Як грати в ігри в Інтернеті без консолі

З іграми типу Fortnite і Apex Legends Очолюючи заряд, онлайн-ігри популярніші, ніж будь-коли. Однак, якщо ви не можете перевернути рахунок за PS4 або Xbox One, ви не можете взяти участь у цій акції. Саме тому ми вирішили скласти керівництво щодо того, як грати в ігри в Інтернеті без консолі.

Хмарні ігри

Google Stadia INA FASSBENDER / Getty Images

Якщо ви шукаєте повноцінний досвід роботи з жирними консолями, хмарні ігри - це шлях. Незважаючи на те, що з точки зору продуктивності дуже близькі до консолей, хмарні ігри все ще страждають від проблем із затримкою вводу та потоковою передачею (для детального вивчення прочитайте наш огляд Google Stadia). Тим не менш, ви можете грати в ігри в Інтернеті, на телевізорі, без консолі.

На відміну від гри на телефоні, вам доведеться скинути значні гроші на хмарну ігрову платформу, щоб почати працювати. Для Google Stadia це означає $ 130 за контролер та Chromecast Ultra, а також ціну ігор. Для цього ви можете легко підібрати Switch Lite.

Як зазначає старший редактор Digital Trends Метью Сміт, "Stadia - це далеко, позаду". Такі послуги, як GeForce Now і Shadow, не тільки дешевші - якщо врахувати все, - але в цілому пропонують кращий досвід. Ці служби підтримують ігри для ПК через такі платформи, як Steam, і враховуючи, як часто знижуються ігри Steam, це означає, що ви можете придбати повну бібліотеку за вартість декількох ігор зі Stadia. І все ж, якщо Stadia схожа на вашу сумку, перегляньте наш найкращий посібник для ігор Google Stadia.

Кілька років тому хмарні ігри були просто невід'ємною мрією, що змусило геймерів без консолі грати на своєму телефоні. Однак зараз це найкращий спосіб грати в консольні чи навіть ігри якісного ПК, не маючи спеціального обладнання. Затримка все ще залишається проблемою, і вона, ймовірно, буде на кілька років, але такі служби, як Shadow та GeForce Now, показують, що технологія має ноги.

Грайте на своєму телефоні

Багаті Шиблі / Цифрові тенденції

Найчистіший спосіб грати в ігри в Інтернеті без консолі - це на телефоні. Від Call of Duty Mobile до Камінний камінь до Fortnite, зростає кількість якісних онлайн-ігор, доступних для мобільних пристроїв. Вони також виглядають досить чудово, особливо якщо у вас є телефон із високою частотою оновлення, як OnePlus 8 Pro.

Однак сенсорні елементи управління не найкращі під час гри в Інтернеті. Навіть при натисканні на безрамкові дисплеї на мобільних пристроях, великі пальці екрана з’їдають ваші великі пальці під час використання сенсорних елементів керування. Однак ви можете вирішити цю проблему без зайвих грошей. Контролер Xbox One та супровідний телефонний затиск виконають роботу за ціною менше 100 доларів.

Android, безумовно, є найкращою платформою для такого підходу. Хоча iOS має великий вибір ігор, підтримка контролерів на пристроях Android набагато ширша.

Низькоспецифічні ігри для ПК

Chrome OS Chromebook Gaming Android Gaming Аріф Бахус / Цифрові тенденції

Незважаючи на те, що ваш ноутбук може здатися не ідеальним кандидатом для онлайн-ігор, існує багато назв, на яких може працювати дуже мало обладнання. Мінімум Fortnite вимоги вимагають лише 2,4 ГГц i3, 4 ГБ оперативної пам'яті та графіки Intel HD 4000, що є загальною характеристикою ноутбуків середнього класу кількох років тому.

Дебош, популярний крос-платформний винищувач на арені вимагає ще менше. Єдиними перерахованими системними вимогами є 1 Гб оперативної пам'яті та 75 Мб дискового простору. У Steam є безліч безкоштовних ігор, які вимагають дуже мало в апаратному відділі. Поки у вас є комп’ютер за останні кілька років - заздалегідь побудований чи інший - ви зможете грати в довгий список ігор в Інтернеті без консолі.

Останні повідомлення