Турбує помилка підслуховування? Як вимкнути FaceTime на вашому Mac

як використовувати розділений перегляд на Mac

Серйозний недолік, нещодавно виявлений у функції FaceTime від Apple, дозволяє користувачам підслуховувати того, кому телефонують, навіть до того, як вони відповідуть. Незважаючи на те, що користувачі iPhone найбільше страждають від помилки, проблема також виникає під час отримання дзвінків на MacOS. З тих пір Apple прийняла групу FaceTime, яка телефонує в автономному режимі, щоб допомогти вирішити будь-які проблеми щодо конфіденційності, але вимкнення FaceTime може бути найкращим способом для користувачів уникнути будь-яких проблем, поки не буде надіслано виправлення. Ось як це зробити на вашому iPhone, MacBook, iMac або Mac Mini.

Для початку відкрийте програму FaceTime і натисніть FaceTime у верхній лівій частині екрана в рядку меню. Далі виберіть Вимкніть FaceTime. Це вимикає FaceTime лише на окремому пристрої MacOS; якщо у вас є кілька пристроїв, вам доведеться повторити процес ще раз на кожному. Ви також можете зробити крайній крок, щоб повністю вимкнути FaceTime, вийшовши зі свого облікового запису на кожному пристрої. Для цього виберітьFaceTime у рядку меню натиснітьПреференції, а потім клацнітьНалаштування іВийти з аккаунта.

За словами Apple, вихід з FaceTime вимкне всі дзвінки, поки ви не ввійдете знову. Якщо ви хочете залишатися в системі FaceTime, але просто перестати отримувати дзвінки, ви можете вимкнути FaceTime. Якщо вам хтось зателефонує, вимкнення FaceTime просто вимкне сповіщення про дзвінок. Для абонента здається, що ви не відповідаєте.

Процес відключення FaceTime подібний на iPhone. Просто відкрийте налаштування, прокрутіть вниз до FaceTimeта вимкніть зелений вимикач FaceTime. Якщо ви стурбовані помилкою і з тих пір вимкнули FaceTime, існує безліч додаткових програм для відеочатів, доступних як на MacOS, так і на iOS. Сюди входять Skype, Google Duo, Facebook Messenger і WhatsApp.

Численні власники iPhone потрапили до соціальних мереж, демонструючи, що змогли відтворити помилку підслуховування. З тих пір Apple випустила заяву, заявивши, що їй відомо про цю проблему та визначила виправлення, яке з’явиться в оновлення програмного забезпечення пізніше цього тижня. Це все ще не надійний графік, тому, мабуть, найкраще жити без FaceTime кілька днів, поки оновлення не з’явиться.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found