Amazon Music тепер має програму для Apple TV. Ось як ним користуватися.

Прослуховування музики на телевізорі? Чому ні? Згідно з недавнім опитуванням YouGov, більше 40% людей, які володіють смарт-телевізором, хочуть використовувати його для прослуховування музики. Можливо, саме тому Amazon вирішив запустити свій перший музичний додаток для Apple TV.

Починаючи з четверга, 10 жовтня, ви можете завантажити програму Amazon Music з App Store для Apple TV - вона сумісна з Apple TV 4K та Apple TV HD під управлінням tvOS 12.0 та новіших версій. Якщо ви проживаєте в США, Великобританії, Австралії, Новій Зеландії, Бразилії, Канаді, Франції, Італії, Іспанії, Німеччині, Мексиці, Японії чи Індії, для початку вам потрібен лише обліковий запис Prime Music або Amazon Music Unlimited. потокове.

Після завантаження програми вам потрібно активувати Apple TV як розпізнаний пристрій з Amazon. Після запуску програми він відображатиме шість букв коду сполучення. За допомогою браузера на іншому пристрої перейдіть на //amazon.com/code та введіть цей код на запит. Ви готові.

Додаток Amazon Music надасть вам доступ до повної бібліотеки з мільйонами пісень, а також альбомів, виконавців та списків відтворення. Ви також можете відтворювати вміст з особистої бібліотеки My Music. Але, мабуть, найкращою особливістю, враховуючи те, що це на телевізорі, звичайно, є варіант прокрутки текстів - ідеально підходить для імпровізованого сеансу караоке або просто для тренувань наступного разу, коли ваші друзі прийдуть.

На жаль, абоненти нового сервісу Amazon Music HD рівня обслуговування не зможуть транслювати компакт-диски та версії високої роздільної здатності, на які вони мають право. На даний момент додаток Apple TV не підтримує жоден із цих високоякісних форматів. Натомість вам запропонують той самий каталог, що і передплатникам Amazon Music Unlimited.

Сполучення Amazon Music та Apple TV здається трохи дивним, особливо якщо врахувати, що в медіаструмері Apple немає опції Alexa. Apple починає відкривати Siri для сторонніх музичних сервісів, таких як Spotify, але навіть тоді вона ще не розгорнула цю функцію на своєму гучномовці HomePod - поки що лише iPhone та iPad.

Чи зможе Siri врешті-решт розпочати відтворення Amazon Music на Apple TV? Ми припускаємо, що це врешті-решт станеться. Тим часом Amazon здається задоволеним, щоб просто зробити свою музичну послугу доступною на більшості пристроїв. "Ми вважаємо, що слухачі повинні мати можливість передавати музику просто і легко на будь-якому пристрої, який вони виберуть", - сказала Кароліна Джойнатсінг, директор з розвитку бізнесу Amazon Music, у прес-релізі.

Останні повідомлення