Новий, безликий логотип Snapchat може бути спричинений юридичними проблемами

noface chillahSnapchat нещодавно дебютував у Banquo - найновішій версії популярного додатку для обміну фотографіями. Banquo вводить багато дивовижних змін, але одна з цих змін збентежила нас - смайлик Snapchat, привид якого ми знали і полюбили, Ghostface Chillah, змінили, тому він не мав обличчя.

Snapchat оновив свій блог, щоб прокоментувати цей новий, моторошний логотип, позитивно розкрутившись і назвавши його "Noface Chillah".

«Багато з вас помітили, що в нашому останньому оновленні iOS версії 5.0 Banquo наш талісман більше не має виразу обличчя. Це не тому, що ми забули обличчя - це тому, щоти є обличчям Snapchat », - написали вони. Це приємні настрої, але не змінює той факт, що привид виглядає страшним і менш виразним без щасливого обличчя.

І виявляється, що рішення про зміну логотипу може мати менше спільного з висловленням заяви, а більше з тим, що не потрібно висловлюватись у судовому процесі. LA Times повідомила про це посилання, зазначивши, що Snapchat та його засновники Еван Шпігель та Боббі Мерфі стикаються з судовим позовом від Френка Реджинальда Брауна IV, який каже, що він також є співзасновником безглуздо популярного додатка - і що він відповідає за оригінальне ім'я Ghostface Chillah . У його позові проти Snapchat стверджується, що Браун створив логотип, "скерувавши Spiegel на те, що намалювати, тоді як останній реалізував вказівки Брауна на Adobe inDesign".

У позові чітко описано, що логотип має обличчя. "Логотип - мультфільм-привид, намальований чорним кольором з жовтим фоном, привид посміхається і стирчить язик убік". Можливо, причиною відсутності посмішки та язика у Noface Chillah є мінімізація подібності між логотипом Snapchat та логотипом, який Браун каже, що він винайшов.

Але оригінальний логотип Snapchat все ще дуже присутній на веб-сайті компанії, тому, можливо, творці просто хотіли надіслати повідомлення, що зовнішній вигляд їхнього логотипу не був особливо важливим для успіху програми.

У будь-якому випадку, це здається занадто великим збігом обставин, щоб мати абсолютно нічого спільного з позовом.

Останні повідомлення