Як спостерігати за подією Galaxy S7 у віртуальній реальності

улюблене опитування гарнітури vr Samsung gear найбільш інноваційні компанії 2015 року 02До події Samsung Unpacked, на якій ми, мабуть, побачимо Galaxy S7 та S7 Edge, та інші можливі сюрпризи нас залишило лише два дні. Samsung ніколи не зазнає невдач, коли йдеться про те, щоб додати до своїх подій трохи піца, і цей рік не став винятком.

Вперше за весь час Samsung дає всім можливість побачити свої новітні пристрої у віртуальній реальності (VR), передаючи подію в прямому ефірі в 360 градусів. Ви можете вибрати кут огляду, як у глядацькій залі, сцені ліворуч, сцені праворуч або центральній сцені. Схоже, ви там, у Барселоні, з командою Digital Trends.

Samsung, очевидно, хоче, щоб ви пережили цю подію за допомогою Gear VR, але хороша новина полягає в тому, що ви все одно можете насолоджуватися нею, незалежно від того, чи маєте ви її. Ви можете використовувати Google Cardboard або навіть свій ПК.

Подія відбувається у неділю, 21 лютого, о 19:00 за центральноєвропейським часом / 13:00 за східно-західним часом / 10:00 за східним часом

Перегляд розпакованого на ПК

  1. Відвідайте сторінку події Galaxy Unpacked.
  2. Виберіть один із чотирьох кутів огляду.

Перегляд розпакованого на мобільному пристрої або Google Cardboard

  1. Завантажте та встановіть програму Unpacked 360 View із Google Play (Android) або App Store (iOS).
  2. Відкрийте програму під час початку події та виберіть свій кут огляду.
  3. Ви можете дивитись це на своєму мобільному пристрої без гарнітури VR. Просто перемістіть його, щоб побачити всі 360 градусів. Отже, якщо ви володієте гарнітурою VR, такою як Google Cardboard, ви можете вставити телефон у неї, щоб випробувати її у VR.

Перегляд без упаковки з Gear VR

  1. Відкрийте Oculus Store на сумісному з Samsung телефоні Galaxy (S6, S6 Edge, S6 Edge Plus, Note 4 та Note 5) і завантажте та встановіть програму Unpacked 360 View.
  2. Під час події вставте телефон у гарнітуру Gear VR.
  3. Запустіть програму та виберіть свій кут огляду.

Хоча Galaxy S7 і S7 Edge, ймовірно, стануть популярним хедлайнером Unpacked, Samsung, швидше за все, зробить великий резонанс у VR завдяки анонсу камери Gear 360 VR. Також ходили чутки, що Samsung може дарувати безкоштовні гарнітури Gear VR усім, хто попередньо замовляє Galaxy S7 або S7 Edge.

Останні повідомлення