Як взяти дует із телефоном Nokia

Ви вже чули про селфі. Звичайно, ви це зробили, і ви, безсумнівно, у свій час взяли кілька, навіть якщо ви не готові визнати це. Тепер ви готові закінчити навчання, і грубі - це селфі, в якому багато людей - недостатньо. Ви хочете парі.

Що на Землі - ботс? Це назва спеціальної функції камери, яку можна знайти на деяких нових телефонах Nokia, і, незважаючи на трохи безглузду назву, це насправді дуже весело - і це може бути напрочуд креативним. Це дозволяє робити знімок одночасно з передньою та задньою камерою, а два зображення з’являються поруч на спеціально створеній фотографії.

Для того, щоб це правильно зробити, є значні обманки програмного забезпечення, і Nokia забила кінцевий продукт, який працює як із фотографіями, так і з відео. Тепер прийшов час вибратися і взяти кілька боти. Ось як максимально використати цю класну функцію.

Які телефони можуть приймати Боті?

Це функція, яку ви знайдете лише на сучасних Nokias - під цим ми маємо на увазі ті, що створені за ліцензією HMD Global та працюють під управлінням Android. Ви не можете викопати ту Lumia 1020 або Nokia N95 і розраховувати взяти Боті.

Хоча сама фотографія відома як "Боті", функція камери насправді називається "Подвійний приціл", і саме це вам потрібно буде знайти у додатку для камери. Якщо у вас є телефони, включаючи Nokia 8 (на якій була представлена ​​ця функція), Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 Plus або Nokia 6.1, вона повинна бути доступною для використання. Як ми вже говорили, старі телефони Nokia, включаючи Nokia 6 2017 року, не мають цієї функції.

Знайдіть режим подвійного огляду

Відкрийте програму камери на телефоні Nokia і подивіться на верхнє меню в книжковій орієнтації, щоб піктограма нагадувала людину в білому квадраті. Торкніться цього, і перед вами з’являться три варіанти - виберіть позначений Подвійний. Це автоматично перемикає телефон на функцію подвійного огляду, на екрані одночасно відображаються види з обох камер.

Щоб вийти з подвійного огляду, ще раз натисніть ту саму кнопку меню та виберіть Неодружений. Третій варіант, названий П-І-П для картини в картинці краще підходить для відео, оскільки огляд від фронтальної камери значно менший, ніж при подвійному огляді.

Стилі

Тепер ви готові взяти Ботті. Зробити це так просто, як натиснути кнопку спуску затвора. Однак вміння полягає у правильному обрамленні зображень. Ви можете зробити чудові реакційні знімки, селфі з оточенням і переконатись, що кожен раз ви правильно фотографуєтесь. Або розважтесь творчими можливостями.

Чому б не піти в прямому ефірі?

Більшість обох будуть нерухомими, але режим камери Dual Sight може працювати і у відео. Крім того, якщо ви зв’яжете свій обліковий запис Facebook або YouTube, ви зможете транслювати пряму трансляцію за допомогою камери Dual Sight. Спочатку активуйте режим подвійного прицілу, як описано вище, а потім переключіться на відео, натиснувши піктограму відеокамери поруч із кнопкою спуску затвора.

Угорі екрана. шукайте кнопку, позначену Прямий ефір. Наразі його можна закреслити, але все одно торкніться його, і перед вами з’явиться вибір прямих трансляцій YouTube або Facebook. Торкніться своїх уподобань і дотримуйтесь інструкцій для введення даних вашого облікового запису. Якщо на вашому телефоні вже налаштовано Facebook та YouTube, це має бути просто, із заповненням усіх деталей.

Виберіть свою платформу прямої трансляції та поверніться до перегляду камери. Переконайтеся, що перебуваєте у відеорежимі, і торкніться кнопки запису. Тут вас попросять назвати пряму трансляцію - просто натисніть гаразд, і ви будете в прямому ефірі. Це весела функція, яка є більш інтерактивною та особистою, ніж звичайне відео в прямому ефірі.

Якщо ви хочете відео, але не хочете пряму трансляцію, просто переконайтеся, що Прямий ефір кнопка у верхньому меню закреслена. Коли ви натискаєте запис, ваше відео "Боті" буде записано у звичайному режимі та збережене у вашій камері. Це працює як в портретному, так і в пейзажному режимі.

Помінятися сторонами

Бувають випадки, коли ви можете захотіти, щоб ліве зображення було праворуч на екрані, і навпаки. Nokia задумалася над цим, тому подивіться у верхнє меню та торкніться верхньої правої кнопки в режимі подвійного огляду. Це змінює два екранні види, дозволяючи отримати бажаний вигляд.

Спільний доступ

Обмін фотографіями в Інтернеті - це половина задоволення, і обидві особи дуже добре піддаються обміну з друзями в соціальних мережах. Окрім прямих трансляцій відео безпосередньо на Facebook та YouTube, фотографії можна передавати без проблем у Facebook, Twitter та Instagram. Для останнього просто переконайтеся, що натискаєте кнопку, щоб розгорнути зображення до вихідного співвідношення сторін перед публікацією, інакше воно буде обрізано у квадратний формат.

Це приблизно все, що вам потрібно знати про "Боті", тож спробуйте взяти трохи. Вони набагато кращі, ніж злегка дурно випливає з назви, і відмінна та унікальна особливість нових телефонів Nokia.

Останні повідомлення