Нічого одягнути? Ось як отримати кожен костюм у "Gravity Rush 2"

гравітація пік 2 як розблокувати костюми жовчний Костюм Кат змінюється в оригіналі Gravity Rush відчував себе як задум, але в Gravity Rush 2 грати в одягання з Gravity Queen - це дуже весело. Її нові вбрання не тільки більш численні та різноманітні в продовженні, але вони мають додаткову цінність: ви можете витягнути камеру та робити вишукані, відфільтровані селфі, коли захочете. Тепер це привітальна нова функція.

Але знайти всі нові костюми Кат непросто. Деякі з них є винагородою за різні побічні квести, а інші вимагають запилених жетонів, отриманих завдяки онлайн-функціям. Існує навіть пара, яку ви отримуєте для завантаження збережених даних з оригінальної гри.

Читайте далі, щоб дізнатись, як зібрати всі костюми Кат Gravity Rush 2.

Шифтер 2.0

Шифтер 2.0: Це вбрання за замовчуванням, яке Кет починає носити незабаром після початку гри. Це буде виглядати звично Gravity Rush шанувальники.

Робочий одяг: Це просте вбрання є тим, що Кет починає гру, але як тільки вона повертає свій наряд Shifter, ви не можете знову одягати робочий одяг, поки не заробляєте 300 пилових жетонів за допомогою таких онлайн-функцій, як пошук скарбів, фотографії та виклики.

Джазовий співак: Ця весела червона сукня отримана після сюжетної місії "Як радіо", під час якої вона одягає наряд, щоб передати його джазовій співачці.

Джазовий співак

Офіціантка: Ви набуваєте костюм офіціантки після завершення низки побічних місій та викликів, пов’язаних з прийомами їжі, що починається з місії “Руки вгору, руки вгору”. У цих місіях Кет роздає листівки з прилавків їжі, поки врешті-решт не кидає їх у стійло в “Прийди один, приходь усім”.

Медсестра: Побічний рядок квесту, який починається з "Народжується легенда", доступний незабаром після того, як ви вперше повернетесь до Гексевіля, врешті-решт призводить до того, що Кет виконує камерні трюкові роботи як бойова медсестра - і отримує це вбрання.

Костюм Калі: Ще один побічний квест у Гексевілі, «Ангел на ім’я подвійний хрест», - Кет намагається продати морозиво якомога більшій кількості перехожих. Після завершення квесту ви отримуєте наряд Kali Angel.

Шкільна форма 2.0

Шкільна форма 2.0: Gravity Rush 2Шкільну форму можна отримати в побічному квесті «Заборонені ігри», який є одним з найкращих побічних квестів у грі. Однак зверніть увагу під час ритуалу, інакше ви можете пропустити причину.

Супер зірка: Це спорядження поп-ідола доступне в рядку місії, який починається з побічного квесту в Гексевілі "Знайди ідола".

Шкільна форма 1.0: Ви можете розблокувати костюм шкільної форми 1.0, коли заробите 2000 пилових жетонів.

Військова форма

Shifter 1.0: Як і робочий одяг та шкільна форма 1.0, Shifter 1.0 пов’язаний із зароблянням пилових жетонів. Однак цей вимагає значно більше: загалом 5000. Просто продовжуйте користуватися онлайн-функціями, коли граєте, і ви з часом отримаєте їх.

Військова форма: Військова форма доступна гравцям, які зберегли дані для ремастерованої версії оригіналу Gravity Rush на своїх рахунках. Це пов’язано з оригінальним набором військових DLC.

Одяг покоївки

Наряд покоївки: Як і військовий наряд, костюм покоївки розблоковується, якщо зберегти дані з оригіналу Gravity Rush з покоївкою DLC цієї гри.

Котячий костюм: Третій і останній костюм доступний для тих, хто має оригінал Gravity Rush для збереження даних, костюм проти котів-охоронців походить від шпигунського DLC, який постачався з ремастером PS4.

PSO2 Шалений кошеня

Біла Кет: Простий обмін палітрами може іноді зробити багато чого. Приклад: біле спорядження Кет, інверсія чорного костюма за замовчуванням. Він доступний лише як бонус за попереднє замовлення, тому, якщо ви не зачепили гру перед випуском, вам наразі не пощастило.

Божевільний кошеня PSO2: Можливо, найдивніший з усіх нових костюмів Кат, ця рожева бойова екіпіровка доступна для безкоштовного завантаження всім гравцям завдяки співпраці між Gravity Rush і Phantasy Star Online 2 .

Останні повідомлення