Як дивитись PGA Tour: Північний трест безкоштовно сьогодні

Плей-оф Кубку FedEx 2020 триває сьогодні вдень, стартові раунди турніру The Northern Trust вперше проводяться в TPC Boston в штаті Массачусетс. Конкуренція жорстока, такі великі імена, як Джастін Томас, Коллін Морікава, Джон Рам та Рорі МакІлрой, змагаються за трофей (а також за перше місце у світовому рейтингу PGA Tour). Легенда гольфу Тайгер Вудс також зіграє, тож це подія, яку ви не хочете пропустити, і якщо ви шукаєте спосіб подивитися PGA Tour: The Northern Trust онлайн, починаючи сьогодні, читайте далі: We ' У мене є все, що вам потрібно знати прямо тут.

Дата: 20 серпня - 23 серпня

Розташування: Бостон, штат Массачусетс

Курс: TPC Бостон

Гаманець: $9,500,000

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись PGA Tour: The Northern Trust онлайн в США

Покриття для всіх груп та дір PGA Tour: Турнір Northern Trust буде розподілений між NBC та CBS. Якщо ви хочете подивитися трансляції в прямому ефірі і вам потрібен план потокового передавання, який включає їх, у вас є кілька варіантів, але найкращим із них є Hulu + Live TV, в якому проходить HBC Golf Channel. Зазвичай 55 доларів на місяць пропонується тижнева безкоштовна пробна версія для нових абонентів. Скористайтеся цим, і ви в найкоротші терміни безкоштовно подивитесь The Northern Trust.

Northern Trust, благодійна виставка з дев'ятьма лунками, яка цього року проходить у Бостоні, штат Массачусетс, є першим із трьох турнірів у плей-офф Кубка FedEx 2020 року. Турнір прийматиме 124 найвищих гольфістів у світі, але лише 70 пройдуть до чемпіонату BMW (друга подія у плей-офф Кубка FedEx). Американці Джастін Томас і Коллін Морікава займають перші два місця в Північному довірі, але вони будуть протистояти іншим талантам світового класу, включаючи Рорі МакІлроя та гравця, який займає перше місце в PGA Tour, Джона Рама.

Томас, який займає друге місце у світовому рейтингу PGA Tour, цього року зазнав сліз. Він є гравцем, який заробляє найбільше на сьогоднішній день, загальний виграш якого перевищує 7 мільйонів доларів, і на початку цього місяця він отримав перемогу на WGC-FedEx St. Jude Invitational. Тим не менш, виступу Томаса було суперником (можна навіть сказати, затьмареним) метеоричним підйомом Колліна Морікави. Тільки 23-річна Морікава забезпечила собі перемогу на чемпіонаті PGA на початку серпня і є другою за найвищим рівнем прибутку в цьому сезоні, вигравши понад п'ять мільйонів.

Тайгер Вудс також виступатиме в The Northern Trust, але через свій вільний час він наразі посідає 49 місце серед претендентів на плей-офф Кубку FedEx, і йому доведеться досягти вражаючого результату, якщо він хоче піднятися в рейтинги. Брукс Кьопка, ще один провідний гольфіст PGA Tour, який має кілька трофеїв на своє ім’я, на жаль, знявся з турніру через постійні ускладнення від травми, яку він отримав минулого року. Він сидів на 97-му місці в рейтингу Кубка FedEx до свого виходу, що фактично завершило його пробіг сезону 2019-2020.

Останні повідомлення