Як дивитись MLB: LA Dodgers проти Arizona Diamondbacks Online

Сезон бейсболу у Вищій лізі 2020 триває вже зараз, і якщо ви шукаєте спосіб подивитися пряму трансляцію Лос-Анджелеса проти Арізони Даймондбекс сьогодні, то ви знайшли правильне місце. Ця серія з чотирьох ігор починається сьогодні ввечері і триває до неділі. Особиста участь не відбуватиметься на Чейз-Філді у Феніксі, штат Арізона, але ви все одно можете встигнути за допомогою ESPN +. Читайте далі, щоб дізнатись більше про домашній нож Diamondback та про те, як ви можете дивитися його в Інтернеті.

Гра 1 Дата та час: Четвер 7/30, 21:40 ET

Гра та дата та час: П’ятниця, 31.07., 21:40. ET

Гра 3 Дата та час: Субота 8/1, 20:10 ET

Гра 4 Дата та час: Неділя 8/2, 16:10 ET

Розташування: Фенікс, Арізона

Стадіон: Поле Чейза

Як дивитись MLB: LA Dodgers vs Arizona Diamondbacks пряма трансляція онлайн в США

Всі чотири ігри MLB: LA Dodgers vs. У минулому сезоні обидві команди фінішували у верхній частині Західного дивізіону Національної ліги, причому Доджерс посів перше місце, але в підсумку вибув із серії Національної ліги у 2019 році громадянами Вашингтона.

Бейсбольний сезон вищої ліги 2020 року є, мабуть, найдивнішим за останні десятиліття, а триваюча криза в галузі охорони здоров'я спричинила затримки, в результаті яких сезон скоротився з 162 ігор лише до 60. Сезон MLB 2020 розпочався минулого тижня і закінчується наприкінці жовтня. цей коротший пробіг може виявити деякі несподівані стратегії та сюрпризи від різних команд.

Доджерс, добре зарекомендувала себе команда, яка отримала п’ять перемог у Світовій серії, вже розпочала рік сильним шляхом із кількома перемогами, у тому числі двома над „Діамандбеками” під час передсезонних ігор в літньому таборі. Арізона - безсумнівний аутсайдер, який входить у цю серію з чотирьох ігор, але, маючи перевагу господарів цього разу, "Діамантбеки" можуть бути готові перевернути таблиці та набрати кілька перемог.

Пряма трансляція MLB: LA Dodgers vs Arizona Diamondbacks стартує сьогодні ввечері о 21:40. ET, серія триває з сьогоднішнього вечора по неділю. Якщо ви шукаєте спосіб дивитись «Доджерс» проти «Діамандбека» в Інтернеті, немає кращого (або дешевшого) способу це зробити, ніж підписавшись на ESPN +. Ця послуга потокового передавання дає вам доступ до ігор сезону MLB 2020, а також безліч інших прямих трансляцій, аналізів, ексклюзивних шоу та багато іншого лише за 5 доларів на місяць або 50 доларів на рік.

Останні повідомлення