Як використовувати камеру Wyze як веб-камеру

Останні гаджети, про які ми всі думали, будуть майже на відстані від запасів під час пандемії - це веб-камери. Важко уявити, але це наша нинішня реальність. Покупки в Інтернеті можуть не дати стільки пропозицій, оскільки багато відомих торгових марок відсутні в наявності - залишаються лише підозрілі альтернативи.

Отже, які у вас варіанти? Просто, камера безпеки. Можливо, ви чухаєтеся по голові, цікавлячись, чому ми про це згадуємо, але насправді є камера домашньої безпеки, яка може перетворитися на веб-камеру, готову до всіх ваших сеансів відеоконференцій. І найкраща частина про це? Вам потрібно взяти на вил більше 25 доларів, щоб забрати його.

Веб-камера та камера безпеки дешево

Wyze Cam V2 не є надзвичайно новим, але якщо ви стискаєтеся і вкрай потребуєте веб-камери, не змушуючи купувати завищену альтернативу, тоді вона переможе. Нещодавно компанія випустила нове оновлення мікропрограми, яке перетворює цю домашню камеру безпеки у веб-камеру. Це означає, що у цієї чудової і багатофункціональної камери безпеки є подвійне призначення! Якщо у вас також є власник Wyze Cam Pan, це також спрацює.

Перш ніж почати, вам потрібно підібрати пару обов’язкових аксесуарів, щоб завершити роботу. Вам потрібно буде придбати карту microSD та нетрадиційний USB-кабель, точніше кабель USB-A-USB-A. У більшості людей це не доступно, тож найкраще замовити його через Інтернет, оскільки він недоступний у більшості магазинів цегли та розчинів. І нарешті, це було підтверджено для роботи з Mac OS 10.13, Windows 7 та Windows 10.

1. Завантажте нову прошивку

Джон Веласко / Цифрові тенденції

Перш ніж розпочати масштабування за допомогою Wyze Cam, спочатку потрібно встановити нову прошивку. Завантажте zip-файл сюди, після чого розпакуйте його, скопіюйте файл "demo.bin" у кореневий каталог вашої картки microSD. Рекомендується використовувати карту пам'яті microSD об'ємом 32 ГБ.

2. Встановлення нової прошивки

Джон Веласко / Цифрові тенденції

Після того, як файл буде скопійовано на карту microSD, від'єднайте камеру, перш ніж вставляти карту в гніздо на нижній стороні Wyze Cam V2. Натисніть і утримуйте Налаштування , підключаючи джерело живлення назад до камери. Вам потрібно буде утримувати кнопку налаштування ще три-шість секунд, поки світлодіодний індикатор не перетвориться на суцільний синій колір, після чого ви зможете відпустити його.

3. Підключення до комп’ютера

Джон Веласко / Цифрові тенденції

Для завершення встановлення мікропрограми потрібно приблизно три-чотири хвилини. Ви дізнаєтесь, що це робиться, коли індикатор стану блимає одночасно жовтим і синім кольорами. Побачивши це, ви можете відключити камеру від джерела живлення, підключити один кінець кабелю USB-A до задньої частини Wyze Cam V2, а інший - до доступного порту USB вашого комп’ютера.

Wyze зазначає, що також можна використовувати кабель USB-C до USB-A, але це не спрацювало під час тестування. Ваш комп’ютер розпізнає Wyze Cam V2 як „HD USB-камеру”, тож ви зможете вибрати його як опцію у своїх програмах для проведення конференцій.

Повернутися до камери безпеки - це біль

Звичайно, зручно, що Wyze Cam V2 може перетворитися на веб-камеру, але якщо ви збираєтеся повернутися до використання її як камери безпеки, вам доведеться пройти процес повернення до оригінальної прошивки. Це біль, оскільки процес по суті однаковий.

Незважаючи на це, це все-таки дешевше рішення, ніж деякі сумнівні веб-камери, які зараз доступні в Інтернеті - навіть якщо ви врахуєте вартість картки microSD та кабелю USB-A до USB-A. Ви все ще витрачаєте менше 50 доларів, що є часткою від вартості 100 доларів, яку вимагає більшість незалежних продавців на Amazon.

Вважаючи, що це найбільш підходить для встановлення на настільному ПК, оскільки більшість людей використовують вбудовані веб-камери на ноутбуках, тому зробити його постійним мешканцем у вашому робочому офісі є розумною ідеєю. Якість відео теж не погана, лише якщо навколо достатньо освітлення, але якість звуку розчаровує. Тому, мабуть, навіть Wyze рекомендує використовувати альтернативне джерело звуку для мікрофона.

Останні повідомлення