Як зберегти твіт за допомогою нового інструмента закладок Twitter

Twitter може бути розроблений на основі стрічки в реальному часі, але платформа соціальних медіа отримує новий інструмент для збереження цих твітів на потім. У середу, 28 лютого, Twitter запустив закладки та нову піктограму спільного доступу для зручного збереження та обміну твітами. Отже, що таке закладка Twitter, і як її додати?

Знайшли щось історичне?

Не хочете забути жарт?

Стаття, яку ви хочете прочитати пізніше?

Збережіть твіт із закладками та повертайтеся до нього, коли завгодно. Лише ви можете бачити свої закладки. pic.twitter.com/fM2QLcOYNF

- Twitter (@Twitter) 28 лютого 2018 року

Нова піктограма спільного доступу вже розповсюджується на додатки iOS та Android, а також на Twitter Lite та мобільний веб-сайт Twitter. Як тільки оновлення надійде, кожен твіт буде мати значок спільного доступу внизу, який є піктограмою з однією стрілкою (подвійні стрілки, що утворюють коло, все ще призначені для ретвітів). Закладки можна використовувати різними способами, зазначає Twitter, включаючи збереження посилань для подальшого доступу, відео для перегляду пізніше або потоків, щоб залишатися в курсі останніх коментарів.

При натисканні на піктограму спільного доступу відкриється підменю з різними опціями - в тому числі для закладок. Натискання значка закладки збереже цей твіт. Користувачі можуть знайти свої збережені твіти в меню значків профілю під опцією закладок.

Twitter заявив, що ніхто інший не бачить, що ви додали до закладок, тому, схоже, власник оригінального твіту не отримає сповіщення про те, що ви зберегли його статистику на 280 символів або менше на потім. Закладки видаляє лише власник облікового запису та в будь-який час - так що ви можете зберегти цей твіт на завтра, наступний тиждень, наступний місяць або будь-коли, коли до нього дійдете.

Поряд із опцією закладки, меню спільного доступу також має ярлики для надсилання твіту в Пряме повідомлення або додавання до Моменту. Ще одна опція "Поділитися твітом через" дозволяє спільно використовувати твіт із низкою інших сумісних програм, включаючи спільний доступ до текстових повідомлень та електронних листів.

Twitter заявив, що ця зміна полегшує та пришвидшує обмін твітами, а також відкриває можливість збереження твітів на потім. Платформа розпочала тестування опції збереження твітів у жовтні. З тих пір Twitter заявляє, що використовував відгуки та реакції користувачів для точної настройки інструменту - включаючи варіанти збереження відповіді, а не оригінального твіту. Під час тестування Twitter повідомляє, що деякі користувачі ділилися своїми збереженими твітами через кілька годин або навіть днів після першого виявлення публікації.

Останні повідомлення