Як передати персонажа "Долі"

як передати свого героя долі roi action 3rdp 18За останні два роки Доля гравці змогли насолодитися постійним світовим шутером Bungie як на консолях поточного покоління, так і на "застарілих" консолях, відомих як PlayStation 3 і Xbox 360. Це змінилося на початку цього місяця, коли Bungie припинив надсилати нові оновлення контенту на застарілі консолі в рамках підготовки до майбутнє розширення гри, Підйом заліза. Іншими словами, якщо ти завзятий Доля любителю грати на PlayStation 3 або Xbox 360, настав час оновити його, бо вам знадобиться нова консоль, якщо ви хочете і надалі насолоджуватися всім цим шліфуванням здобичі та розбиттям прибульців. На щастя, розробник Bungie вжив заходів, щоб надзвичайно легко передати вам Доля символ від одного покоління консолі до іншого. Однак є кілька речей, які ви повинні знати, перш ніж закінчитися і купувати нову консоль.

 

1. Ви не можете переключатися між Xbox і PlayStation

Гравці, які планують імпортувати свого персонажа зі старих консолей на нові, напевно, замислюються над, знаєте, придбанням нових консолей. І можливо, ви думали, що вдало пробіглися з PlayStation 3, але хотіли б спробувати Xbox One або навпаки.

Зупинись тут же. Якщо продовжувати грати Доля є пріоритетом, тоді ви не повинні робити це перемикання. Як зазначено в Посібнику з імпорту облікового запису Bungie, якщо ви хочете імпортувати свій Доля символу, ви повинні знати, що не можете імпортувати файл характер з іншої екосистеми. Якщо у вас є застарілий символ Xbox 360, ви можете імпортувати його лише на Xbox One. Якщо у вас є застарілий персонаж PlayStation 3, ви можете імпортувати його лише до PlayStation 4.

Отже, якщо ви думаєте про придбання нової консолі, знайте, що ви повинні тримати її в «родині» консолі, якщо хочете зберегти свого персонажа. Вибачте, але це правила. Це особливо обман, якщо ви сподівались переключитись заради ДоляЕксклюзивний вміст. Підйом заліза матиме певний ексклюзивний вміст для PS4, включаючи сюжетний квест та багатокористувацьку карту, які не будуть доступні на Xbox One щонайменше рік.

roi_action_3rdP_22

2. Вам знадобиться нова копія Доля та його DLC

Скажімо, ви вже маєте копію Доля та супутні розширення для PlayStation 3, але тепер ви хочете грати на PlayStation 4, щоб мати змогу Підйом заліза. Жорстка перерва, бутоне. Мало того, що вам доведеться купувати нову апаратну частину, вам також потрібно буде забрати ще одну копію гри.

Хороша новина полягає в тому, що в даний час Bungie пропонує знижку для застарілих гравців, які переходять на гру Підйом заліза, і це не погана угода, враховуючи все. Bungie планує випустити нову версію гри у вересні під назвою Доля: Колекція для Playstation 4 та Xbox One, які складають базову гру, Підйом заліза, і перші три розширення (Темна внизу, Будинок Вовків, і Взяті Король). Ви також отримаєте поштовх, щоб підняти свого персонажа до рівня 40, поточного обмеження рівня в грі. Якщо ви старий гравець, який є власником Взятий король на вашій старій консолі ви можете придбати цифрову копію Доля: Колекція до цифрового магазину вашої консолі зі знижкою - всього 40 доларів - до січня. В основному, у вас буде все Доляs вмісту на новій консолі і будьте готові. Доля: Колекція коштуватиме 60 доларів, якщо ви придбаєте фізичну копію або не взяли її Взятий король.

Підйом заліза коштує 30 доларів США самостійно, тому, хоча ви фактично сплачуєте податок на модернізацію, за зниженою версією ви платите лише на 10 доларів більше, ніж ви заплатили б інакше.

3. Ви можете імпортувати лише один раз

Передача вашого Доля персонаж із застарілої консолі на нову консоль неймовірно простий. Просто увійдіть у гру з тим самим обліковим записом PSN або Microsoft, який ви використовували на своєму PS3 або 360, і гра виявить ваш обліковий запис і запитає, чи хочете ви перенести свого Guardian.

Перш ніж це зробити, ви повинні знати, що зможете імпортувати свій обліковий запис на консоль поточного покоління лише один раз. Щойно ви це зробите, ваш персонаж PS3 або Xbox 360 буде повністю відокремлений від персонажа PS4 або Xbox One - це все одно, що мати інший файл збереження.

Іншими словами, якщо ви мігруєте свого персонажа сьогодні, а потім повертаєтесь і шліфуєте, щоб підвищити рівень освітлення на своєму PS3, ви не побачите жодної з цих робіт, що відображаються на вашому персонажі, коли ви Підйом заліза виходить, і ви насправді переходите до PlayStation 4.

Тому імпортувати персонажа слід лише після того, як ви переконаєтесь, що закінчили гру на своїй старій консолі. На даний момент не встановлено кінцевого терміну, коли вам доведеться перенести свого персонажа із застарілої консолі на консоль поточного покоління, тому, якщо ви віддаєте перевагу грі на своїй старій машині, вам ніщо не заважає оновитись у якийсь інший, пізніший час.

roi_action_3rdP_36

4. Все слід імпортувати на вашу нову консоль ... ну, майже все

Виведення персонажа на нову консоль поточного покоління, загалом кажучи, імпортує все, що ви прив’язали до свого Доля рахунок. Дані про ваш характер та прогрес будуть передані, тому все, що ви коли-небудь заробили - тобто ваш рівень, ваше спорядження, ваші виконані квести, все у вашому інвентарі - буде там. Якщо ви витратили реальні гроші на покупку срібла, валюти, яку ви можете використовувати для придбання таких речей, як Emotes, у торгової компанії Eververse, вона також надійде з вами. Ви не втрачаєте грошей, які вклали Доля шляхом модернізації.

Що ви можете втратити, це предмети, які ви отримали із кодів, призначених для вашої застарілої консолі. Деякі бонусні предмети, що надійшли з цифровими розкішними виданнями Взятий корольнаприклад, здається, що вони можуть не перенести. (Вони можуть все ще бути у вашому інвентарі, але ви не зможете отримати до них доступ). На даний момент Bungie не дуже зрозумілий з цього питання, або що може, а що не може потрапити на вашу нову консоль, але статті довідки компанії вказують на те, що отримання спеціальних завантажень на вашій застарілій консолі, таких як винагороди від рекламних місій Red Bull, виграло не переходьте до своєї нової копії гри.

roi_action_3rdP_25

5. Як здійснюється оновлення? Просто увійдіть

У вас є все необхідне, включаючи нову консоль та нову копію Доля та його DLC, вашу підписку на PlayStation Plus або Xbox Live, а також ідентифікатор PlayStation або інформацію про вхід в Xbox Gamertag. Тепер прийшов час імпортувати свого персонажа.

Це працює однаково на обох консолях: Увійдіть у Доля використовуючи той самий онлайн-ідентифікатор - ваш Gamertag або ваш PlayStation ID - ви використовували на своїй старій консолі. Сервери Bungie розпізнають ваш обліковий запис і негайно запропонують виконати імпорт. Якщо ви готові до оновлення, просто утримуйте відповідну кнопку. Це все, що потрібно. Bungie оновить Доля, перенесіть свого персонажа на нову консоль і дайте змогу продовжувати свою справу.

Для того, щоб покатати свого Горобця на заході сонця Підйом заліза 20 вересня вам просто потрібно зібрати гроші, щоб отримати нову консоль і здійснити повторну покупку Доля. Поки ви обережно уникаєте кількох ключових підводних каменів, процес повинен бути простим.

червономорський горобець

Останні повідомлення