Розклад TwitchCon 2019: Як дивитися та як відвідувати події

Графік TwitchCon 2019, нарешті, опублікований, і всі шахраї не за горами, ви хочете знати, коли і де відбуваються найкращі події. Ця щорічна подія дає кожному чудову можливість познайомитись зі своїми улюбленими стримерами, дізнатись більше про створення вмісту відеоігор та навіть подивитися величезний концерт, де виступають деякі з найбільших імен музики.

Однак, як і більшість конвенцій такого розміру, існує багато різних панелей та подій, які відбуваються одночасно, і без складеного плану ви можете пропустити деякі речі, які ви дійсно хотіли зловити. Ось короткий огляд того, як дивитись TwitchCon 2019 та найкращі події, що відбуваються щодня, щоб ви були готові, коли веселощі почнуться.

Якщо ви хочете побачити пряму трансляцію події, обов’язково відвідайте Digital Trends у Twitter та Instagram та слідкуйте за нашим соціальним хлопцем @allRidoisWinn, який буде на підлозі шоу.

Як дивитись TwitchCon 2019

Не всі події транслюватимуться в одному і тому ж місці для TwitchCon 2019, тому, якщо ви відвідуєте особисто, ви хочете стежити за офіційним веб-сайтом TwitchCon, щоб отримати оновлення. Якщо ви не впевнені, чого чекати, або якщо вам цікаво, який із ваших улюблених стримерів буде там, ми допоможемо вам. У минулому під час події відображався вибраний вміст, і велика частина його, ймовірно, також буде заархівована після закінчення потоків. Після активації події слід активувати URL-адресу TwitchCon Live. Перевірте окремі події нижче, щоб отримати додаткову інформацію про потокові місця.

У випадку зFortnite Турнір Twitch Rivals, який відбудеться 27 вересня, ви зможете переглянути його в прямому ефірі, використовуючи офіційний акаунт Twitch Rivals. Ця подія триватиме по суті цілий день, тож у вас буде багато вмісту, щоб розважати вас.

Розклад TwitchCon 2019: 27 вересня

Ігри зроблено швидко / Facebook

Quick Done Quick Express (10:30 ранку за тихоокеанським часом / 13:30 вечора за тихоокеанським часом)

Благодійна швидкісна акція Games Done Quick проводитиме марафон протягом усього періоду TwitchCon, а кошти від пожертв надходитимуть у благодійну організацію AbleGamers. Це буде подія меншого масштабу, ніж деякі з минулих Games Done Quick - звідси і назва “Express”, - але Games Done Quick Express все ще матиме талановитих гравців, які пробираються у своїх улюблених іграх. Вся подія транслюватиметься на каналі Games Done Quick Twitch.

Twitch Rivals: Fortnite Open - Twitch Rivals Arena (11:00 PT / 14:00 ET)

Суперники Twitch: Fortnite Відкритий стартує об 11 ранку за тихоокеанським часом і дає вам можливість спостерігати за тим, як найбільші стримери борються за захист прав на хваста інших учасників. Захід планується тривати шість годин, і він буде показаний на рахунку Twitch Rivals Twitch. На заході будуть представлені команди з трьох осіб, а у фіналі буде 12 команд творців та 18 кваліфікаційних команд.

Отже, ви хочете стати стримером? (13:30 PT / 16:30 ET)

Якщо ви абсолютно зелені до світу трансляції відеоігор, але все ж думаєте, що досягнете успіху в цьому - хобі чи кар’єрі - тоді це панель для вас. Партнери та співробітники Twitch розкажуть про весь досвід потокової передачі в So You Want To Be a Streamer?, Зокрема про те, як керувати спільнотою та своїми потоками на ходу, а також про програмне чи апаратне забезпечення, яке ви хочете отримати, щоб максимізувати ваш успіх. Панель також включатиме панель для Twitch Studio, все ще не випущеної програми, яку компанія розробляє.

Життя у жорсткому режимі: Трансляція з обмеженими можливостями - TwitchUnity Lounge (16:00 PT / 19:00 ET)

Ігри - не найпростіша річ у світі для людей з обмеженими можливостями, оскільки самі контролери та ігри часто не беруть до уваги їх потреби. Трансляція може бути настільки ж складною, але в удосконаленні інструменти, які стримери можуть використовувати для побудови аудиторії та кар’єри, вдосконалюються. Життя у жорсткому режимі: Потокове передавання з обмеженими можливостями погляне на програмні та апаратні нововведення, а також на те, як покращити спільноти, щоб зробити їх доступними для інвалідів-стримерів.

Церемонія відкриття - театр "Глюк" (17:00 за тихоокеанським часом / 20:00 за тихоокеанським часом)

Основна презентація церемонії відкриття для TwitchCon 2019 відбудеться наприкінці першого дня і включатиме "чат біля каміна" з генеральним директором Twitch Емметом Широм. Серед спікерів - партнери Twitch ThatViolinChick та HermanLi, останній з яких входить до групи DragonForce. DragonForce виступить на шоу під час тригодинної церемонії, а Twitch обіцяє також інших гостей-сюрпризів.

28 вересня

Ігрові ігри за допомогою миші та RGB-клавіатури Алекс Хейні / Unsplash

Як створити власний потоковий ПК (10:00 PT / 13:00 ET)

Хочете розпочати свою потокову кар’єру, але не знаєте, як побудувати ПК, який для цього потрібно? У розділі «Як побудувати власний потоковий ПК» із партнером Twitch та філіями, включаючи Трішу Гершбергер, ви дізнаєтеся все, що вам потрібно знати про побудову системи, яка буде ідеально підходить для потокових ігор, а ті, хто відвідує, навіть мають шанс виграти всі частин, які їм знадобляться для створення ідеального потокового ПК.

Слово від наших спонсорів: Підтримання автентичності платного вмісту (11:30 ранку за тихоокеанським часом / 2:30 вечора за тихоокеанським часом)

Однією з тонких ліній, яку потрібно спостерігати як стример, є ваша автентичність при просуванні гри видавця, оскільки ви хочете зберегти довіру своїх глядачів. Якщо цього не зробити, це може призвести до налаштування цих глядачів в іншому місці, і "Слово від наших спонсорів" із партнерами Twitch Слай, Кеті, djtechlive та iamBrandon покаже вам, як ви можете створювати платний контент, залишаючись чесним щодо свого ігрового досвіду з глядачі.

Як транслювати більше за допомогою роботи та сім’ї на повний робочий день (13:00 за тихоокеанським часом / 16:00 за тихоокеанським часом)

На відміну від того, що, можливо, сказали вам деякі творці вмісту, кидати свою роботу, щоб стати штатним стримером прямо з воріт - це насправді погана ідея! Ви хочете зберегти свою нинішню кар’єру, поки ви будете формувати свою аудиторію, і ви дізнаєтесь про це в розділі «Як транслювати більше з роботою та сім’єю на повний робочий день». Ця панель, на якій представлені партнери Twitch wgrates, Thunderstones, Matoro та Firecrow, покаже вам, як ви можете збалансувати роботу, потокове передавання та сімейний час.

Вечірка TwitchCon - Парк Петко (19:00 PT / 22:00 ET)

Після дня, повного вивчення потокової передачі та перегляду людей, які грають у ваші улюблені ігри, як щодо концерту? Цього року на TwitchCon Party відбудуться виступи величезних артистів, таких як Lil Nas X та blink-182, а також їжа та ігри, якими можна насолодитися. Twitch демонструє всі зупинки для цих подій, тож саме ту, яку ви не хочете пропустити. Його планується тривати чотири години.

29 вересня

Happy Little Trees: The Bob Ross Paint Along (10:00 PT / 13:00 ET)

Якщо вас не цікавлять Happy Little Trees: The Boss Ross Paint Along, тоді навіть не варто говорити до нас. На цій 90-хвилинній події учасники будуть малювати разом із акаунтом BobRoss Twitch, тож ви зможете навчитися створювати чудові пейзажі разом із 199 іншими людьми. Вам може бути ніяково, якщо вам не вдасться досягти успіху, але саме тому ви можете просто малювати з комфорту своєї вітальні, дивлячись Боба Росса на Twitch. Помилок не буває: лише щасливі аварії!

Піонерство на Twitch: Як знайти свою нішу та розвиватися (11:30 ранку за тихоокеанським часом / 2:30 вечора за тихоокеанським часом)

Є тисячі і тисячі людей, які транслюють такі ігри, як Fortnite і Ліга Легенд на Twitch, але як можна виділитися серед натовпу? Піонерська діяльність на Twitch: Як знайти свою нішу та вирости, зосередиться на кроках, які ви можете зробити, щоб знайти свою власну унікальну нішу для потокових ігор, щоб ви могли створити аудиторію. Хочете бути першою людиною, яка зіграє Другий погляд з користувацькою підтримкою руху? З’ясуйте це і йдіть на це!

Як стрімери повинні працювати з видавцями і розробниками ігор (14:30 за тихоокеанським часом / 17:30 за тихоокеанським часом)

Як ви будуєте партнерські стосунки з людьми, які створюють та публікують ігри, які ви хочете транслювати? Як ви можете створити довірчі відносини та запросити вас рано грати в ігри або брати участь у спеціальних заходах? Як стрімери повинні працювати з видавцями і розробниками ігор, розповість вам все, що вам потрібно знати, і включає такі панелі, як Paradox Interactive, продюсер прямого маркетингу cKnoor та менеджер з впливу Bethesda Softworks SeanpaiNoticesU.

Останні повідомлення