RFID-чіпи, імплантовані під шкіру, роблять GIF-мистецтво боді-артом

людина з gif в руці цифровий татуювання

Отримати татуювання боляче, але якщо слідувати вказівкам художника Ентоні Антонелліса, речі ось-ось стануть ще більш болючими: він зробив першу у світі "цифрову татуювання", чіп RFID, імплантований в його руку - і процес трохи більше задіяний ніж нанесення чорнила на шкіру.

Антонеллісу був імплантований мініатюрний чіп художником з модифікації тіла Брукліна, який розрізав руку, вставив імплантат у невелику скляну капсулу і зшив його закритим. Ви можете переглянути відео, якщо хочете підтвердити, що ніколи, ніколи не хочете робити цього зі своїм тілом.

Незважаючи на те, що імплантація виглядає похмуро, кінцевий ефект досить прохолодний.

Коли Антонеліс розміщує свій телефон над імплантатом, з’являється один із його власних GIF-файлів - тож імплантант працює як блок зберігання цифрового мистецтва. Антонеліс може змінити вміст чіпа на своєму телефоні, тому йому не доведеться фізично його отримувати щоразу, коли він хоче накласти на нього нове мистецтво. Він сподівається розвинути проект, щоб залучити інших виконавців.

"Цей анімований GIF, який є моїм значком, насправді є першим зображенням, яке я завантажив, і я його ще не змінював", - говорить Антонелліс. І чіп містить не лише GIF-файли. «Він може зберігати файли, крім GIF, такі як JPG, MIDI-файли або навіть ASCII-зображення. Я усуваю неполадки програми та експериментую, використовуючи неімплантовані теги NFC. Як тільки я починаю суть проекту, мікро-кураторство, художники можуть подавати будь-який формат, якщо вони працюють в межах обмежень за розміром », - говорить нам Антонелліс.

Антонеліс розробляє додаток, який буде працювати з цим типом імплантатів. "Додаток виконує функцію інтерфейсу для завантаження GIF з мікросхеми на пристрій Android без необхідності бути в мережі", - говорить він. «Він також відображає розширену інформацію про твір мистецтва, наприклад, опис або посилання на веб-сайт художника. Оскільки додаток все ще пишеться, спрощена версія його функціональних можливостей можлива за допомогою даних NDEF. Повідомлення чіпів NDEF завантажує URL-адресу, яка відображає дзеркальну копію того, що є на імплантаті. "

Антонеліс має великі плани щодо проекту. Він передбачає використання Arduino, відкритої платформи для створення інтерактивних об'єктів. “Моя присутність активувала б об’єкт. Arduinos буде використовуватися для взаємодії та взаємодії з чіпами інших функцій », - пояснює він. «За допомогою Arduino я можу створювати автономні цифрові дисплеї, які можуть приймати та демонструвати вміст чіпів. У сховищі GIF використовується лише одна можливість імплантації, і є багато інших, я з радістю досліджую. Мені подобається знаходити творчі способи роботи в рамках обмежень і обмежень, і таким чином мікросхема має багато паралелей із форматом файлу GIF ".

Хоча може здатися, що імплантують чіп у ваше тіло, це не так відрізняється від того, щоб робити пірсинг або звичайні татуювання - розріз невеликий, і враховуючи, скільки людей роблять інвазивну пластичну операцію, маленький маленький чіп у вашій руці точно виміряти як екстремальну модифікацію кузова.

Інші люди імплантували чіпси раніше, хоча і не з прямою метою розповсюдження мистецтва. Перший імплантат RFID стався в 1998 році, коли британський професор Кевін Уорік поклав йому в руку чіп, здатний відкривати двері, вимикати світло і навіть охолоджувати своє вино.

Тенденція встигла. Компанія, що здійснює спостереження, впроваджує імплантати у робітників, а інтерес серед любителів досить сильний, щоб відео про те, як саморобляти імплантацію, потрапило до Forbes. Щоб користуватися цією технологією, вам не потрібно бути досвідченим технічним майстром; Антонелліс каже, що він багато дізнався про RFID, коли рухався далі. «Це був досвід навчання, я прийшов у це з майже нульовими знаннями RFID, а потім місяць нав'язливих досліджень базової технології, а також фізичного імплантату. Цікаво було дізнатись про історію імплантації », - каже він.

Тож чи буде наступний розділ історії імплантації представляти RFID-імплантацію як рух чи виноску? Занадто рано говорити про це (а більшість з нас занадто химерні, щоб отримати його), але буде цікаво подивитися, що авантюрні цифрові художники роблять з цією технологією.

Останні повідомлення