Як продовжувати грати у Fortnite на Android та iOS

Для Epic Games було кілька днів, насичених подіями. У відповідь на Epic, що дозволяє гравцям купувати V-Bucks безпосередньо - зі знижкою 20%, не менше - Apple видалено Fortnite з App Store. Потім відбувся каскад судових позовів та корпоративного згинання, що, як видається, є скоординованими зусиллями щодо зменшення плати за магазини додатків в Apple App Store і Google Play Store. Незалежно,Fortniteбільше не доступний в App Store або Google Play. Надія не втрачена Fortniteшанувальники, оскільки є ще способи гри Fortniteна Android та iOS. Ось що вам потрібно знати.

Подальше читання

  • Як зв’язати ваш Fortnite Рахунки
  • Як грати Fortnite на вашому ПК
  • Поради та підказки щодо засвоєння Fortnite на вашому смартфоні

Як грати в Fortnite на iOS

Спершу знімемо погані новини. Якщо ви ще не завантажилиFortniteна iOS зараз це неможливо зробити. Якщо ви завантажували його раніше, можливо, ви все ще зможете переінсталювати його, перейшовши в App Store, а потім перейшовшиПокупки> Мої покупки.На момент написання статті ви все ще можете перезавантажитиFortniteтаким чином, хоча програма недоступна в App Store, навіть якщо ви завантажили її раніше.

Поки у вас єFortniteвстановлений, ви все ще можете грати. Останнє оновлення було для Глави 2, Сезон 3, і Ви застрягнете там, як тільки Epic натисне на оновлення Глави 2, Сезон 4. Хороша новина полягає в тому, що ви можете без проблем продовжувати грати в Інтернеті. Однак ви не зможете отримати доступ до будь-якого нового вмісту в наступні сезони, і ви не отримаєте ніяких винагород від нового бойового проходу.

Якщо ви сподівались встановитиFortniteчерез неофіційний магазин додатків на iOS вам не пощастило. Apple не дозволяє неофіційну установку додатків, і навіть із зламаним пристроємFortniteне спрацює. На даний момент вашим єдиним варіантом є продовження гри з останньою версією 13.40, принаймні до тих пір, поки не настане більше судового позову, який Epic подав проти Apple.

Як грати в Fortnite на Android

Тепер хороші новини.Fortnite недоступний у магазині Google Play, але доступний через Epic Games App та Samsung Galaxy Store. Як і у випадку з iOS, ви можете продовжувати відтворювати копію Google PlayFortniteскільки завгодно, але ви не зможете завантажувати оновлення або отримувати доступ до нового вмісту. Незалежно від цього, мабуть, найкраще перейти до одного з інших магазинів додатків, навіть якщо у вас вже єFortniteна вашому пристрої.Fortnite підтримує перехресне збереження, тому ви не втратите жодного прогресу.

Як завантажити Fortnite на Android, якщо ви цього ще не зробили

як грати у fortnite на додатках для епічних ігор для android та iosяк грати у fortnite на android і ios galaxy store - -

Якщо у вас пристрій Samsung, процес простий. На своєму телефоні перейдіть до магазину Samsung Galaxy Store, знайдіть “Fortnite” і завантажте програму. Epic підтримує версію Galaxy Store з моменту запуску, а враховуючи історію Samsung із Epic, Fortniteне повинен скоро виходити з магазину Galaxy. Для пристроїв, що не належать Samsung, процес трохи більше задіяний.

Спочатку перейдіть на сторінку fortnite.com/android і відскануйте QR-код за допомогою пристрою, який потрібно встановитиFortniteна. Якщо ви вже використовуєте свій пристрій Android, просто натиснувши посилання, ви потрапите в потрібне місце. На своєму пристрої Android виберіть Отримайте його в додатку Epic Games,потім виберіть той самий варіант на наступному екрані.

У більшості випадків ви побачите попередження про встановлення програм із неофіційних джерел із посиланням на налаштування. Дозвольте своєму браузеру встановлювати неофіційні програми на цьому екрані налаштувань, завантажуйте додаток Epic Games та встановлюйте його. Потім можна встановити Fortnite через додаток Epic Games. Як і версія Galaxy Store, версія Epic Games App отримуватиме останні оновлення.

Останні повідомлення