Найкращі безкоштовні заняття для дорослих на основі ваших інтересів

Якщо ви вже спостерігали за випивкою Король тигрів, беручи участь у кожному виклику хештегів у соціальних мережах, і вам не до вподоби віртуальні щасливі години, ви можете використати свій новий знайдений вільний час, щоб підібрати те хобі чи навичку, якій ви завжди хотіли навчитися.

Ми зібрали кілька найкращих безкоштовних онлайн-курсів, які ви можете пройти зараз, залежно від ваших інтересів, щоб ви могли вийти з карантину, дізнавшись щось нове.

Оз Сейрек / Unsplash

Вивчіть гітару

Якщо гітара, яку ви отримали на день народження багато років тому, збирає пил у вашій шафі, Fender Guitars пропонує безкоштовну тримісячну пробну версію уроків гітари, басу та укулеле. Пропозиція поширюється на перших 1 мільйон, хто підписався, тож дійте швидко.

Відточіть свої вміння та креативність

Підбірку тисяч класів Skillshare можна отримати безкоштовно протягом двомісячної пробної версії. Ви знайдете курси, що охоплюють найрізноманітніші інтереси, включаючи креативне письмо, редагування фотографій, цифрову ілюстрацію, графічний дизайн, веб-розробку, ведення блогів, в’язання тощо.

Удосконалюйте свою фотографію

Якщо у вас завжди було око для фотографії, ви можете удосконалити свої навички за допомогою онлайн-курсів Nikon. Nikon пропонує безкоштовний доступ до всіх своїх курсів протягом усього квітня. Пропозиції включають фотографування домашніх тварин, використання дзеркальної камери, фотографії пейзажів тощо.

Займіться приготуванням

Зараз найкращий час, ніж будь-який інший, щоб навчитися готувати. Шеф-кухар Крістофер Кімбол з Тестова кухня Америки до кінця квітня він відкрив свої онлайн-курси кулінарної школи Milk Street. Ви можете навчитися життєвим навичкам, випічці солодощів, максимальному використанню каструлі швидкого приготування та як оволодіти кулінарією, не використовуючи рецепт як милицю.

Посадити сад

Якщо вам потрібен зелений великий палець, Університет штату Орегон цього місяця пропонує свої курси овочівництва та майстра садівника безкоштовно. Ви дізнаєтеся, як підготувати ґрунт, сівозміну, підживлення та багато іншого, щоб ви могли ліпити та підтримувати свій сад.

Дізнайтеся, як бути щасливим

Найпопулярнішим класом, який коли-небудь викладали в Єльському університеті, є "Наука про самопочуття", і його можна безкоштовно відвідувати через Інтернет. Курс допомагає вам виробити більш продуктивні звички та залучає студентів до викликів, які можуть допомогти збільшити їх загальне щастя, оскільки саме зараз, особливо, ми всі могли б використовувати більше щастя у своєму житті.

Пройдіть схвалені Гарвардом курси

Якщо ви не зовсім впевнені, що шукаєте, Гарвард пропонує на вибір сотні безкоштовних онлайн-класів. Ви можете дізнатись більше про Шекспіра, технологічне підприємництво, науку про погоду, поезію Америки та навіть оперу 18 століття на самостійних курсах.

Останні повідомлення