Посібник з октану Apex Legends: Як грати, здібності та знання

Як грати в керівництві по октану | Apex Legends

Apex Legends ‘ Перша легенда після запуску, Octane, прибув разом з бойовим переходом Wild Frontier 19 березня. Широкі чутки та витоки ознаменували перед входом Octane в Каньйон Кінгс, включаючи дивний випадок, коли стартові майданчики з'явилися в районі ринку карта.

Щоб потрапити до Октану, вам потрібно витратити 12000 монет Legend (в ігровій валюті) або 750 монет Apex ($ 7,50), щоб розблокувати його. Це цікава легенда з ще цікавішою історією.

Знання Октана

Знання октана | Як грати в керівництві по октану | Apex Legends Відродження

Згідно з його офіційною біографією, Октавіо "Октан" Сільва є спадкоємцем генерального директора Silva Pharmaceuticals, який часто піддавався нудьзі. Щоб розважитись, він записав себе, «виконуючи ворожі трюки і викладаючи їх головіди для своїх шанувальників».

Одним з таких трюків було оскорблення через рукавицю, яку бачили в Titanfall 2. Насправді, схоже, Respawn був натхненний нинішнім світовим рекордсменом у "Рукавиці", оскільки Октан також кидав гранати і використовував їх для швидшого бігу та стрибків. На жаль, він прорахував фініш і зіпсував ноги. На його щастя, його приятель Lifeline допоміг йому підробити замовлення на біонічні ноги. Високотехнологічні ноги дали йому унікальні цілющі здібності, а також дозволили швидше бігати. Знаючи, що він може досягти успіху, 24-річний юнак вирішив спробувати щастя на Іграх Apex.

Як грати в керівництві по октану | Apex Legends

Здібності Октана

Здатності Октана ідеально відповідають його потребі в постійному припливі адреналіну. Як і всі легенди, Октан має пасивні, тактичні та кінцеві здібності:

Пасивний: Стрімкий виправлення

Швидка поправка Октана дозволяє йому повільно відновлювати своє здоров’я з часом

Октан має одну з найкращих пасивних здібностей групи. Свіфт Менд дозволяє Октану поступово відновлювати здоров’я, якщо він не завдає шкоди. Однак це трохи повільно, оскільки ви відновлюєте лише одну точку здоров'я кожну секунду. Іншим привілеєм Swift Mend є те, що він економить простір запасів, оскільки вам не потрібно носити з собою стільки предметів здоров’я. Крім того, ви можете дозволити вашим товаришам по команді, які не відновлюють здоров’я, мати більше.

Тактичний: Стим

Стим Октана дозволяє йому спринтувати на швидкості, чудово підштовхуючи ворога або відмовляючись від бою.

Тактичні здібності Октана - це ідеальна капсула того, наскільки він готовий ризикнути піти швидко. Активація Stim збільшує вашу швидкість руху на 30 відсотків протягом шести секунд. Це може здатися не дуже, але ви можете наздогнати втікаючих гравців поспіхом або втекти самі. Використання Stim коштує 10 відсотків вашого здоров’я, тому найкраще використовувати його лише тоді, коли ви захищені і не наближені до смерті.

Ultimate: стартовий майданчик

Launch Pad Ultimate | Як грати в керівництві по октану | Apex Legends

Найвища здатність Октана використовує стартову площадку, яку ви та ваші товариші по команді можете використовувати для запуску в повітря. Він не піднімає вас так високо, як червоні повітряні кулі, але ви можете з'їхати та звільнити відносно високі будівлі. Проблема остаточного октану полягає в тому, що він не надто практичний. Портали Wraith є більш універсальними та корисними, і навіть Zipline Pathfinders дозволяє вам подорожувати з більшим напрямком і менш помітно. Хоча це цікаво використовувати, а октан - це все лише трюки.

Бій Октана

Орієнтовані на швидкість здібності Октана роблять його ідеальною легендою для тих, хто воліє завдавати шкоди зблизька. Його тактичні здібності неймовірно корисні всередині конструкцій та будівельних комплексів. Давайте дивитися правді в очі. Досить важко отримати перевагу над кимось, коли він рухається швидше за вас. Тактичні здібності Октана досягають саме цього, дозволяючи зненацька заставати суперників. 10-відсоткова жертва того варта, враховуючи те, що після того, як ви вб’єте свою марку, ви все одно почнете відновлювати здоров’я. Зрештою, швидкість вбиває.

Це означає, що октан може бути абсолютною машиною зі зброєю, наприклад, рушницями, стрілецькими гвинтівками, автоматичними гвинтівками і навіть бойовою зброєю. Будь-яка зброя, яка є найефективнішою на близькій до середньої дистанції, ідеально підходить для набору навичок Октана. Швидкість руху Октана завдяки тактичним здібностям та регенерації здоров'я також роблять його чудовим варіантом зцілення. Ні, він не замінює Lifeline, але пропонує цікавий набір навичок для вашого складу.

Що стосується його Ultimate, ви і ваша команда можете використати його, щоб підкрасти нічого не підозрюючий загін по повітрю, але найкраща здатність Октана - Stim. Це дозволяє отримати унікальне перевагу при ефективному використанні.

Октан також робить чудовий нападливий характер; товариші по команді можуть використовувати його стартову площадку, щоб відштовхнути ворога.

Перегляньте наш центр Apex Legends, щоб отримати інші посібники, новини, поради та підказки тощо.

Останні повідомлення