Як скинути та скасувати реєстрацію ехо-шоу

Хочете пожертвувати або продати свій Amazon Echo Show? Перш ніж здійснити транзакцію, вам слід переконатися, що ви скинули заводські налаштування та скасували пристрій. Скидання до заводських налаштувань гарантує, що всі налаштування вашого облікового запису Amazon будуть видалені з пристрою, тому новий одержувач вашого шоу може ввести власні облікові дані Amazon і налаштувати інтелектуальний дисплей для себе. На щастя, процес скидання вашого Show 5 або Show 8 досить простий, і є кілька способів виконати завдання. Давайте пройдемося по кожному методу.

Є звичайний динамік Echo? Ознайомтесь з нашим посібником щодо того, як скинути як стандартний Echo, так і Echo Dot.

Скидання з меню Echo Show

Для початку ви можете або сказати: «Alexa, перейти до налаштувань», або провести пальцем вниз від верхньої частини головного екрана. Торкніться Налаштуваннязі списку опцій, а потім торкнітьсяПараметри пристрою. Якщо це ехо-шоу другого покоління, виберіть Скидання до заводських значень за замовчуваннямале зберігайте підключення пристроїв розумного дому. Для першого покоління Echo Show торкнітьсяСкидання до заводських значень за замовчуванням. Будь-яка опція видалить усі особисті дані з пристрою та скасує реєстрацію Echo Show з вашого облікового запису Amazon.

Скидання за допомогою кнопок Echo Show

Ви також можете відновити заводські налаштування вашого шоу, натиснувши і утримуючи обидва кнопкиБез звукуіЗменшення гучностікнопки одночасно. Приблизно через 15 секунд ви повинні побачити логотип завантаження Amazon. Це підтверджує, що ваше шоу завершило процес скидання. Ви можете підтвердити, що пристрій було видалено з вашого облікового запису, перевіривши свій додаток Alexa.

Відкрийте програму, торкніться Пристрої(розташоване внизу головного екрана), а потім торкніться Ехо та Алекса. Ви побачите список усіх пристроїв Amazon у вашому домі та призначених їм груп. У цьому списку не має бути вашого пристрою Echo Show.

Скидання за допомогою програми Alexa

Якщо ви бажаєте скинути налаштування Echo Show за допомогою програми Alexa, ви можете зробити це також. Запустіть програму, торкніться Пристрої, потім натисніть Ехо та Алекса. Знайдіть свій Echo Show і виберіть його зі списку пристроїв. Потім прокрутіть вниз до Зареєстровано в та натисніть Скасувати реєстрацію.

Вас попросять підтвердити скидання. Торкніться Скасувати реєстрацію щоб видалити Echo Show зі свого облікового запису (або Скасуватиякщо ви вибрали підказку випадково)

Скидання налаштувань із робочого столу

Запустіть улюблений веб-браузер і перейдіть на amazon.com. Якщо ви ще не ввійшли у свій обліковий запис Amazon, зробіть це, наводячи курсор на Увійтиу верхній частині домашньої сторінки та клацнувшиУвійти. Далі наведіть курсор наРахунки та списки.КлацнітьВаш вміст та пристроїзі списку опцій. Угорі наступної сторінки натисніть Пристрої. Потім натиснітьВідлуннящоб переглянути всі підключені пристрої Echo у вашому обліковому записі. Клацніть на вашому Echo Show, а потім натиснітьСкасувати реєстрацію.

Останні повідомлення