Як увімкнути повноекранний режим Microsoft Edge

Microsoft Edge перейшов із нижньої частини веб-браузера до другої за популярністю опції після Google Chrome. У квітні 2017 року покращення функцій та вдосконалення функцій Microsoft Edge стали основним моментом оновлення для Windows 10 Creators, але не всі були задоволені вдосконаленнями Edge. Наприклад, учений Microsoft Пол Турротт назвав деякі найважливіші недоліки браузера, і ці обмеження, безумовно, були очевидними.

Однією з його скарг на той час була відсутність повноекранного перегляду, і що на відміну від Chrome, натискання клавіші F11 нічого не робило в Edge. Однак оновлення Edge це виправили, і користувачі тепер можуть входити та виходити з повноекранного режиму, натискаючи клавішу F11. Насправді існує три варіанти використання повноекранного режиму, і кожен може використовуватися як взаємозамінний з іншими. Перегляньте наш корисний посібник, щоб дізнатися більше про повноекранні параметри в Microsoft Edge.

Як використовувати F11, щоб зробити Microsoft Edge повноекранним

Відкрийте Microsoft Edge, натиснувши на піктограму або набравши текст Край у рядку пошуку Windows. Після відкриття Edge ви можете натиснути клавішу F11, щоб увімкнути повноекранний режим, незалежно від розміру вікна браузера. Використання клавіші F11 дозволяє з легкістю вмикати та вимикати повноекранний режим, або можна провести пальцем до верхньої частини браузера та натиснути кнопку згорнути.

Зображення Microsoft Edge на весь екран Даніель Мартін / Знімок екрана

Як за допомогою комбінації клавіш відкрити повноекранний Microsoft Edge

Хоча кілька років тому багато було зроблено з-за відсутності перемикача F11, також був такий таємний можливість перевести Edge у той самий повноекранний режим, який працює і сьогодні, що друкується Shift + Windows + Enter.

Ось Edge у звичайному вигляді:

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Ось Edge у повноекранному режимі, коли ви натискаєте Shift + Windows + Enter:

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Існує певна плутанина з приводу того, що ця повноекранна комбінація клавіш працює для будь-якої програми Універсальної платформи Windows (UWP) або Windows 10, як їх зазвичай називають. Хоча ефект залежить від програми залежно від кількості елементів інтерфейсу користувача, він працює для Edge подібно до натискання клавіші F11.

Як використовувати меню масштабування Microsoft Edge, щоб увімкнути або вимкнути повноекранний режим

Третій варіант також можна знайти в меню масштабування Microsoft Edge. Відкрийте браузер Edge і виберіть три горизонтальні крапки вгорі праворуч для доступу Налаштування та багато іншого спадне меню. Перемістіться вниз до списку Збільшити і натисніть на піктограму, що нагадує діагональну стрілку з двома головками, щоб відкрити весь екран. Ви також можете існувати поза екраном, перейшовши у верхню частину вікна та вибравши той самий символ.

Зображення Microsoft Edge Zoom Даніель Мартін / Знімок екрана

Останні повідомлення