомлення з ефектами

Якщо ви намагаєтесь розділяти текст, будучи трохи більш стриманим, ви можете надіслати повідомлення з ефектом бульбашки. Ви можете зробити це, просто вибравшиМіхур при виборі між варіантами ефектів. Вам запропонують чотири варіанти: Шлем, голосно,Ніжна, і Невидиме чорнило.

Якщо ви намагаєтесь сказати щось ніжно, тодіНіжна надішле ваше повідомлення милим крихітним шрифтом. Або якщо ви намагаєтеся щось кричати з дахів, тоді Шлемдопоможе вам зробити заяву, збільшивши своє повідомлення та вдаривши його на екран.

Відправка почерк від руки

Хоча це технічно не ефект, ми вважаємо, що це чудова і часто ігнорувана функція в iMessage. Якщо ви переведете iPhone у альбомну орієнтацію, у нижньому правому куті клавіатури з’явиться символ рукописного вводу. Це дозволяє надіслати рукописне повідомлення або вибрати з декількох готових.

iMessage на вашому останньому iPhone підтримує всілякі чудові текстові штучки, які допоможуть вам передати друзям і родичам те, що ви відчуваєте чи думаєте. Тож наступного разу, коли вам буде що сказати через текст, скажіть це голосно!

Останні повідомлення