Як працюють дії додатків в Android 9.0 Pie та як ними керувати

Коли ви отримуєте доступ до програм на своєму смартфоні, ви хочете, щоб це зайняло якомога менше зусиль, особливо якщо це саме ті, якими ви користуєтеся щодня. Остання операційна система Android, Android 9.0 Pie, робить саме це завдяки App Action.

За допомогою машинного навчання ОС передбачає "Дії" або ярлики, які ви збираєтеся виконати на основі використання вашого смартфона та часу доби. Наприклад, вранці у звичайний час їзди на роботу, App Actions може запропонувати навігацію на Картах Google або відновити аудіокнигу, яку ви слухали, тоді як підключення навушників після роботи може викликати пропозицію щодо списку відтворення Spotify або зателефонувати ваш партнер або друг.

Подібно до пропозицій Siri від Apple у iOS 12, різні дії почнуть автоматично з’являтися в панелі програм на вашому телефоні, чим більше ви ними користуєтесь, і він дізнається про ваші звички. Щоб допомогти вам отримати максимум користі від нової функції, ми розбиваємо, як використовувати дії програми та як її вмикати та вимикати.

Як увімкнути чи вимкнути дії програми

Бренда Столяр / Цифрові тенденції

Якщо ви переходите з Android 8.0 Oreo на Android 9.0 Pie на існуючий пристрій, нові дії додатка повинні бути ввімкнені за замовчуванням. Якщо ні, довго натисніть на головному екрані та торкніться Домашні налаштування, потім натисніть Пропозиції і увімкніть Дії. З’явлення може зайняти деякий час, оскільки функція використовує штучний інтелект для створення пропозицій на основі звичок вашого смартфона. Щоб вимкнути Дії програми, виконайте ті самі дії та вимкніть їх.

Як користуватися Діями додатків

Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Коли ви знаходитесь у панелі програм, програми дій відображатимуться у вигляді пари прямокутних пастилок під першим рядком програм. Наразі він показує лише дві пропозиції одночасно. При натисканні на будь-який з них він автоматично запускає програму і може перейти безпосередньо до певної точки в ній, наприклад, до улюбленого списку відтворення або часто доступного потоку повідомлень. Ви також можете перетягнути певну дію на головний екран і зберегти її як піктограму. Таким чином, точний ярлик буде доданий у закладки, і він запускатиметься саме там, де пропонують дії програми.

Як пристосувати дії програми

Бренда Столяр / Цифрові тенденції

Якщо ви вважаєте, що дії у програмі неточні або ви хочете змінити програми, ви можете змінити їх. Тривалим натисканням кнопки Дія можна пересунути програму у верхній правий кут екрана, де написано "Не показувати". Це видалить поточну дію та замість неї заповнить іншу пропозицію. Якщо ви випадково довго натискаєте програму або передумали, замість цього можна пересунути її до пункту "Скасувати" у верхньому правому куті. Як зазначалося вище, тут також можна перетворити дію на піктограму на дисплеї, перетягнувши її на головний екран.

Останні повідомлення