Як увімкнути темний режим в iOS 13

Представлений у iOS 13.0, Dark Mode дозволяє користувачам iPhone та iPad керувати своїм пристроєм за допомогою темнішої кольорової палітри, ніж білий за замовчуванням. Темна кольорова гама не тільки легше для очей (буквально), але це може призвести до реальних переваг для здоров’я, включаючи поліпшення сну.

Хочете випробувати Темний режим для себе? Виконайте наведені нижче дії, щоб активувати темний режим в iOS і перетворити сліпучий білий фон Apple на щось дещо смачніше.

Що таке темний режим?

Який саме цей "темний режим"? Хоча це може звучати як спосіб пережити ваш iPhone незграбну підліткову готику, це набагато простіше, ніж це. У загальних рисах це обмін кольорами для операційної системи вашого телефону, який змінює традиційні привабливі для очей світлі фони iOS на більш темні відтінки, тобто екран вашого телефону стає менш яскравим. Таким чином, це ідеальний режим для ночі, коли ви не хочете, щоб яскраво-біла тема сяяла у ваших очах.

Google впродовж останнього року впроваджує Dark Mode у свої програми, а Android Q налаштований на додавання режиму на загальносистемній основі; iOS 13 робить те саме. Це означає, що ви зможете ввімкнути режим, щоб змінити не лише системну тему, але й усі власні програми Apple, а також підтримувані треті програми, щоб показати темнішу тему.

Однак важливо зауважити, що цей режим не зменшить синє світло. Як стверджується, ваше тіло реагує на синє світло дисплея смартфона так само, як і на сонячне світло, і вплив може погіршити вашу здатність нормально спати. Тільки синій світлофільтр зменшить синє світло.

Як користуватися темним режимом

Як увімкнути темний режим в iOS 13 Використовуйте налаштування 1Як увімкнути темний режим в iOS 13 Використовуйте налаштування 2як увімкнути темний режим в ios 13 за допомогою сафарі -

Почати легко з темного режиму iOS 13. Просто вирушайте до свого Налаштування , а потім торкніться Відображення та яскравість. Apple зробила Dark Mode відразу очевидним під Зовнішній вигляд заголовок, і ви можете швидко вибрати Світло або Темний натисканням будь-якого зображення. Зміна відбудеться негайно, і якщо ви перейдете до однієї з програм Apple, наприклад, Safari, ви побачите, що Інтернет-браузер набув темнішого відтінку.

Як встановити темний режим на автоматичний перемикач

як увімкнути темний режим в ios 13 використовувати авто 1як увімкнути темний режим в ios 13 використовувати авто 2як увімкнути темний режим в ios 13 використовувати авто 3

Хочете яскраво блищати світлою темою вдень, але переходити на темну тему, коли сонце заходить? Не потрібно занурюватися в налаштування щовечора, щоб подряпати свербіж - ви можете встановити автоматичний перемикач для перемикання між ними, коли настав час.

Щоб налаштувати це, поверніться до налаштувань темного режиму, натиснувши Налаштування >Відображення та яскравість. Потім торкніться перемикача на Автоматичний щоб увімкнути автоматичне перемикання. За замовчуванням режим Захід сонця доСхід сонця за замовчуванням, і ви можете змінити це, натиснувши Варіанти поле під Автоматичний перемикання. Схід сонця до заходу сонця увімкне темний режим, коли сонце зайде - як визначає ваше місцезнаходження GPS. Інакше можна вдарити Спеціальний графік щоб встановити власний розклад темного режиму.

Як встановити шпалеру, яка реагує на темний режим

Як увімкнути темний режим в iOS 13 Використовуйте шпалери 1як увімкнути темний режим в ios 13 використовувати шпалери 2як увімкнути темний режим в ios 13 використовувати шпалери 3

Чи знали ви, що деякі шпалери iOS 13 можуть реагувати на темний режим? Це невеликий штрих, але веселий. Щоб встановити динамічні кольорові шпалери, перейдіть до вашого Налаштування додаток, а потім натисніть Шпалери >Виберіть нові шпалери >Стилі. Шпалери, які реагують на зміни темного режиму, позначаються маленьким навпіл праворуч колом, а внизу посередині зображення є лінія, щоб показати очікувані зміни.

Якщо ви віддаєте перевагу зберегти власні персоналізовані шпалери, поверніться до Шпалери і перемкнути параметр для Темний зовнішній вигляд затемнює шпалери. Хоча ваші шпалери не будуть змінюватися, як реакційні шпалери, вони злегка затемнять, тому будь-які світліші ділянки не будуть вас засліплювати, поки активний Темний режим.

Останні повідомлення