Як поділитися паролем Wi-Fi з пристрою iOS

Паролі - найкращий спосіб захистити свої пристрої від хакерів та інших зловмисних вторгнень, але вони також є одними з найбільш ненависних аспектів мобільного способу життя. Паролі можуть загубитися, викрасти або забути, а іноді вперто відмовлятись працювати без явних причин. Без доступу до критичних паролів життя може бути важким. І коли друг, член родини, діловий партнер або гість відвідує ваш будинок, їм може знадобитися використовувати ваш пароль Wi-Fi, щоб залишатися на зв'язку з коханими або контактами. Якщо вам не зручно публікувати свій особистий пароль Wi-Fi, щоб усі бачили, є альтернатива.

Маловідомий ярлик для з’єднання Wi-Fi може полегшити життя кожному, зберігаючи конфіденційність, якщо ви хочете поділитися своїм домашнім паролем з гостями. Функція спільного використання Wi-Fi, яка дебютувала восени 2017 року з iOS 11, може підключити будь-якого відвідувача до вашого дому за допомогою iPhone, iPad, iPod touch або навіть вашого Mac під управлінням MacOS High Sierra або пізнішої версії, не розкриваючи цього та не примушуючи щоб гості ввели його. Ось як це зробити.

як поділитися своїм паролем wi fi від пристрою ios pw1 - -як поділитися своїм паролем wi fi від пристрою ios pw2 - -Підготуйтеся до спільного використання пароля

Спочатку підготуйте свій телефон, переконавшись, що вашу особисту точку доступу вимкнено, а Apple ID особи, з якою ви хочете поділитися своїм паролем Wi-Fi, уже є у вашому списку контактів. Ваші два пристрої повинні знаходитись у досить близькій фізичній близькості. На обох пристроях має бути встановлена ​​остання версія ОС iOS або iPad. Переконайтеся, що пристрій, яким надано пароль, розблоковано та вже підключено до вашої мережі Wi-Fi.

Спільний пароль для iOSяк поділитися своїм паролем wi fi від пристрою ios13 iphone xs wifi анімація 5 перетягнуто - -як поділитися своїм паролем wi fi від пристрою ios13 iphone xs wifi анімація 15 перетягнуто - -Спільний доступ до Wi-Fi iOS
  • Переконайтеся, що ваш відвідувач вже є у ваших контактах, використовуючи свою конкретну електронну адресу Apple ID, а якщо цього немає, додайте їх зараз через Контакти> Додати> Ввести дані> Готово.
  • Увімкніть Bluetooth як на iPhone, так і на пристрої iOS відвідувача через Налаштування> Bluetooth (увімкнути перемикач).
  • Розташуйте обидва пристрої один біля одного, щоб дозволити відвідувачеві перейти до вашої мережі Wi-Fi, торкнувшись Налаштування> Wi-Fi> Назва вашої мережі Wi-Fi.
  • Коли відвідувач натискає ім’я вашої мережі, на вашому телефоні з’являється вікно пароля.
  • Коли картка з’явиться на вашому iPhone, торкніться Поділитися паролем. З’єднання відбувається автоматично на пристрої відвідувача.
  • Коли з'єднання встановлено, ви отримаєте сповіщення на свій iPhone.
  • Торкніться Готово.

Успішно поділившись своїм паролем Wi-Fi, ви позбавили гостей від стресу через необхідність вручну вводити складний рядок літер, цифр та символів. З людьми, яких ти знаєш і яким довіряєш, це вірний спосіб змусити їх почувати себе привітними у своєму домі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found