Гімн: Як заробити лояльність фракції та винагороди

Посібник з фракцій гімну

У Росії є три фракції Гімн - Фрілансери, арканісти та сторожі - до яких ви можете підвищити свою лояльність, виконуючи місії, контракти та навіть дрібні речі, такі як розмова з людьми у Форті Тарсіс. Якщо ви підвищите свою лояльність до фракції, це часто призводить до винагороди, і це цілком вартує зусиль.

Посібники гімну

 • Посібник фрілансера з початку роботи з Гімну
 • Де знайти титанів у Гімні
 • Як перемогти титанів у Гімні

Як фрілансер у Гімн, ваше завдання - змусити жителів форту Тарсіс почуватися в безпеці. Дійсно, ви виїжджаєте в ці небезпечні експедиції з іншими героями, одягненими у Джавелін, тоді як майже всі інші тусуються у вигадливому громадському центрі. На щастя, люди у Форт Тарсіс визнають ваш значний внесок у формі балів лояльності.

У нашому посібнику з фракцій ми детально описуємо, як підвищити свою лояльність, а також окреслюємо нагороди за вирівнювання фракцій. Ви можете перевірити статус кожної фракції, переглянувши меню Виклики.

Як збільшити лояльність фрілансера

Посібник з фракцій гімну

Фрілансери, ваша фракція не має найбільшої репутації у Форті Тарсіс через деякі випадки, про які ви дізнаєтесь протягом історії. Але хороша новина полягає в тому, що ви можете органічно підвищити свою відданість як фрілансеру.

Натрапляючи на нові напрямки в Бастіоні - світі, який ви досліджуєте Гімн -а завершення світових подій у Freeplay винагороджує вас вірністю. Швидше за все, коли ви виконаєте громіздкий виклик легіонерів, ви вже досягнете рівня лояльності.

Ви також можете поговорити з Ярроу у форті Тарсіс. Зазвичай у нього будуть місії та контракти, які ви можете забрати з дошки контрактів поруч із ним, що винагородить вас основним балом лояльності фрілансера.

Нагороди фрілансера

Підвищення рівня лояльності до фракції фрілансерів принесе вам універсальні компоненти. Це креслення, які можна створити, щоб зробити пасивні ефекти та посилення для будь-якого Javelin. Ось нагороди за підвищення рівня лояльності до фракції фрілансерів:

 • Лояльність фрілансера 1: Незвичайні універсальні креслення компонентів, стандартний стан зносу Javelins (виглядає крутішим)
 • Лояльність фрілансера 2: Рідкісні універсальні креслення компонентів, чистий стан зносу Javelins (виглядає ще крутішим)
 • Лояльність фрілансера 3: Епічні універсальні креслення компонентів, новий стан зносу Javelins (виглядає найкрутішим)

Як підвищити лояльність арканістів

Посібник з фракцій гімну

Арканісти - це мозги та знавці Гімн. Вони присвячують своє життя розумінню світу Бастіону, його історії та чому він такий, яким він є. Вони також виходять на власні (зловмисні) пригоди, від яких вам неминуче доведеться їх рятувати. Інший раз вони хочуть, щоб ти знайшов рідкісний предмет для їх дослідження.

Оскільки арканісти змагаються за знання та знання, відкриття скринь зі скарбами протягом усієї вашої пригоди також підвищує вашу лояльність до них. Ми також отримали бали лояльності Arcanist під час завершення світових подій у Freeplay.

Ваше основне джерело балів лояльності серед арканістів - це виконання місій, які Матіас проводив у форті Тарсіс. Ви також можете виконувати місії арканістів із дошки контрактів поруч з ним. Виконання цих побічних місій займає менше часу, ніж основних.

Нагороди арканістів

Підвищуючи рівень лояльності до арканістів, ви заробляєте креслення Sigil, які дозволяють виготовляти витратні матеріали до місій для посилення зброї / щита. На 10 рівні ви можете створити по одній сигілі за кожну місію. На рівні 20 ви можете створити два, а на рівні 30 (шапка) - трійки. Ось нагороди, які ви отримуєте за вирівнювання своєї лояльності до фракції арканістів:

 • Вірність арканістів 1: Незвичайні креслення сигілів, матеріали для виготовлення
 • Вірність арканістів 2: Рідкісні креслення сигілів, матеріали для виготовлення
 • Вірність арканістів 3: Епічні креслення сигілів, матеріали для виготовлення

Як підвищити лояльність Стража

Посібник з фракцій гімну

Сентінелі - це, по суті, панівний клас в Росії Гімн. Вони є командирами, особами, що приймають рішення, і там, де провина падає, якщо щось піде не так. Як фрілансер, ви будете працювати над тим, щоб сторожі розглядали вас як надійного та надійного учасника виживання та процвітання форту Тарсіс.

Щоб підвищити свою відданість Стражам, зверніть увагу на врожайні породи та рослини, які скидають світяться матеріали для виготовлення. Збирання цього матеріалу корисно не тільки для крафта, але і для підвищення вашої лояльності до Вартових.

Основним джерелом збільшення лояльності до Сентинелу є виконання місій, які проводили Сентинел Брін та Тасін. Це добре, тому що значний відсоток основних сюжетних місій походить саме від цих двох. Ви також можете взяти участь у контрактних місіях з дошки поруч із Сентінелом Бріном, щоб отримати очки лояльності. Як і інші фракції, ми також покращили свою лояльність до Сентиналів, завершивши світові події у Freeplay.

Вартові нагороди

Підвищення лояльності Sentinel дасть вам знакові схеми компонентів. Це специфічні для класу пасивні ефекти та посилення, які можна створити. Ось що ви отримуєте для вирівнювання фракції Сентиналів:

 • Лояльність Стража 1: Незвичайні знакові схеми компонентів, матеріали для виготовлення
 • Лояльність Стража 2: Рідкісні знакові схеми компонентів, матеріали для виготовлення
 • Лояльність Стража 3: Епічні знакові плани компонентів, матеріали для виготовлення

Останні повідомлення