Новий інструмент дії спільноти Facebook додає петиції до мережі

Хочете висунути необхідність змін перед місцевими політиками? Починаючи сьогодні, 21 січня, Facebook запропонує користувачам платформу для створення та підписання петицій - і позначення відповідних політиків. Ця функція під назвою „Дії спільноти” дозволяє користувачам створювати, підтримувати та обмінюватися петиціями в Інтернеті.

Усередині нових дій спільноти користувачі можуть створити власну петицію або знайти причину підтримки. Якщо друг поділиться петицією, Дія спільноти також з’явиться у стрічці новин. Користувачі також можуть помітити політика чи державний орган для надсилання повідомлення про петицію.

Сторінка петиції також дозволяє користувачам додавати публікації або стежити за петицією (не натискаючи кнопку підтримки). На відміну від реакцій на публікації новин, немає можливості не сподобатися петиції, окрім виписування коментарів або створення протилежної кампанії. Користувачі можуть бачити, скільки людей підписали петицію. Хоча список не включатиме всіх імен, Facebook відображатиме імена тих, хто є у вашому списку друзів, а також усі загальнодоступні акаунти, що підтримують цю справу.

Функція в основному розроблена для місцевих та державних питань. Що стосується цього фокусу, Facebook не дозволить користувачам мітити президента Дональда Трампа або віце-президента Майка Пенса.

З одного боку, цей крок створює подібну до change.org платформу, яка не вимагає нової реєстрації для підтримки проблеми. Розробка петиції на існуючій соціальній платформі та такої, яка вже включає можливість зв’язку з обраними посадовими особами, може поставити місцеві проблеми перед представниками та дозволити їм побачити, скільки людей підтримало цю справу.

Але користувачам залишається лише поглянути на минуле Facebook, щоб побачити можливості того, як ця функція потенційно може завдати більше шкоди, ніж користі. Петиції приєднуються до платформи, яка ненавмисно просуває фейкові новини у популярних темах. Алгоритми модерації та персонал соціальної мережі раніше критикували за те, що вони дозволяють одні публікації та видаляють інші, що потенційно може бути повторене в новому форматі. Facebook також продовжує знаходити та вилучати фальшиві акаунти з Росії, деякі з яких мають політичні налаштування.

Facebook заявляє, що новий інструмент буде модеруватися за допомогою алгоритмів, людського персоналу та позначень користувачів. Мережа класифікує цю функцію поряд із інструментами для збору коштів або зв’язку з державними чиновниками як варіант адвокатської діяльності з конкретної справи. Користувачі можуть бачити поточні дії спільноти або створювати власні на сторінці дій спільноти.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found