Реп-зірку Lil B бот реміксує на поезію на Tumblr

lil b поезіяРепер Ліл Б - маестро у Twitter, але він отримує дуже унікальну процедуру Tumblr. Стажер і кодер Tumblr Механ Джаясурія розробив програму, щоб перетворити лірику Ліл Б на вірші під назвою "Основана поезія", п'єса з псевдонімом репера "Базований Бог", і в результаті виходить дивна сотня похвальби та поганих слів, розташованих у знайомих рядках.

На перший погляд, це схоже на найбіднішу поезію, яку ви коли-небудь бачили - настільки непристойну, ми не можемо її цитувати тут. Але вульгарний, бомбозливий словниковий запас, оформлений у вигляді п’ятирядкових віршів, приносить задоволення, бо настільки непристойний на вигляд. Це просто безглуздо чи гострий проект, що підштовхує до наших сподівань щодо того, як мають виглядати вірші?

Digital Trends наздогнали Джаясурію і запитали, що надихнуло його на створення поезії на основі поезії. «По-перше, я шанувальник Знімок екрану 02.05.2013 о 11.01.37Заснованого Бога, отже, це є. Я виявив, що якийсь сюрреалістичний, імпресіоністичний нахил до його лірики дуже добре відтворюється з цим видом реконтекстуалізації - майже всі випадково сформовані вірші відчувають, ніби вони «працюють» певним чином, що є задоволенням. А ще є слово "засноване", яке настільки податливе, що може означати майже будь-що - я думаю, це клей, який насправді тримає ці вірші ".

Професор поезії міг би проаналізувати вірші та знайти ряд класичних поетичних елементів, це точно - майже у кожному короткому вірші є повторення, алітерація та натяки. Це просто трохи незвично, оскільки багато повторених слів не надрукували б у «Антології Нортона».

Поетичні боти - це наступний великий мем? У квітні ми висвітлювали бот хайку New York Times, програму, побудовану Джейкобом Гаррісом, яка розкриває журналістику Сірої Леді в ідеально структурованому хайку. Результати цього проекту були трохи ближчими до того, що, як ми очікуємо, буде поезією - що не дивно, оскільки журналісти Lil B та New York Times насправді не пишуть в одному реєстрі.

І крім бота Хайку, в Інтернеті є ще багато поезій, відбракованих алгоритмами. Pentametron 2013 сканує Twitter і повторно твітує текст, написаний ямбічним пентаметром, підкреслюючи, наскільки близьким може бути банальне і прекрасне. Знімок екрану 02.05.2013 о 11.09.18

Якщо ви любите поезію на основі поезії, за розі можуть бути більше поетичних ботів, натхненних репом. Джаясурія сказав, що випробував алгоритм з текстами Каньє Веста та Ріка Росса, і розповів про широкий спектр можливостей для поетичних ботів. “Я б точно хотів зробити ще кілька таких, якщо зможу знайти правильний вихідний матеріал. Весь код для цього є з відкритим кодом і доступний на GitHub, тому я сподіваюся, що інші люди приймуть цю ідею і також з нею попрацюють. Я хотів би бачити, як хтось використовує ці рамки для створення поетичних ботів, які черпають з текстів інших художників, політичних виступів, технічних документів чи чогось іншого ".

Останні повідомлення