Як повернути відео

Як повернути відеоМи не всі професійні відеооператори. Пекло, багато хто з нас навіть не можуть зрозуміти, як користуватися відеокамерою на мобільному телефоні, не кажучи вже про те, щоб робити відеозаписи за допомогою справжньої відеокамери. Те, що ми повинні враховувати - освітлення, фокусування та витримка - іноді падають на другий план, намагаючись захопити ці найвідоміші кадри концерту або панорамний пейзажний портрет великого простору. На жаль, орієнтація часто є ще однією незабутньою підводною камерою, яка, ймовірно, призведе до перегину у вас на шиї, коли ви намагаєтесь переглядати своє дорогоцінне відео вдома на іншому пристрої.

Хоча сучасні пристрої, що підтримують відео, не матимуть труднощів з автоматичним налаштуванням на мах зап’ястя, це не завжди так. На щастя, є спосіб виправити проблему фактично. Ось наш посібник про те, як повертати відео за допомогою безкоштовних автономних програм, таких як Windows Movie Maker та iMovie. Ми не можемо гарантувати, що ваше відео буде виглядати краще, але принаймні ваша шия буде вам вдячна за це.

Виберіть свій метод:

  • Поверніть за допомогою Windows Movie Maker у Windows
  • Поверніть за допомогою iMovie на Mac OS X

Поворот за допомогою Windows Movie Maker (Windows)

Значок Windows Movie MakerБезкоштовна програма Microsoft Movie Maker від Microsoft стає простішою та спрощується з кожним оновленням програмного забезпечення. Не можна сказати, що це найкраще програмне забезпечення для редагування відео, доступне для операційної системи - Adobe Adobe Premiere Pro, - але воно виконуватиме основну функцію обертання за кілька кліків. Він також здатний обробляти різні формати, від MOV до MP4, і постачається в комплекті з більшістю версій Windows. Або ж перейдіть на сайт Microsoft, щоб завантажити програму.

Точний процес може дещо відрізнятися залежно від того, яке видання Windows Movie Maker ви використовуєте, але це, по суті, той самий процес, незалежно від версії, з якою ви вирішуєте процес обертання. Для наших цілей ми використовуємо Windows Live Movie Maker, що працює в ОС Windows 7.

Крок 1: Відкрийте Windows Movie Maker.Для початку натисніть піктограму меню «Пуск» і виберітьWindows Movie Maker від Усі програмидоступний внизу спадного меню. Також можна натиснути піктограму виробника фільмів Windows на док-станції або робочому столі (вона нагадує кіноплівку, прикрашену яскраво-оранжевими квітами).

Крок 2: Додайте відео.Припустивши, що у вас є відео, яке ви хочете обернути на своєму комп'ютері, натисніть наДодайте відео та фотографії під головним меню WMM. Після цього перейдіть до потрібного відеофайлу та оберіть його, який потрібно повернути.

Ротація Windows

Крок 3: Поверніть відео.Клацніть піктограми обертання, розміщені в Редагуватипанелі під головним меню WMM - кожен клік зі стрілкою повертатиме ваше відео на 90 градусів - до задоволення новою орієнтацією.

Записати DVDКрок 4: Збережіть відео.Клацніть наЗберегти фільм у верхньому правому куті вікна WMM перед тим, як вибрати рекомендований формат збереження або вибрати інший формат зі спадного меню (висока роздільна здатність, телефон Windows тощо). Крім того, ви можете натиснути на синій значок меню проекту у верхньому правому куті WMM і вибратиЗберегти фільмзі спадного меню.

Крок 5: Насолоджуйтесь.Це воно! Ваше нове відео слід зберегти та експортувати у правильній орієнтації та форматі. Дивіться і насолоджуйтесь.

Наступна сторінка: Як повертати за допомогою iMovie на Mac OS X.

Поворот за допомогою iMovie (Mac OS X)

Значок iMovieApple вміє створювати просте у використанні якісне програмне забезпечення для кожного пристрою, який він випускає на ринок. Вони не завжди є найнадійнішими або здібними - Final Cut може робити стрибки і межі над iMovie, - але це прості інструменти, які повсякденний користувач може підібрати та вивчити за лічені хвилини. Вроджене програмне забезпечення для редагування відео Apple iMovie не є винятком. Він може обертати відео майже у всіх поширених форматах, без 3GP, і поставляється в комплекті з кожним Mac, тому немає необхідності завантажувати або купувати додаткове програмне забезпечення.

Точний процес може дещо відрізнятися залежно від того, яке видання iMovie ви використовуєте, але це, по суті, той самий процес, незалежно від версії, з якою ви вирішуєте процес обертання. Для наших цілей ми використовуємо iMovie ’09, що працює на Mac OS X Mountain Lion.

Крок 1: Відкрийте iMovie. Для початку натисніть на піктограмі Finder у док-станції та виберітьiMovie відПрограмипапка, доступна в лівій колонці. Також можна натиснути піктограму iMovie на док-станції або робочому столі (вона нагадує сіру зірку з відеокамерою всередині).

iMovie у папці

Імпорт проектуКрок 2: Імпортуйте відео до бібліотеки проектів. Припустимо, що у вас є відео, яке ви хочете обернути на своєму комп’ютері, натисніть Файл у головному меню iMovie виберіть Імпорт, і потімФільмивнизу спадного меню. Виберіть потрібний відеофайл і зачекайте, поки iMovie проаналізує файл. Ескіз щойно доданого кліпу з’явиться у полі події внизу вікна iMovie. Потім виберіть всю тривалість кліпу та перетягніть його у верхній лівий кут бібліотеки проектів.

Перетягніть відео

Крок 3: Поверніть відео в меню "Обрізати". Виберіть свій відеокліп із бібліотеки проектів і клацніть піктограму меню «Обрізати», розташовану поблизу центру вікна iMovie, розташовану між мікрофоном Voiceover та кнопками Inspector. Далі клацніть стрілки обертання, що відображаються вгорі - кожен клік зі стрілкою поверне ваше відео на 90 градусів - забезпечуючиПідходить при цьому виділяється кнопка у верхньому лівому куті. Клацніть синійГотово кнопку, коли вас влаштовує нова орієнтація відео.

Поворот відео

Крок 4: Експортуйте відео.КлацнітьПоділитисяу головному меню iMovie та виберітьЕкспорт фільмузі спадного меню. Введіть назву експорту, оберіть відповідний розмір файлу (Крихітний, Середній тощо) та призначте місце збереження для отриманого файлу. Клацніть Експорту нижньому правому куті вікна і дочекайтеся завершення процесу експорту.

Експорт відео

Крок 5: Насолоджуйтесь.Це воно! Ваше нове відео слід зберегти та експортувати у правильній орієнтації та форматі. Дивіться і насолоджуйтесь.

Що ви думаєте про наш путівник про те, як повертати відео? Шматок технологічного торта, так? Повідомте нас, якщо у вас є проблеми в коментарях нижче.

Останні повідомлення