Що таке сигнал? Як користуватися додатком зашифрованих повідомлень

Додаток для зашифрованих повідомлень Signal існує з 2015 року, але спостерігається його пожвавлення внаслідок протестів через вбивство чорношкірого Джорджа Флойда, який загинув під вартою в поліції. Деякі протестуючі та активісти віддають перевагу додатку перед іншими методами спілкування через безпечну та приватну систему обміну повідомленнями.

Якщо ви не знайомі з програмою та як вона працює, ми розібрали, що таке Signal та як ним користуватися.

Сигнал

Що таке Messenger messenger?

Signal дозволяє безкоштовно надсилати тексти, телефонні дзвінки, відео, файли, відеодзвінки та своє місцезнаходження за допомогою наскрізного шифрування. Це означає, що ваші розмови можете читати або слухати лише ви та люди, з якими ви спілкуєтесь.

Він виглядає та працює як будь-який інший додаток для обміну повідомленнями, і використовує ваше ім’я та реальний номер телефону для пошуку та зв’язку з людьми, яких ви вже знаєте.

Чи є Signal безпечним / приватним?

Signal тримає повідомлення людей прихованими, якщо їх телефони викрадені, зламані або вилучені поліцією. Навіть якби треті сторони хоч якось отримали доступ, ваші повідомлення відображатимуться в коді, який вони не зможуть розшифрувати.

Минулого місяця виникла уразливість системи безпеки, яка могла дозволити поганим акторам відстежувати місцезнаходження користувача, але Signal, як повідомляється, вирішив проблему.

Як Signal порівнюється з WhatsApp та іншими?

Хоча WhatsApp та Facebook Messenger також мають наскрізні повідомлення для шифрування, ці програми все ще збирають деякі ваші дані для рекламних цілей. Signal не дозволяє рекламодавцям - і, що ще важливіше, уряду - отримувати доступ до ваших повідомлень.

Signal - це також додаток з відкритим кодом, яким керує незалежна некомерційна організація, а це означає, що кожен, хто має знання та досвід, може переглянути програму Signal, щоб переконатися, що в системі немає недоліків.

Як користуватися Signal на iOS та Android

Signal працює як на пристроях iOS, так і на Android, а також на робочих столах і завантажується безкоштовно.

В рамках процесу налаштування вам доведеться ввести свій номер телефону та код, надісланий на ваш номер телефону, щоб підтвердити свою особу. Вам також потрібно буде створити чотиризначний пін-код для подальшої перевірки безпеки.

Коли ви все налаштуєте, ви зможете вільно надсилати та отримувати повідомлення іншим користувачам Signal. Signal синхронізується зі списком контактів на вашому телефоні та відображатиме інших людей у ​​ваших контактах, які використовують Signal.

Унікальною особливістю програми обміну повідомленнями є можливість видалення окремих бесід через певний проміжок часу. Щоб увімкнути цю функцію, просто натисніть на профіль користувача та переконайтеся, що функцію «Зникаючі повідомлення» увімкнено.

Останні повідомлення