Поширені проблеми слабкості та способи їх усунення

Slack може бути популярним додатком для робочого чату, але він не позбавлений проблем. Якщо ви працюєте вдома або якщо Slack просто найкращий спосіб спілкуватися зі своїми колегами, ви знаєте, наскільки важливо, щоб додаток працював безперебійно. Але у випадку, якщо цього не сталося, ми підтримали вас. У цьому посібнику ми розглянемо п’ять найпоширеніших проблем Slack та покажемо, як їх виправити, щоб ви могли знову розпочати робочий день.

Проблема з підключенням до Slack

Знімок екрана веб-сайту Slack Test Знімок екрана

Однією з найпоширеніших проблем Slack є підключення. І хоча траплялися випадки падіння всієї платформи, проблеми з підключенням виникають не лише внаслідок відмов у всьому світі. Також можливо, що проблеми з підключенням можуть бути у вас позаду. Якщо у вас виникають проблеми з підключенням до Slack, перше, що вам потрібно зробити, це перевірити власне з’єднання. Перевірте власне з’єднання, спробувавши завантажити інший веб-сайт у своєму браузері. Slack також рекомендує перевірити ваше підключення до його служби, використовуючи власний тест підключення, який можна отримати за адресою slack.com/help/test.

Якщо ваше з’єднання пройшло два вищезазначені тести, то, швидше за все, Slack зазнає власного збою на всій платформі, і вам доведеться почекати, поки Slack вирішить це. Ви можете підтвердити таке відключення, відвідавши веб-сайт, такий як Downdetector, який дозволить вам переглянути поточний стан відключення таких служб, як Slack.

Якщо проблема полягає у вашому з’єднанні, вам потрібно буде скинути підключення до Інтернету, а потім перезапустити Slack. У більшості випадків це може вирішити проблему з підключенням.

Забагато повідомлень

Знімок екрана "Не турбувати" Знімок екрана

Ви щойно зареєструвались у робочій області Slack вашої компанії, і вас запросили на низку каналів, щоб ви могли йти в ногу з подіями на вашій роботі. Що чудово, за винятком того факту, що тепер ви отримуєте, здається, мільйон сповіщень на свій комп’ютер і телефон щоразу, коли колега щось говорить, навіть коли це не має нічого спільного з вами. Ось кілька способів їх зменшити. Три найефективніші методи: Не турбувати, залишити канал або просто приглушити канал.

Увімкнення функції «Не турбувати» (DND) чудово, якщо вам потрібно тимчасово вимкнути звук усіх сповіщень. Для цього просто виберіть піктограму дзвоника у верхньому лівому куті, а потім виберіть відповідний проміжок часу з меню, що з’явиться.

Ви також можете просто залишити канал, якщо вважаєте, що більшість повідомлень у ньому насправді вас не стосуються. Коли ви хочете залишити канал, просто клацніть правою кнопкою миші на назві каналу на бічній панелі та виберіть Залиште # name-of-your-channel у меню, що з’явиться. Ви повинні мати можливість приєднатися до каналу знову, якщо вам потрібно це зробити пізніше.

Ви також можете вимкнути канал. Якщо ви ігноруєте канал, ви не отримуватимете від нього сповіщень навіть у ситуаціях, коли вас згадають. Щоб вимкнути (або ввімкнути) канал, просто клацніть правою кнопкою миші на назві каналу на бічній панелі та виберіть Без звуку або Увімкнути звук з меню, що з’явиться.

Проблеми зі звуком у дзвінках Slack

Можливо, ви перебуваєте у відеодзвінку Slack, але у вас виникають проблеми із слуханнями людей з іншого боку. Або вони мають проблеми із вашим слуханням. Якщо у вас виникають проблеми зі звуком під час викликів Slack, ви можете спробувати кілька способів усунення несправностей. Відповідно до довідкового центру Slack, у вас є три варіанти дзвінків через програму для робочого столу Slack: перегляд налаштувань звуку вашого дзвінка в програмі, перезапуск програми або перегляд налаштувань звуку вашого пристрою. Ви можете переглянути налаштування звуку свого дзвінка в програмі Slack, вибравши значок шестірні у вікні дзвінка. Звідти слід підтвердити, що обрані правильні пристрої введення / виводу. Ви також можете просто перезапустити програму Slack, щоб перевірити, чи допомагає це проблемі. І нарешті, можливо, ви також захочете переглянути параметри звуку на своєму пристрої, щоб переконатися, що там не відключено ваше обладнання.

Якщо ви здійснюєте дзвінки Slack через Google Chrome, можливо, ви захочете закрити веб-переглядач, знову відкрити його та перезавантажити Slack у браузері.

Пошук конкретного повідомлення (серед багатьох, які ви отримуєте)

Знімок екрана повідомлень про слабкий пошук Знімок екрана

Якщо ви шукаєте конкретне повідомлення Slack, прокрутка каналів, щоб виявити, що воно може здатися страшним. Але не потрібно так жити. Ви завжди можете шукати повідомлення за допомогою вікна пошуку у верхній частині екрана. Шукаючи Slack таким чином, ви також маєте доступ до фільтрів та модифікаторів, які можуть допомогти вам звузити результати за такими речами, як люди, канали або періоди часу.

І в якості профілактики ви також можете закріпити важливі повідомлення у верхній частині розмови чи каналу, щоб ви або інші могли переглядати їх пізніше, якщо це необхідно. Ви можете закріпити повідомлення, наводячи курсор на нього та вибравши Більше дій (три вертикальні крапки), що з’являється. Після вибору цієї піктограми має з’явитися меню. Виберіть Закріпити на з цього меню. Коли ви хочете переглянути закріплене повідомлення в каналі чи розмові, просто виберіть піктограму кнопки у верхній частині каналу або розмови. Ви потрапите на екран, на якому відображатимуться всі закріплені повідомлення з цього каналу або пряме повідомлення.

Сповіщення, які залишаються навіть після перевірки повідомлень

Знімок екрана Slack Clear Cache Знімок екрана

Зазвичай, коли ви отримуєте сповіщення про непрочитане повідомлення, маленький значок сповіщення зникає, коли ви читаєте повідомлення. Але іноді це не зникає, і здається, що у вас є більше непрочитаних повідомлень, навіть коли ви цього не робите. Ось як оновити сповіщення в Slack. За даними довідкового центру, головне, що потрібно зробити, це очистити кеш програми Slack. Очищення кеш-пам’яті повинно оновити ваші сповіщення та повернути їх до нормальної роботи.

У програмі Slack для робочого столу ви можете очистити кеш, натиснувши піктограму з трьома горизонтальними лініями у верхньому лівому куті екрана. Потім виберіть Довідка> Виправлення неполадок> Очищення кешу та перезапуск.

У додатку Slack для Android виберіть піктограму з трьома вертикальними крапками, а потім Налаштування> Додатково> Скинути кеш.

У додатку iOS Slack ви фактично відвідаєте додаток Налаштування свого пристрою iOS. Потім ви оберете Slack> Скинути кеш при наступному запуску. Потім знову відкрийте програму Slack.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found