Зовнішні колонки 101: Як змусити сусідів ненавидіти вас усе літо

Polk Audio Atrium Sat30 Polk Audio Atrium Sat30

Діти поза школою, газон під контролем, а барбекю готове нагодувати нескінченний потік несподіваних родичів та друзів. Ви готові до літа. Але чи не хотіли б ви цього року підняти це на два кроки? Як щодо того, щоб кинути деякі зовнішні колонки в суміш? Тобі влітку потрібен саундтрек, і, крім того, який кращий спосіб заглушити тітку Тельму, поки вона принижує тебе перед дітьми розповідями про ті незграбні дитячі пригоди?

Звичайно, ви можете покататися з невеликим портативним бездротовим динаміком, таким як звуковий циліндр Definitive Technology, або перейти до зеленого кольору з чимось на зразок сонячного енергоблоку Eton Rukus Solar, але ми вважаємо, що їх найкраще залишити для дорожніх поїздок та походів. Якщо ви дійсно хочете влаштувати вечірку на задньому дворі або якщо ви задумали влаштувати вечір кінофільмів на відкритому повітрі, вам захочеться чогось трохи більше ... потужного.

Давайте продумаємо це

Що стосується зовнішнього звуку, важливим фактором є покриття та контроль. Якщо ваш внутрішній дворик чи палуба не мають розмір шафи для мітли або ви не хочете робити барбекю в приміщенні (Фаер Маршалл Боб це не рекомендує), ви, мабуть, хочете мати можливість чути звук з різних місць у вашому домі. Завдяки окремим регуляторам гучності на відкритому повітрі ви можете легко розіграти гру в бейсбол, готуючи на грилі в одному місці та викачуючи музику для своїх гостей в іншому місці.

... зовнішні гучномовці можуть перетворити відкритий простір на одне з найпопулярніших місць у вашому домі.

Крім того, залежно від того, де ви проживаєте, можуть існувати правила щодо підриву музики у вашій власності протягом певної години ночі. Ніщо не псує пізньої вечірки з друзями швидше, ніж візит місцевої поліції. Розміщення колонок там, де їх можна легко почути, але не обов’язково це потрібно робити сусідам, - це чудовий крок, якщо ви зможете це зробити.

Останнім і найбільш актуальним питанням для більшості людей буде вартість. Встановлення зовнішньої акустичної системи не повинно призвести до втрати банку, але будьте реалістичними щодо свого бюджету та того, чого ви намагаєтесь досягти. Якщо ви починаєте з нуля, готуйтеся витратити десь від 200 до 800 доларів на пару високоякісних атмосферних колонок, 500 і більше доларів на приймач із вторинними зонами (якщо ваш існуючий A / V приймач вже не має цієї функції) і 200 доларів США - 1000 доларів на електропроводку, ПВХ-трубопровід, кронштейни та стійкі до атмосферних впливів регулятори гучності.

Більшості споживачів також доведеться найняти інтегратор аудіо / відео, щоб встановити все, тому легко зрозуміти, як просте налаштування може коштувати вам більше 1000 доларів без особливих зусиль. Але якщо ви зручні в роботі і маєте доброго друга, установка системи може стати проектом вихідних зі щасливим кінцем.

Що я повинен купити?

Налаштування остаточної технології AW 6500 Остаточна технологія AW 6500

Ураган "Сенді" завдав шкоди зовнішньому вигляду нашого будинку на березі Джерсі на суму понад 20 000 доларів США, виривав дерева, вирівнював всі наші огорожі та видаляв сайдинги та черепицю зі стін та даху. Ми були настільки зайняті підготовкою будинку, що забули зняти з палуби наші зовнішні гучномовці Definitive Technology AW 6500. Я навіть не думав дивитись і дивитись, чи вижили вони більше п’яти днів, і без енергії протягом 9 днів ми все одно не мали можливості їх перевірити.

Вони не тільки вижили, але й виявились психологічним підйомом, коли сила повернулася, коли ми застрягли на задньому дворі, розчищаючи розчавлені кінцівки дерев протягом двох тижнів. Це те, що ви хочете у парі зовнішніх гучномовців: куленепробивна конструкція.

Все це, щоб сказати: треба купувативідкритийдинаміки. Втримайтеся від будь-якої спокуси взяти стару пару пластикових гучномовців і викинути їх на вулицю. Незалежно від того, живете ви в Садбері, Маямі чи Портленді, погода може перетворити ваші інвестиції на шоу жахів, якщо ви не купуєте товари, які спеціально розроблені для захисту від атмосферних впливів проти будь-якої форми вологи, вітру та екстремальних температур.

На щастя, зовнішні колонки в наші дні звучать досить чудово. Окрім вищезазначеної технології Definitive AW 6500 ($ 400 / пара), яка побудована як танки, та пропонує вражаючу прозорість, динамічний діапазон та напрочуд міцний нижній кінець, нам подобається серія Atrium від Polk Audio ($ 150- $ 400 / пара) , PSB CS500 ($ 400 / пара), Klipsch AWR-650 SM ($ 300 кожна) та RS-серія від Niles Audio ($ 160- $ 400 кожна).

Polk Audio Atrium6PSB CS500Klipsch AWR 650 SM Rock GreyNiles Audio RS5 Granite Pro
  • 1. Атріум Polk Audio 6
  • 2. PSB CS500
  • 3. Klipsch AWR-650 SM
  • 4. Niles Audio RS5 Granite Pro

Серія RS від Niles Audio є найбільш вражаючим із зовнішніх гучномовців на відкритому повітрі, оскільки вони не тільки повністю вливаються в своє оточення і виглядають як справжні скелі, але й надзвичайно добре побудовані та забезпечують хорошу якість звуку. Більшість нових конструкцій дозволяють нахиляти драйвери вгору, що важливо, оскільки вони встановлюються на рівні землі.

Споживачі звикли сміятися над такими видами товарів, що здавалося не більше ніж трюком, але ми знаємо більше одного спеціального інтегратора аудіо / відео в нашій частині країни, який може швидше продати клієнтам 4-5 пар цих гучномовців. ніж будь-який інший зовнішній продукт. Якщо у вас велика нерухомість і ви хочете проеціювати звук на всю територію, але не хочете бачити електропроводку чи будь-які гучномовці, чудовим варіантом буде "камінь".

Де яловичина?

Зовнішні гучномовці обмежені в басовому відділі з тієї простої причини, що відкритий простір у вашому дворі не збирається взаємодіяти з низькочастотними хвилями, які ваші динаміки відтворюють так само, як чотири стіни у вашій кімнаті для прослуховування.

Прикріплення пари зовнішнього гучномовця до зовнішніх стін вашого будинку допоможе певною мірою, але не сподівайтесь, що басова реакція поверне вас на ваше газонне крісло. Продукти кращої якості відтворюватимуть теплі, проникливі та динамічно звучачі баси, але не будуть дуже глибокими.

Але якщо ви не можете вижити без вісцерального удару по кишечнику, існує низка пасивних сабвуферів, що захищають від погоди. Багато з них хороші, але жоден з них не є таким унікальним, як вбудований сабвуфер Niles Audio GSS10 (480 доларів).

Niles Audio GSS10Niles Audio SWA 500M
  • 1. Niles Audio GSS10
  • 2. Niles Audio SWA 500M

GSS10, безумовно, не найпростіший продукт для встановлення, оскільки він вимагає від користувача викопати яму і закопати корпус на 18 дюймів під землею, залишаючи відкритою лише його вихідну трубку. Лампочка та корпус виготовлені з промислового міцного ПВХ, тому вони переживуть елементи, але для цього також потрібні відповідний підсилювач потужності Niles SWA-500M (750 доларів США) та електропроводка.

Іншим питанням GSS10 є те, що, хоча ви можете встановити його майже де завгодно, він отримує користь від певної форми посилення кордону, наприклад, підпірної стіни або ландшафтного дизайну. Ми застерігаємо від встановлення сабвуфера занадто близько до зовнішньої стіни вашого будинку, якщо ви не проти відчути його інтенсивний басовий відгук усередині вашого будинку - він такий сильний.

Що мені ще потрібно?

Після того, як ви вибрали пару або кілька пар зовнішніх колонок, вам знадобиться справді довга котушка вбудованого кабелю для гучномовців CL2 або CL3. Якщо у вас прокладено менше ніж вісімдесят футів кабелю, у вас все в порядку з 16-ти калібрувальним проводом, але якщо ви тягнете довші пробіги, ви маєте до 14-ти мір. Також розумно додати додаткові 10-15% додаткової довжини кабелю, щоб уникнути зачеплення.

Якщо ви відчуваєте себе зручно, встановити зовнішні гучномовці не так вже й складно, і ми маємо кілька порад, щоб набагато спростити процес.

Внутрішній кабель CL2 / CL3 легко витягнути, він відповідає національним електричним стандартам у стіні та протистоїть елементам. Рекомендується використовувати дво- або чотирипровідний кабель, але використання чотирипровідного кабелю зменшить кількість кабелів, які вам доведеться прокласти.

Якщо вам доводиться прокладати під землею акустичні кабелі, проведіть ті, які розраховані на глибоке поховання і призначені для обробки підземних температур та умов вологи. Також розгляньте можливість проведення кабелю для поховання через трубопровід PCV. Його буде легше знайти, якщо вам коли-небудь доведеться його викопати, і це запобіжить перерізуванню кабелів, якщо хтось випадково копає в районі лопатою.

Обв’язувальні стійки зовнішніх гучномовців оброблені таким чином, щоб протистояти іржі, тому підтримуйте з’єднання якомога чистішим за допомогою бананових пробок, замість того, щоб погоджуватися на голий провід. А встановлюючи провід гучномовця, намагайтеся прокласти його крізь зовнішні стіни аж до положення динаміка, мінімізуючи його вплив на елементи.

Незалежно від того, де кабелі виходять з вашого будинку, загерметизуйте цей отвір силіконом як джерелом ізоляції та утримуйте елементи та небажаних гостей поза домом. Не пропустіть провід через вікно або дверну косяк, оскільки ви ризикуєте обжати кабель і спричинити коротке замикання.

Потужність

Якщо у вас вже є аудіо / відеоресивер з декількома зонами, живлення зовнішніх гучномовців стане справжньою справою. Залежно від розташування вашого обладнання, ви можете керувати джерелами за допомогою програми керування на своєму смартфоні або планшеті, але вам знадобиться зовнішній захисний від погоди регулятор гучності, якщо ви не проти запустити все, що захочете для регулювання гучності.

7-канальний підсилювач NAD M25 7-канальний підсилювач NAD M25

Niles і Russound виробляють відносно доступні контрольні коробки, і ми вважаємо, що має сенс мати кілька блоків, якщо ви збираєтесь встановлювати більше однієї пари колонок на відкритому повітрі. Можливість окремо контролювати рівень гучності кожної пари гучномовців вартує його ваги в домашньому спокої.

Якщо ви плануєте запустити кілька пар зовнішніх колонок, вам знадобиться багатоканальний підсилювач. Кожен раз, коли ви додаєте ще одну колонку до схеми, ви ризикуєте перенапружити свій підсилювач. Багатоканальний підсилювач, призначений для розповсюдження звуку, є найбезпечнішим способом керування кількома динаміками. Існує багато хороших продуктів від таких виробників, як Niles, Russound, NAD та інших.

Встановлення

Якщо ви відчуваєте себе зручно, встановити зовнішні гучномовці не так вже й складно, і ми маємо кілька порад, щоб набагато спростити процес.

Більшість зовнішніх гучномовців, що продаються сьогодні, мають необхідні металеві кріпильні кронштейни, і ми радимо використовувати їх, оскільки вони оброблені, щоб протистояти стихії. Поверхня, на якій ви обрали зовнішній гучномовець, повинна бути достатньо міцною, щоб витримати вагу кронштейна та гучномовця, тому дотримуйтесь свердління в масиві дерева або кладки. Не встановлюйте зовнішні гучномовці на кедровому або алюмінієвому сайдингу.

Перш ніж зупинитися на остаточному розміщенні кожного гучномовця, послухайте їх у цьому місці, щоб почути, наскільки добре вони проектують звук і на якій висоті вони звучать найбільш збалансовано. Чим вище ви їх змонтуєте, тим далі вони видаватимуть звук, але це також призведе до витончення звуку. Ми рекомендуємо тримати динаміки нижче 10 футів для будь-якого встановлення.

Налаштування Klipsch AWR 650 SMНалаштування Polk Audio Atrium6
  • 1. Klipsch AWR 650 SM
  • 2. Атріум Polk Audio 6

Якщо ви змушені встановлювати гучномовці у відкритому місці, нахиліть динамік трохи вниз, щоб допомогти з водовідведенням.

Більшість споживачів прагнуть встановити зовнішні гучномовці на палубі або у внутрішньому дворику, тому хорошим правилом є розміщення їх на відстані щонайменше дванадцяти футів від центрального положення прослуховування та відокремлення 8-10 футів для найкращого стереозображення.

Якщо ви встановлюєте більше однієї пари гучномовців на одній стіні, не забудьте чергувати лівий та правий канали. Якщо ви встановлюєте 4 зовнішні гучномовці на квадратній деці, встановіть дві лівоканальні колонки в протилежні кути і зробіть те ж саме з правими каналами.

Для прямокутної колоди встановіть три гучномовці на довгій стінці і один на короткій стіні для найкращого стереозображення та максимального розсіювання.

Передайте Пиво!

Незважаючи на те, що це недорого або просто, як ви могли сподіватися, зовнішні гучномовці можуть перетворити відкритий простір на одне з найпопулярніших місць у вашому домі. За деякого планування та внеску з боку інтегратора аудіо / відео, можливо, ви більше ніколи не захочете покидати задній двір.

Останні повідомлення