Як зіставити мережевий диск у Windows 7, Windows 8, Mac OS X

HowToMapNetworkDriveHeader

Ви можете створити резервну копію даних на зовнішньому жорсткому диску, але що, якщо вам потрібен доступ до важливих файлів або інформації, яка знаходиться на комп’ютері, відмінному від вашого? Зіставлення мережевих дисків надає користувачам віддалений доступ до вмісту, що зберігається на сервері або підключеному до мережі пристрої зберігання даних.

Однак надання доступу до мережевих дисків може бути нудним. На щастя, як Windows, так і Mac OS X полегшують картографування мережевого диска, і жоден із методів не вимагає більше п’яти хвилин вашого часу.

Ось наш посібник із картографування мережевого диска. Окрім того, перегляньте наші найкращі вибір найкращих зовнішніх жорстких дисків та наш основний посібник із придбання зовнішнього жорсткого диска.

Перейдіть до того, як зіставити мережевий диск у Mac OS X.

Картування мережевого диска в Windows 7

Крок 1: Клацніть меню «Пуск» і виберітьПровідник Windowsз випадаючого меню, що з’явиться.

Зображення 1

Крок 2:Після відкриття виберітьКомп’ютерв лівій частині вікна та клацніть наКарта мережевого дискавгорі.

Зображення 2

Крок 3:Отриманий майстер налаштування надає можливості як вручну вказати мережеву адресу, так і переглядати її серед систем у вашій мережі. Поставте прапорець ліворуч від пункту «Повторно підключатися при вході», якщо ви хочете автоматично відновити з’єднання кожного разу, коли запускаєте комп’ютер. Якщо на мережевий диск потрібні облікові дані для входу, крім тих, що використовуються для вашого комп’ютера, поставте прапорець «Під’єднатися за допомогою інших облікових даних» нижче та введіть свої дані, коли з’явиться відповідний запит. Клацніть Готово у нижньому правому куті, коли закінчите.

Мережевий диск Win7 Map

Зіставлення мережевого диска в Windows 8

Крок 1: Увійдіть до інтерфейсу Modern / Metro, введіть «Провідник файлів» і виберіть його зі списку результатів, який з’явиться праворуч на екрані.

Відкрийте Провідник файлів

Крок 2:Після відкриття виберіть «Комп’ютер»в лівій частині вікна, клацніть на вкладці «Комп’ютер» у верхній частині та виберіть «Налаштувати мережевий диск»варіант.

Зображення 601

Крок 3:Отриманий майстер налаштування надає можливості як вручну вказати мережеву адресу, так і переглядати її серед систем у вашій мережі. Поставте прапорець ліворуч від пункту «Повторно підключатися при вході», якщо ви хочете автоматично відновити з’єднання кожного разу, коли запускаєте комп’ютер. Якщо на мережевий диск потрібні облікові дані для входу, крім тих, що використовуються для вашого комп’ютера, поставте прапорець «Під’єднати за допомогою інших облікових даних» нижче та введіть свої облікові дані, коли з’явиться відповідний запит. Клацніть Готово у нижньому правому куті, коли закінчите.

Мережевий диск 8

Зіставлення мережевого диска в Mac OS X

У Mac OS X існує ярлик, який полегшує картографування та доступ до мережевих дисків без додаткового програмного забезпечення.

Крок 1: Увімкніть утиліту Finder, утримуйте клавішу Command і натисніть кнопку “K”, щоб викликати відповідні підключення до сервера. Якщо Finder не активний, клацніть на синій значок обличчя в док-станції Mac OS X, перш ніж вводити команду клавіатури.

Знімок екрану 17.03.2014 о 13.04.26

Крок 2:Отримане вікно надає параметри як вручну вказати мережеву адресу, так і переглядати її серед систем у вашій мережі. Виберіть відповідний сервер і натисніть кнопку «Підключити»після закінчення натисніть кнопку в правому нижньому куті вікна.

MacNetworkDrive

Що ви думаєте про наш посібник із картографування мережевого диска? Для чого ви часто використовуєте мережеве сховище? Повідомте нас у коментарях нижче.

Останні повідомлення