Як фотографувати дітей: Посібник для батьків про заморожування дитинства

Хілларі Грігоніс

Батьківство безладне і виснажливе, але це одна з найкращих причин навчитися фотографії. Одні з найкращих фотографів-аматорів - це батьки. Вони заглиблюються у своє хобі, тому що у них з’явилося нове поповнення в сім’ї, але незабаром вони усвідомлюють, що - як і багато інших аспектів виховання батьків, які вперше стали мамами та татами, - вони навіть не уявляють, чим займаються. Спалахи відбиваються на цьому і тому; з’являються тіні, яких ніколи раніше не було; а відтінки шкіри виглядають вимитими, здутими або зовсім неприродними. На щастя, навчившись робити фотографії дітей, ви створюєте веселе, просте хобі, яким ви можете насолоджуватися, не наймаючи няню - а кому з батьків це не потрібно? Ось як фотографувати дітей.

Спорядження, яке вам знадобиться

Хоча деякі елементи фотографування покращуються завдяки отриманню нової камери, вам не потрібно витрачати ні копійки, якщо ви оволодієте вже наявним обладнанням. Звичайно, оновлення з камери смартфона на дзеркальну або дзеркальну версію запропонує ще більше вдосконалення, коли ви навчитеся фотографувати дітей, але поки не витрачайте фонд підгузників на нову камеру.

То що вам потрібно в ідеалі, щоб зробити хороші фотографії дітей? Діти швидкі - якщо у вас є дитина, яка перевищує повзкий вік, це свідчить про очевидне. Але швидким об'єктам потрібен хороший автофокус і швидка серія. Багато найпам’ятніших моментів для дітей також трапляються в умовах, не ідеальних для освітлення - яскрава лінза одночасно допоможе і при слабкому освітленні, і створить цей кремовий, нефокусований фон.

DSLR швидше; дозволяє робити більше творчих дій із вашими фотографіями, пропонуючи нескінченний контроль над композицією; матиме по суті довшу лінзу; і зробить кращі знімки дев’ять разів із десяти, навіть якщо ви просто використовуєте автоматичний режим, а все дозволяєте камері. Звичайно, ці камери дорожчі, але якість зображень буде того варте на довгі роки.

Гаразд: Зум-камера з ручним режимом роботи або водонепроникна камера, яка не знищиться, якщо ваша дитина кине її в туалет. Спробуйте Olympus TG-5, Panasonic FZ80 або Panasonic FZ2500.

Добре: DSLR початкового рівня або дзеркальна камера з об'єктивом. Спробуйте Nikon D3400 або Canon EOS Rebel SL2.

Краще: DSLR середнього рівня з яскравим першокласним об'єктивом. Спробуйте поєднати Nikon D5600 або Fujifilm X-T20 з основним об'єктивом 50 мм f / 1,8.

Найкраще: Швидкий шутер з яскравим об'єктивом. Вони дорогі, але якщо у вас великий бюджет, розгляньте Nikon D500, Canon EOS 5D Mark IV або Sony A7 III.

Застряг у смартфоні, поки ви більше не купуєте памперси? Завантажте безкоштовний додаток для фотозйомки з ручними режимами та виконайте наступні дії, щоб покращити свої фотографії технікою, а не грошима.

Крок 1: Знайомтесь з камерою

Чим більше ви знаєте свою камеру, тим кращими будуть ваші фотографії. Чи знаєте ви, як швидко зробити кілька фотографій? Як вискакує спалах? Ваша камера пропонує RAW-файли для більшого контролю над редагуванням фотографій? Витратьте час, щоб сісти і помітити, де знаходяться всі циферблати та кнопки, і покопатися в меню інших налаштувань. Щоб навчитися фотографувати дітей, зокрема, ви хочете знайти:

Режим серійної зйомки: Це робить кілька фотографій поспіль замість однієї фотографії. Це важливо для того, щоб правильно визначити час, починаючи від лову посмішки дитини і до того, щоб зафіксувати цю першу практику з футболу.

Спалах: Більшість нових фотографів бояться спалаху, але ви захочете дізнатись, де знаходиться ваш, для знімків при слабкому освітленні та навіть покращення фотографій на відкритому повітрі посеред дня.

RAW: Якщо у вас є програма для редагування фотографій, зйомка в форматі RAW - це гарна ідея. Якщо у вас немає програмного забезпечення (або, для багатьох батьків, часу), дотримуйтесь JPEG.

Режими автофокусування: Зверніть увагу, де знаходяться ваші режими автофокусування. Коли ваші діти рухаються, вам потрібен безперервний автофокус або AF-C (Canon називає це AI Servo). Але в тих кількох випадках, коли вони насправді сидять на місці, переключіться на одинарний автофокус або AF-S (AI Focus on Canon).

Компенсація експозиції: Фото занадто світле або занадто темне? Компенсація експозиції дозволяє налаштувати навіть до того, як ви навчилися користуватися ручними режимами.

Крок 2: Дослідіть режими зйомки

Більшість спеціальних камер мають дитячий режим у різних варіантах сцен, що є хорошою відправною точкою. Але, щоб справді взяти під контроль зображення, почніть копатися в ручному режимі. Не намагайтеся пірнати з голови до повного ручного. Почніть з режиму пріоритету діафрагми, як правило, A на циферблаті режиму. Невелика діафрагма або число f пропускає більше світла і створює ті м’які, нефокусовані фони, які ідеально підходять для розмиття цієї купи білизни у фоновому режимі до забуття. Здебільшого, фотографуючи дітей, вам буде потрібно низьке число f. Щоб зберегти більшу чіткість фотографії, наприклад, якщо ви фотографуєте кількох дітей одним кадром або сцена особливо цікава, тоді вам захочеться використовувати більше число f, наприклад f / 8.

Коли вам буде зручно користуватися діафрагмою, скористайтеся швидкістю витримки - вищі витримки найкраще підходять для швидких дітей, але вам знадобляться менші витримки в приміщенні та при слабкому освітленні. Загальне правило - подвоїти витримку до об'єктива - отже, 50-міліметровий комплектний об'єктив повинен мати принаймні 1/100. Активним дітям, як правило, потрібно принаймні 1/250, тому пограйте з витримкою. Кінцевою частиною головоломки є ISO, тобто наскільки чутлива камера до світла. Якщо світла достатньо, тримайте його низьким, але в найтемніших умовах використовуйте ті високі цифри, як ISO 1600.

Коли ви знімаєте вручну, глюкометр у видошукачі повідомляє вам, чи занадто світла або занадто темна фотографія - це важливо для зйомки в повному режимі вручну. Якщо ви ніколи не виключаєте режими пріоритету діафрагми та затвора, не потійте їх - ці режими в поєднанні з компенсацією експозиції будуть чудовими для фотографування дітей 95 відсотків часу.

Крок 3: Збільшити

Діафрагма - це не єдине, що впливає на глибину різкості та наскільки розмитим є цей фон. Використання зум-об’єктива створює і те, що теж впливає, а також допомагає батькам робити більш відверті фотографії, оскільки діти рідше помічають камеру, коли ви стоїте подалі.

"Компактний датчик камери не дозволяє мати невелику глибину різкості або будь-яку глибину різкості", - говорить Стів Хайнер, старший технічний менеджер Nikon Inc. "Чим довший об'єктив, тим більше фокусна відстань, тим більше більше можлива така невелика глибина різкості ".

Наприклад, якщо зменшити масштаб до 55-мм кінця вашого 18-55-міліметрового комплектного об’єктива, який, швидше за все, входить до складу нового дзеркального дзеркального фотоапарата, ви можете отримати дуже приємне пом’якшення фону. Якщо ви знімаєте з 18-міліметровим кінцем об'єктива, фон буде у фокусі. Щоб отримати більше задоволення від глибини різкості, ви можете придбати ще більший масштаб, наприклад, об’єктив 55-300 мм, щоб ще більше зменшити глибину різкості. Ці телефото-лінзи також чудові для зйомки дуже відвертих фотографій ваших дітей, які часто переходять у режим черепахи або кружки для камери, якщо знають, що їх фотографують.

Крок 4: Знайдіть або зробіть чудове світло

Освітлення може легко зробити або зламати ваш постріл. Навчаючись, ви можете створити власне світло, але, починаючи, просто навчіться розпізнавати хороше світло. Похмурий день на вулиці зробити хороші фотографії просто. У сонячний день пошук красу часто є найкращим вибором. Як новачок, уникайте сценаріїв, коли світло надходить прямо позаду дитини, поки ви не дізнаєтеся про спалах та ручний режим. Як тільки ви знаєте, як додати спалах із низьким рівнем потужності або експонувати лише об’єкт, однак, підсвічування може створити прекрасні дитячі фотографії.

Якщо ви схожі на більшість батьків, то виявляєте, що фотографування в приміщенні, особливо вночі, призводить до найгірших можливих знімків. Тоді ви отримуєте прикрий спалах, що відбивається від усього, від металевих холодильників до скла, не кажучи вже про ці примарні обличчя. По-перше, спробуйте вимкнути спалах і використовувати високий рівень ISO - натисніть на ISO досить високо, щоб отримати принаймні 1/60 витримки.

Звичайно, спалахи - це зрештою наші друзі. Вони існують неспроста, і одна з них - усунути ці надоїдливі тіні. Скажімо, ви перебуваєте у відпустці у Великому каньйоні та його півдні. Суворе сонячне світло, що надходить прямо зверху, робить всіх ваших дітей схожими на маленькі очі та довгі носи, завдяки тіням, які кидає сонце. Увімкніть спалах, і він буде регулювати кількість природного світла і акуратно заповнювати ті тіні, роблячи обличчя знову нормальними. Спалахи також можуть допомогти заповнити деталі на обличчі під новим ковбойським або пожежним капелюхом.

У приміщенні, якщо вам потрібно використовувати спалах, щоб запобігти розмиттю, спробуйте відрегулювати інтенсивність спалаху, використовуючи компенсацію спалаху - більшу частину часу ви хочете, щоб негативне число набрало цей спалах і позбулося цих дивних тіней.

Зовнішній спалах - теж хороша інвестиція. Ці гнучкі спалахи можна встановити під стелею так, щоб світло відбивалося навколо і розповсюджувалось по всій кімнаті, усуваючи вигляд «оленів у фарах». «Якщо ви не хочете або не можете дозволити собі придбати додатковий спалах, спробуйте поставити суху чисту кавову чашку з пінополістиролу поверх спалаху, вбудованого у вашу камеру. Він буде розсіювати світло достатньо. І ви навіть можете намалювати смайлик на чашці, щоб розважити дітей », - говорить Хайнер. "Просто переконайтеся, що чашка насправді не контактує зі спалахом, що може розплавити його та потенційно завдати шкоди".

Крок 5: Опустіться на їхній рівень

Як робити фотографії дітямЯк робити фотографії дітям

Однією з найбільших помилок, які допускають дорослі, фотографуючи дітей, є зйомка з рівня очей. Проблема в тому, що ти, мабуть, набагато вищий за свою дитину; на кожній фотографії ви дивитесь на них знизу, що робить їх меншими, ніж вони є насправді.

Щоб створити більш інтимні фотографії, які захоплюють світ таким, яким його бачить дитина, відрегулюйте свій зріст відповідно до їхнього, ставши на коліна, сидячи або, так, лежачи на животі, щоб сфотографувати цього нового гусеницю. Роблячи це, ви отримаєте кращий погляд на обличчя дитини, кращий фон та більше деталей. Є кілька випадків, коли ви можете захотіти бути вищим (або навіть коротшим), ніж предмет вашої дитини, наприклад, коли ви хочете показати безлад, який залишився після розбиття торта на перший день народження. Але більшість випадків найкраще підходить рівень очей. Дивіться обидві фотографії вище як два приклади цього.

Крок 6: Грайте

У вас буде більше успіху у фотографії та кращі, більш креативні фотографії, якщо ви граєте, як дитина, коли знімаєте дітей. Не бійтеся лягати зі своїми дітьми на землю або веліти їх робити забавні речі, наприклад, робити смішні мордочки, стрибати або поводитись безглуздо. Коли ви будете грати з ними, вони розчарують. Пропустіть “скажи сир” і отримай справжні посмішки, фотографуючи під час гри. Якщо у вас виникають проблеми з отриманням посмішок, наберіть допомогу - одне з моїх улюблених фотографій мого сина було знято, коли бабуся змушувала його посміхатися, граючи підглядати.

Як фотографувати дітей Хілларі Грігоніс Хілларі Грігоніс

Веселіться за допомогою різних технік композиції. Наприклад, портретні кадри, що не входять у центр, зазвичай цікавіші, ніж центрировані. Шукайте ті перехідні моменти, коли дитина збирається щось зробити, наприклад, торкнутися квітки або зістрибнути зі сходинки. Пам’ятайте, що якщо ви хочете, щоб дитина посміхалася або дивилася на камеру, дурні слова та шуми - це ваші найкращі друзі.

Коли ви складаєте кадр - або визначаєте, що залишилось, а що залишилося, зосередьтеся на різноманітності. Звичайно, сфотографуйте багато фотографій, включаючи їх обличчя та все тіло, але не забудьте ще ближче підійти до деталей та сфотографувати пухкі руки, що схоплюють щойно зібрані черепашки або бульбашки, що прилипають до волосся під час ванни. Таким же чином, зробіть кілька широких знімків. Коли молодший навчається в коледжі, ви, мабуть, захочете пам’ятати того плюшевого ведмедика, який він завжди мав, або що колись ваша дочка вміщала всередині відро.

Як робити фотографії дітямЯк робити фотографії дітям

Крок 7: Заробіть довіру

Один з наших улюблених фотографів - Річард Мензіс, який робить неймовірно відверті фотографії, настільки далекі від портретної фотографії, наскільки це можливо. Мензіс, котрий досі віддає перевагу фільму перед цифровим, навчив себе швидко знімати. Він ніколи не підносить камеру до ока, поки не переконався у складі та експозиції. «Моя тітка Белва, навпаки, стояла б там, дивлячись на мене через видошукач, здавалося б, годинами. У дитинстві я боявся, щоб мене сфотографували, і, на жаль, досі. Чому? Я не довіряю фотографу, - каже Мензіс. "Цифрова камера, яка виконує більшу частину роботи за вас, не може бути виправданням того, що ви стоїте там, тримаючи камеру біля обличчя, поки ваш об'єкт стає капризним і вирішальний момент тане".

Здається, досвід Мензіса кристалізує ті захоплюючі моменти, коли діти не «грабують» за камеру. Мензіс рекомендує не робити великі постановки під час фотографування, а мати під рукою свою камеру, готову до роботи в будь-який час.

Мензіс також підкреслює економію рамок. Цифрові камери не можуть закінчити кількість кадрів, але це не означає, що ви повинні піддавати своїх дітей нескінченним годинам, поки ви намагаєтеся зробити правильний кадр. «Завоюйте впевненість своїх дітей, сфотографувавши їх. Не виставляйте ті, які не є хорошими. Рухайтеся нормально, працюйте швидко і плавно. І те, що ваша камера зніме 10 мільйонів кадрів до того, як настане час для перезавантаження, не означає, що вам потрібно зняти 10 мільйонів кадрів », - говорить Мензіс.

Крок 8: Редагування

Незважаючи на те, що це завжди легко отримати прямо в камері (особливо коли ти батько, і часу ніколи не вистачає), кілька незначних редагувань можуть зробити велике значення, незалежно від того, чи використовуєш ти настільну програму, як Lightroom, або мобільний додаток для фото. Тримайтеся подалі від так званих редагувань краси та тримайте ці пухкі обличчя такими, якими ви їх пам’ятаєте. Зосередьтеся на поліпшенні загальної фотографії шляхом регулювання експозиції, кольору, контрасту та різкості. Використовуйте інструмент обрізання, щоб усунути будь-які відволікаючі фактори та вирівняти знімок (оскільки важко тримати камеру абсолютно рівно).

Тільки пам’ятайте, діти - це чудові предмети. Веселіться, знайте свою камеру, експериментуйте, завоюйте довіру своїх предметів та вивчіть кілька основ, і ви зробите кілька фантастичних фотографій, які неодмінно варто повісити на стіну.

Ця історія була оновлена ​​9 травня 2018 року, включаючи додаткові поради та нові рекомендації щодо обладнання.

Останні повідомлення