Поширені проблеми GoToMeeting та способи їх вирішення

GoToMeeting - чудовий варіант для проведення дистанційних зустрічей, але, як і будь-який інший додаток для відеоконференцій, у нього все ще є проблеми, які потребують усунення несправностей. У цьому посібнику ми знайшли п’ять загальних проблем, з якими можуть зіткнутися користувачі GoToMeeting, та способи вирішення кожної з них. Починаючи з проблем зі звуком і закінчуючи проблемами з’єднання, давайте розглянемо ці труднощі та найкращі способи їх вирішення.

Настирливі звукові ефекти, коли люди входять або залишають збори

Знімок екрана GoTo Meeting Sound Effects скріншот

За допомогою GoToMeeting існує два типи людей: організатори та учасники. Організатори, як правило, є господарями зустрічей на GoToMeeting і є тими, хто організував зустріч в першу чергу. Учасники - лише учасники зустрічі - їх просто запрошують на зустріч і з’являються. Якщо ви організатор, ви, мабуть, знайомі з різними звуковими ефектами, які виникають під час очікування появи учасників (звукові сигнали на утриманні), або звуками, що виникають, коли ваш учасник приєднується до вашої зустрічі або залишає її ( вхід / вихід куранти). Як організатор, якщо вам набридло чути ці звукові сигнали та дзвінки, ви насправді можете їх вимкнути.

Ось як це зробити в настільному додатку:

 • Коли ви знаходитесь на зустрічі, натисніть на Налаштування значок шестерні в правій частині екрана.
 • У нижній частині Налаштування меню, що з’явиться, натисніть на слово Більше.
 • Відкриється менше меню з двома кнопками увімкнення / вимкнення поруч із такими опціями: Звукові сигнали під час утримання і Вхідні / вихідні куранти.
 • Якщо ви хочете вимкнути обидва варіанти, просто натискайте відповідні кнопки перемикача, доки вони не скажуть Вимкнено замість Увімкнено.

Не чути інших присутніх

Аудіорежими GoToMeeting скріншот

Веб-сторінка довідки GoToMeeting насправді розглядає досить багато сценаріїв, які можуть пояснити, чому ви не можете почути інших присутніх під час наради. Два з цих сценаріїв нам найбільше виділились - вибрано неправильний пристрій виведення звуку або вибрано неправильний режим звуку. На комп’ютері можна мати більше одного варіанту аудіовиходу (наприклад, зовнішні динаміки та вбудовані динаміки), тому можливо вибрано неправильний аудіовихід. Ви можете перевірити, чи вибрано неправильний аудіовихід, зайшовши в налаштування звуку вашого комп’ютера та перевіривши, чи вибрані правильні динаміки. Якщо ні, виберіть правильний вихід і збережіть налаштування.

Сценарій "неправильного звукового режиму" є проблемою з програмою GoToMeeting. У цьому випадку ви не можете нічого почути, оскільки ваші налаштування аудіо GoToMeeting для цієї зустрічі встановлені в неправильному аудіорежимі. Якщо ви хочете скористатися настройками комп’ютера (мікрофон та динаміки), для вашого аудіорежиму потрібно встановити режим комп’ютера. Якщо ви користуєтесь телефоном, вам потрібно вибрати режим телефону. Використання неправильного режиму може призвести до того, що ви не почуєте зустріч. Щоб перевірити та відрегулювати свій режим у настільному додатку:

 • На екрані наради натисніть на Налаштування значок шестерні.
 • Якщо ви хочете бути в комп’ютерному режимі, натисніть на Комп’ютер , а потім натисніть на Увімкніть звук комп'ютера кнопку.
 • Якщо ви хочете бути в телефонному режимі, переконайтеся, що звук комп'ютера вимкнено в Комп’ютер , а потім натисніть на Телефон вкладку.
 • Потім наберіть номер телефону, вказаний у Телефон на своєму телефоні та дотримуйтесь вказівок із запитом надати код доступу та звуковий PIN-код, які ви також знайдете в Телефон вкладку.

Ви також можете перевірити налаштування звуку на своєму комп’ютері, протестувавши динаміки та мікрофон за допомогою аудіотестів настільного додатка GoToMeeting, які знаходяться в Преференції меню програми. У верхньому лівому куті екрана наради натисніть на GoToMeeting спадне меню та виберіть Налаштування> Аудіо. Потім виконуйте підказки на екрані, щоб перевірити колонки та мікрофон.

Не вдається підключитися до GoToMeeting

За даними GoToMeeting, є три основні причини, через які у вас виникають проблеми з підключенням до наради: відсутність з’єднання з Інтернетом, брандмауер заважає під’єднатися, або GoToMeeting не працює.

 • Якщо це ваша підключення до інтернету, Ви захочете скинути з’єднання, а потім спробуйте знову підключитися до наради.
 • Якщо ви вважаєте, що це ваш комп’ютер чи антивірусне програмне забезпечення брандмауер що блокує з’єднання, GoToMeeting насправді має досить докладні інструкції щодо того, як це зробити. По суті, суть полягає в наступному: Вам потрібно налаштувати параметри вашого брандмауера таким чином, щоб він міг дозволити GoToMeeting підключати вас до ваших зустрічей.
 • Якщо GoToMeeting має відключення, вам доведеться почекати GoToMeeting, щоб це вирішити. Ви можете перевірити, чи немає збою GoToMeeting, перевіривши його статус на таких сайтах, як Is It Down Right Now.

Інші присутні не можуть мене почути

Знімок екрана GoToMeeting Mic Muted скріншот

Якщо інші учасники вашої зустрічі не можуть вас почути, ось деякі проблеми, які можуть виникнути: Мікрофон може бути відключений, ви встановили неправильний звуковий режим або використовуєте версію веб-програми GoToMeeting у браузері, відмінному від Chrome. Якщо мікрофон вимкнено, ви можете ввімкнути звук у додатку для настільних ПК:

 • Наведіть курсор миші на нижню частину екрана наради.
 • З'явиться ряд піктограм (включаючи піктограму мікрофона).
 • Якщо ви вимкнено звук, значок мікрофона буде червоним.
 • Натисніть на цю піктограму, щоб увімкнути звук і увімкнути значок мікрофона зеленим.

Подібно до того, як неправильний аудіорежим може вплинути на вашу здатність чути колег під час наради, це також впливає на вашу здатність їх чути. Ось як ви налаштовуєте свій аудіорежим у настільному додатку:

 • На екрані наради натисніть на Налаштування значок шестерні.
 • Для комп'ютерного режиму натисніть на Комп’ютер і натисніть на Увімкніть звук комп'ютера кнопку.
 • У режимі телефону переконайтеся, що звук комп'ютера вимкнено в Комп’ютер , а потім натисніть на Телефон вкладку.
 • Наберіть номер телефону, вказаний у Телефон на телефоні та дотримуйтесь голосових підказок, які запитують у вас наданий код доступу та звуковий PIN-код, який міститься в Телефон вкладку.

Останній сценарій полягає у тому, що ви використовуєте версію веб-програми GoToMeeting, але ви отримуєте доступ до неї через неправильний браузер. Якщо ви намагаєтесь використовувати комп’ютерний режим у веб-програмі, це потрібно зробити за допомогою Google Chrome. Інакше це не спрацює, і ваші колеги не зможуть вас почути. Виняток становлять лише ті, хто користується Linux. Користувачі Linux можуть отримати доступ до комп’ютерного режиму через веб-програму за допомогою Firefox. Це все ще легко виправити: просто відкрийте веб-програму через Google Chrome і підключіться до наради таким чином.

MacOS Catalina: Не вдається отримати доступ до мікрофона, камери або спільного використання екрана

Якщо ви використовуєте версію веб-програми GoToMeeting на MacOS Catalina, можливо, ви зіткнулися з проблемою, через яку ви не можете отримати доступ до мікрофона, надати доступ до камери або використовувати спільний доступ до екрану під час наради. За даними GoToMeeting, ось як це виправити: потрібно надати Google Chrome дозволи на доступ до вашого мікрофона, камери та спільного використання екрану (запису).

Ось як ви це робите:

 • Відкрийте свій Mac Безпека та конфіденційність екран налаштувань.
 • Виберіть Конфіденційність вкладку.
 • Налаштуйте свої налаштування, щоб дозволити Chrome мати доступ до вашого мікрофона, камери та запису на екрані.
 • Перезапустіть Google Chrome, а потім спробуйте підключитися до вашої зустрічі в Chrome через веб-програму.

Останні повідомлення