Посібник з камери Huawei P10: Як зробити ідеальні фотографії

Фотомайстер-клас Huawei P10 Photo Фотографія Інес дель Прадо

Подвійні об'єктиви, розроблені компанією Leica камери на задній панелі Huawei P10 і P10 Plus, є головними причинами вийти і придбати один із цих чудових телефонів. Вони роблять красиві знімки, будь то кольорові, монохромні, портретні чи фотографії з прохолодним розмитим фоном. Найпривабливіше, P10 підвищує вашу впевненість як фотографа, а його здатність створювати чудові знімки штовхає вас на експерименти.

Якщо P10 зараз у вас у руках, але ви новачок у телефонах та програмному забезпеченні Huawei, може бути важко знати, з чого почати. Ми підготували керівництво щодо того, як максимально використати чудову камеру P10 та її інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс, який застосовується як до P10, так і до P10 Plus. Скористайтеся цим посібником - і нашою колекцією з 6 підказок професійних фотографів - щоб максимально використати цю чудову камеру.

Починаємо

як користуватися екраном камери huawei p10 1як користуватися екраном камери huawei p10 2

Основна програма для камери Huawei, подібно до лінз на телефоні, була спільно розроблена компанією Leica; імітуючи власний користувальницький інтерфейс. Він інтуїтивно зрозумілий та привабливо викладений, і це робить довгий шлях до того, щоб зробити P10 настільки корисним. Відкрийте програму, і перед вами з’явиться видошукач, разом із спусковою кнопкою затвора внизу та меню над ним.

Поверніться до головного екрану видошукача, провівши пальцем ліворуч, а потім знову проведіть ліворуч, щоб відкрити інший екран, цього разу заповнений налаштуваннями камери. Серед таких функцій, як водяний знак, захоплення посмішки та таймер, ми рекомендуємо використовувати один із параметрів сітки. Вони допомагають скласти та скласти ваші фотографії, і хоча є кілька складних варіантів, проста сітка підходить для більшості людей.

Повернувшись на головний екран, під видошукачем знаходиться кнопка перемикання між фотографіями та відео справа від спуску затвора та ярлик до галереї ліворуч. Звідси ви можете почати знімати, але щоб отримати найкраще від P10, вам захочеться пограти з деякими іншими режимами.

Портрет, широка діафрагма тощо

Звернувши нашу увагу на меню над вікном видошукача, є дві кнопки, якими ви в кінцевому підсумку скористаєтесь найбільше. Перша - це кнопка „Портрет”, яка схожа на голову та плечі людини у круговому вікні, а друга - режим „Широка діафрагма”, який схожий на об’єктив камери.

Торкніться Портретний режим, а камера налаштовується на фотографування людей. P10 спритно шукає обличчя і, використовуючи деякі складні та деталізовані алгоритми сканування обличчя, відстежує 190 точок у тривимірному просторі, а потім налаштовує сцену відповідно до людини - включаючи штучні джерела світла, розмиваючи фон, щоб надати картині ефект боке- стиль поп-музики та покращення кольору на передньому плані.

Не думайте, що це працює лише з кольоровою лінзою. Перейдіть на монохромний об'єктив - проведіть пальцем ліворуч і торкніться Монохромний - отримати той самий ефект, тільки в яскравих чорно-білих тонах. Це не тільки для використання на задній камері, тому натисніть кнопку вгорі праворуч у верхньому меню, щоб перейти до селфі-камери та отримати такі ж чудові функції. Покращений портретний режим Huawei з ефектом краси, який можна регулювати разом із стилем боке, використовуючи дві кнопки, накладені на видошукач. Кнопка зі значенням цифри налаштовує режим краси, тоді як кнопка під нею активує знімок боке. Пограйте з обома, щоб отримати правильний вигляд своєї фотографії.

Режим широкої діафрагми призначений для активації режиму боке, надаючи ефект розмитого фону, що є такою тенденцією в мобільній фотографії на даний момент. При активації в режимі з’являється ще одна кнопка для регулювання діафрагми об’єктива камери, а повзунок дозволяє посилити або зменшити розмитість. Не відчувайте обмежень, отримуючи розмиття безпосередньо під час зйомки, оскільки його також можна регулювати після того, як було зроблено фото.

Для цього відкрийте програму Gallery - або торкніться зображення попереднього перегляду в програмі камери - і знайдіть той самий значок об’єктива камери, який використовувався для активації режиму широкої діафрагми спочатку. Торкніться цього, а потім виберіть область на фотографії, яку ви хочете сфокусувати або розмити. Повзунок внизу екрана розширює діафрагму, підкреслюючи розмитість. Також є кнопка фільтра, щоб додати різні ефекти. Не пропускайте їх повз, оскільки вони додають малюнку справді незвичного вигляду. Спробуйте монохромний фільтр, щоб зрозуміти, що ми маємо на увазі!

Разом ці два режими роблять Huawei P10 одним із найбільш універсальних, креативних та компетентних телефонів із камерою.

Професійний режим

Автоматичний режим на P10 дуже корисний, і для більшості людей це буде єдиний необхідний режим. Коли ми брали фотомайстер-клас з портретної зйомки за допомогою P10, ми ніколи не виводили телефон з автоматичного режиму, але нам вдалося зробити кілька дивовижних знімків. Однак у певних ситуаціях виграє використання режиму Pro, наприклад, зйомка зображень при дуже слабкому освітленні або об’єктів у русі.

Відкрийте програму камери, і внизу вікна видошукача ви побачите одну білу кнопку над спусковою кнопкою затвора. Проведіть пальцем угору по цьому, щоб увійти до режиму Pro - або вручну. Відображені зараз кнопки регулюють фокус, ISO, витримку, автофокус, експозицію та баланс білого. Коли ви налаштовуєте значення і хочете, щоб воно зберігало налаштування, утримуйте його, щоб зафіксувати на місці. Ви дізнаєтесь, що він заблокований, оскільки отримаєте коротке сповіщення, а поруч із значенням загоряється оранжева крапка. Щоб розблокувати його, просто знову утримуйте його.

Якщо режим Pro трохи ускладнений, і ви хотіли б налаштувати фокусну точку та експозицію окремо, ось вам чудова порада: в будь-якому режимі камери замість натискання, щоб сфокусувати, утримуйте замість цього. З'являться два окремі лічильники, один для фокусування, а інший для експозиції. Перетягніть їх по екрану, щоб отримати правильний вигляд вашого зображення.

Активуйте режим Pro, щоб також знайти кілька додаткових налаштувань. Проведіть пальцем ліворуч на екрані, і будуть доступні нові опції, включаючи збереження зображень у форматі RAW для редагування в іншому місці та індикатор горизонтального рівня.

Не забувайте, режим Pro також працює під час зйомки відео.

Інші режими та ефекти

У стандартному поданні камери знайдіть у верхньому меню дві кнопки у формі клітинки з плівкою та три накладені кола. Елемент для плівки призначений для вибору між трьома фільтрами Leica, стандартними, яскравими кольорами та гладкими кольорами. Накладені кола дозволяють додати до камери один із восьми різних живих фільтрів - від світанку до ореолу.

Торкніться значка Більше , щоб завантажити деякі додаткові режими від Huawei, включаючи режим хорошої їжі та можливість додати звукову нотатку або водяний знак до своєї фотографії.

Редагування

Не кожна картинка виходить саме так, як нам хотілося б, саме тут нам потрібен потужний набір для редагування, щоб налаштувати кінцевий результат. Хоча такі програми, як Snapseed, працюють дуже добре, ми виявили, що власні інструменти редагування Huawei дуже ефективні. Вони вбудовані безпосередньо в додаток Gallery. Введіть його та торкніться зображення, яке ви хочете змінити, а потім знайдіть Редагувати по нижньому ряду.

Доступні інструменти редагування включають обрізання та обертання, різні фільтри та штамп з водяним знаком. Щоб зіграти із загальним виглядом картинки, знайдіть Налаштуйте і торкніться його. Яскравість, контраст, насиченість, різкість, виділення та тіні можна змінити за допомогою повзунка. Зверніть увагу на Порівняйте вгорі праворуч, щоб побачити різницю, яку вносять ваші зміни. Коли ви закінчите, є Зберегти вгорі праворуч на екрані.

Huawei також уклала угоду з попередньою установкою програмного забезпечення для створення відео GoPro Quik. Кадри, відео, музику та текст можна використовувати для створення фільму на основі однієї події, вихідного дня чи сімейного свята. Він дуже простий у використанні, і якщо ви вкладете час, ви будете здивовані результатами.

Ось і наші поради щодо отримання найкращих фотографій за допомогою Huawei P10 або P10 Plus. Ми любимо камери на цих телефонах, і ми знаємо, що вам теж сподобається.

Останні повідомлення