Як імпортувати відео з iPhone на Mac - Фотографії, iCloud тощо.

як імпортувати відео з iPhone на приклад відео для MacМи всі можемо погодитись, що iPhone має чудову камеру - просто перевірте портретний режим iPhone 7, якщо не впевнені. Однак, чим краща камера, тим більший розмір файлу. Новіші iPhone дозволяють знімати відео в роздільній здатності 4K, що виглядає чудово, але з легкістю з’їдає гігабайти. Зрештою, ви захочете перенести скарбницю відеозаписів, що зберігаються на вашому iPhone, на свій ноутбук або настільний комп’ютер. На щастя, навчитися імпортувати відео з iPhone на Mac порівняно просто (і швидко).

Якщо ви новачок у MacOS, не забудьте поглянути на наш огляд найкращих програм для Mac, а також на наші пропозиції щодо найкращих ігор для Mac.

Як імпортувати відео за допомогою фотографій

Ви можете переживати, що вам доведеться пройти складний процес синхронізації з iTunes, але для фотографій та відеороликів найкраще відкрити програму Photos, яка була попередньо встановлена ​​на вашому Mac. Додаток Фотографії є ​​заміною Apple iPhoto. На щастя, Photos є інтуїтивно зрозумілим і простим для розуміння, що робить його чудовим для передачі вмісту з вашого iPhone на ваш Mac.

Попередня Наступна 1 з 4 Як імпортувати відео з iPhone на MacЯк імпортувати відео з iPhone на MacЯк імпортувати відео з iPhone на MacЯк імпортувати відео з iPhone на Mac

Крок 1:Підключіть iPhone на ваш Mac і запустіть Додаток для фотографійяк зазвичай.

Крок 2:Виберіть свій iPhone з лівого меню.

Крок 3:Виберіть відео Ви хочете імпортувати з отриманого списку мініатюр.

Крок 4: Якщо ви хочете видалити відео з вашого iPhone після імпорту, виберіть Видалити елементи після імпортуу верхньому правому куті.

Крок 5: Клацніть наІмпорт вибрано в правому верхньому куті. Потім натисніть Відеов лівому меню, щоб переглянути імпортовані відео!

Як імпортувати відео за допомогою iCloud

Якщо ви віддаєте перевагу бездротовому рішенню, ви також можете імпортувати відео на свій Mac за допомогою iCloud. Однак спочатку потрібно перевірити, чи ввімкнено iCloud Photos у меню налаштувань.

Попередня Наступна 1 з 4 Як імпортувати відео з iPhone на MacЯк імпортувати відео з iPhone на MacЯк імпортувати відео з iPhone на MacЯк імпортувати відео з iPhone на Mac

Крок 1: Йти до Налаштування> [Ваше ім’я]> iCloud> Фотографії.

Крок 2: Переконайтеся, що перемикач поручФототека iCloud увімкнено.

Далі, давайте розглянемо, як увімкнути iCloud Photos на вашому Mac.

Попередня Наступна 1 з 2 Як імпортувати відео з iPhone на MacЯк імпортувати відео з iPhone на Mac

Крок 1: відчинено Системні налаштування і натисніть на iCloud значок.

Крок 2: Якщо буде запропоновано, увійдіть у свій обліковий запис iCloud.

Крок 3: Переконайтеся, що коробка прямо поручФотографії це перевірка.

Після активації iCloud Photos відео автоматично та бездротово синхронізуються та додаються до вашої бібліотеки фотографій, яка знаходиться в програмі Photos.

Нова програма Photos має багато функцій, тому не забудьте ознайомитися з посібником Apple щодо використання Фото.

Як імпортувати відео за допомогою iCloud.com

Ще простіший спосіб - зайти на iCloud.com за допомогою будь-якого браузера та завантажити відео таким чином. Оскільки ми вже ввімкнули iCloud Photos на попередньому кроці, ваші фотографії та відео вже повинні бути синхронізовані з iCloud.com.

Попередня Наступна 1 з 2 Як імпортувати відео з iPhone на MacЯк імпортувати відео з iPhone на Mac

Крок 1: Перейдіть на iCloud.com.

Крок 2: Виберіть Фотографіїзі списку доступних програм.

Крок 3: Виберіть Відео з лівого меню.

Крок 4: Виберіть відеозаписи, які потрібно імпортувати, і натисніть кнопку завантаження - піктограма зображує хмару, що супроводжується стрілкою вниз, у верхньому правому куті.

Як імпортувати відео за допомогою AirDrop

AirDrop недооцінений. Зручна функція - нещодавно відмітна риса як MacOS, так і iOS, яка дозволяє обмінюватися вмістом із таких програм, як Safari, Контакти та Фотографії, лише за кілька натискань. Однак простий інструмент використовує Bluetooth і Wi-Fi для надсилання, тобто перед активацією потрібно активувати обидва з’єднання на iPhone та Mac.

Попередня Наступна 1 з 3 як імпортувати відео з iPhone на приклад відео для Macяк імпортувати відео з iPhone на приклад відео для Macяк імпортувати відео з iPhone на приклад відео для Mac

Крок 1: Відкрийте Finder на своєму Mac, натисніть Ідина панелі інструментів програми вгорі та виберітьAirDropз отриманого списку варіантів.

Крок 2: Унизу вікна Airdrop виберіть, чи хочете ви отримувати вміст лише контакти або всім. Майте на увазі, що ви можете будь-коли змінити своє рішення, натиснувши синє посилання.

Крок 3: Проведіть пальцем вгору на своєму iPhone, щоб відкрити Центр дій, і переконайтеся, що AirDrop є включено.

Попередня Наступна 1 з 3 як імпортувати відео з iPhone на приклад відео для Macяк імпортувати відео з iPhone на приклад відео для Macяк імпортувати відео з iPhone на приклад відео для Mac

Крок 4:Після того, як AirDrop увімкнено, виберіть відео, яким хочете поділитися, та торкніться значка спільного доступу на вашому iPhone - на піктограмі є поле зі стрілкою вгору, що викидає стрілку вгору, і буде розташоване в нижньому лівому куті. Потім виберіть свій Mac зі списку доступних пристроїв і натисніть Прийняти на вашому Mac, якщо буде запропоновано. Щоб побачити нещодавно імпортоване відео, запустіть Finder на своєму Mac і натиснітьЗавантаження в меню ліворуч.

Як імпортувати відео за допомогою Google Фото

Інший варіант - завантажити свої відео безпосередньо в хмару. Ви можете використовувати Google Drive, Dropbox або будь-який інший хмарний сервіс, який вам більше подобається - по суті, всі вони роблять одне і те ж. Завантаживши відео, ви можете увійти у свій обліковий запис на своєму Mac і завантажити відео. У наведеному нижче прикладі ми будемо використовувати Google Photos для імпорту відео з iPhone на Mac.

Попередня Наступна 1 з 4 як імпортувати відео з iPhone на приклад відео для Macяк імпортувати відео з iPhone на приклад відео для Macяк імпортувати відео з iPhone на приклад відео для Macяк імпортувати відео з iPhone на приклад відео для Mac

Ви можете діяти одним із двох способів.

Крок 1:Завантажте Google Фото з App Store, як будь-який інший додаток.

Крок 2: Щоб створити резервну копію всієї бібліотеки, натиснітьПомічнику нижньому лівому куті. Потім, якщо ви цього ще не зробили, торкнітьсяВвімкнутипоруч із пунктом «Резервне копіювання та синхронізація вимкнено» перед перемиканням повзунка на сторінці, що виходить.

Крок 3: Якщо ви віддаєте перевагу завантажувати відео в індивідуальному порядку, виберіть відеозаписи, які ви хочете завантажити, із Фотографії, торкніться еліпсів у верхньому правому куті та виберіть Резервне копіюванняв отриманому меню.

Крок 4: Тепер увійдіть у Google Photos у своєму веб-браузері та натиснітьФотографії в меню ліворуч. Тут ви знайдете свої резервні копії відео, а також усі фотографії, які нещодавно завантажили в Google Фото.

Останні повідомлення