Як вимкнути функцію Find My iPhone

як вимкнути Find My iPhone - - Carlos Vega / Digital Trends Find my iPhone - одна з тих дуже корисних функцій, яку ви хочете увімкнути. Це може перешкодити злодієві стерти ваш iPhone або допомогти вам знайти ваш пристрій. Він також дозволяє видалити його віддалено, заблокувати або просто надіслати сповіщення.

Поки функцію Find My iPhone увімкнено, ви не можете стерти свій iPhone. Бувають випадки, коли вам захочеться знати, як вимкнути функцію Find My iPhone, наприклад, коли ви готуєтеся продати свій iPhone, щоб обміняти його на новий iPhone 8 або iPhone X.

Як вимкнути функцію Find My iPhone

Попередня Наступна 1 з 5 як вимкнути знайти свій iphone 1як вимкнути знайти свій iphone 2як вимкнути знайти свій iphone 3як вимкнути знайти свій iphone 4як вимкнути знайти свій iphone 5

Крок 1: Йти до Налаштування> [ваше ім’я]> iCloud> Знайти мій iPhone.

Крок 2: Проведіть зеленим тумблером у вимкнене положення.

Крок 3: Введіть свій пароль Apple ID і торкніться Вимкнути.

Ви продаєте свій iPhone? Прочитай це!

Деякі люди хочуть продати свій iPhone, і саме тому їм потрібно вимкнути функцію Find My iPhone. Перше, що потрібно зробити, перш ніж перейти до наступного iPhone, - створити резервну копію поточного iPhone. Якщо ви не знаєте, як це зробити, дотримуйтесь нашого посібника, як зробити резервну копію iPhone з iTunes і без нього.

Майте на увазі, що перед тим, як стерти та продати iPhone, для вас важливо вийти з iCloud, iTunes та App Store. Коли ви йдете до Налаштування> [ваше ім’я], ти побачиш Вийти з аккаунта внизу цієї сторінки. Переконайтеся, що ви вийшли зі свого облікового запису iCloud, щоб новий власник не попросив ввести ваш Apple ID та пароль.

Ви все ще вчитесь користуватися iOS? Дозвольте нам допомогти вам його освоїти, скориставшись нашими найкращими порадами та підказками для iOS 11.

Останні повідомлення