Як перевірити, чи Apple iPhone 8 відкликала

Ваш iPhone 8 не працює належним чином? Apple визнала, що “невеликий відсоток” моделей iPhone 8 може раптово зависнути або перезапуститися через проблему з логічною платою. Навіть якщо ви ще не стикаєтесь із цими проблемами, можливо, симптоми несправної логічної плати можуть з’явитися в якийсь момент у майбутньому.

У будь-якому випадку, Apple запустила програму ремонту iPhone 8, і незалежно від того, чи є на вашому пристрої проблеми чи ні, це може бути частиною відкликання. Важливо зазначити, що тут згадують лише моделі iPhone 8 - iPhone 8 Plus, здається, повністю обійшов проблему.

Зокрема, схоже, що деякі моделі iPhone 8, вироблені в період з вересня 2017 року по березень 2018 року і продані в США, Новій Зеландії, Австралії, Китаї, Індії та Японії, зачіпаються проблемою. Якщо ви купили телефон за цей час і в одному з цих регіонів, це цілком може зазнати впливу.

Ось як перевірити, чи немає у вашого iPhone 8 несправної логічної плати, і як результат він може бути включений у програму ремонту:

  1. На вашому iPhone відкрийте Налаштування програми та прокрутіть вниз до Загальні.
  2. Виберіть Про у верхній частині екрана та прокрутіть вниз до Серійний номер. Клацніть Копіювати скопіювати серійний номер.
  3. Перейдіть до інструменту перевірки iPhone 8 від Apple. Вставте скопійований серійний номер та натисніть Подати кнопку.

Якщо інструмент повідомляє, що виклик торкнувся вашого iPhone, існує кілька способів виправити пристрій. По-перше, ви можете звернутися до уповноваженого постачальника послуг Apple - ви можете знайти його тут. По-друге, ви можете перейти прямо до Apple Store. І останнє, але не менш важливе: ви можете зв’язатися зі службою підтримки Apple, і вони надішлють вам передплачену коробку для відправлення, яку ви надішлете на ремонт для iPhone.

Коли ви повертаєте свій iPhone, він більше не повинен заморожувати або перезапускати самостійно, якщо він це робив - і він не повинен починати це робити, якщо ніколи цього не робив. Окрім цього, не чекайте значних поліпшень продуктивності. Ваша гарантія все одно закінчується, коли це було заплановано.

Останні повідомлення