Новий темний режим Twitter автоматично активується, щоб полегшити очі

Раніше обіцяний оновлений темний режим Twitter уже не обіцяє, оскільки він часто скаржиться на синій фон для справжнього чорного, розробленого для полегшення очей. У четвер, 28 березня, Twitter розпочав випуск оновленого темного режиму на основі запитів користувачів, доступного спочатку на пристроях iOS.

Було темно. Ти просив темніше! Проведіть пальцем праворуч, щоб переглянути наш новий темний режим. Розгортання сьогодні. pic.twitter.com/6MEACKRK9K

- Twitter (@Twitter) 28 березня 2019 р

Як тенденції темних режимів у дизайні додатків, на початку цього року генеральний директор Twitter Джек Дорсі написав у Twitter, що компанія працює над виправленням попереднього темного режиму, який використовував темно-синій фон замість справжнього чорного. У новому дизайні використовуються два режими, опція Dim, призначена для РК-екранів, і "Lights Out", який справді чорний, зроблений для останніх OLED-екранів.

Twitter також увімкне для вас темний режим - перемикання параметра автоматичного темного режиму в налаштуваннях автоматично перемикається в темний режим пізніше, коли чорний фон, як правило, стає простішим для очей.

Щоб активувати новий темний режим, проведіть пальцем зліва направо на головному екрані Twitter, щоб відкрити меню. Торкніться «налаштування та конфіденційність», потім «дисплей та звук», щоб побачити перемикач для темного режиму, а також різні параметри.

Експерти припускають, що читання з екрану з темним фоном спричиняє меншу напругу очей. Оскільки штучне світло може порушити цикли сну, багато хто каже, що темний режим кращий для користувачів, які зазвичай перевіряють свій телефон перед сном.

Доступ до темного режиму може виходити за рамки порятунку очей від напруги екрану - деякі типи екранів також використовують менше енергії при активованому темному режимі. Наприклад, на OLED-екрані екран просто вимикає чорні пікселі, що може допомогти заощадити заряд акумулятора.

У той час як кілька додатків переходять до зростаючої тенденції темного режиму від Facebook Messenger до Windows 10 та MacOS, Twitter має такий собі темний режим з 2016 року. Попередній темний режим використовував темно-синій фон, який не пропонує те саме рівень контрастності або економія заряду акумулятора як справжній чорний.

Темний режим спочатку розповсюджується на iOS, але Twitters повідомляє, що на шляху оновлений темний режим Android, а також темний режим на робочому столі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found