Як дивитись прес-конференцію AMD E3 Next Horizon Gaming

Напередодні першого дня E3, AMD має намір зробити кілька великих анонсів у своєму ключовому дописі “Next Horizon Gaming”. Компанія стежить за останніми анонсами Computex ще більше, і, як частина E3, ми очікуємо, що вона буде зосереджена на іграх.

Ось усе, що вам потрібно знати про те, як дивитися основну доповідь і що очікувати.

Як дивитись

Презентація розпочинається у понеділок, 10 червня, о 15:00. PT в Лос-Анджелесі. Він також буде транслюватися в прямому ефірі на сторінці AMD на YouTube для тих, хто не був на заході.

Відео в прямому ефірі вбудоване вище. Ми будемо висвітлювати анонси AMD у прямому ефірі, тому не забудьте відстежувати цифрові тенденції у Twitter, щоб дізнатись більше.

Чого очікувати

Компанія AMD розпалювала свої вражаючі анонси Computex, які включали деталі нових процесорів Ryzen 3000 та огляд довгоочікуваних графічних карт Navi серії RX 5000. Ми очікуємо, що AMD цього разу більше зосередиться на графіці, і ми сподіваємось отримати докладнішу інформацію про нову графічну архітектуру AMD і дізнатися, як вона буде їх застосовувати на різних платформах.

Ось що AMD опублікувало в Twitter, натякаючи на багатоплатформений аспект своїх нових оголошень:

Через 48 годин @AMD розкриє подробиці про майбутні продукти та технології, які забезпечать ігри від ПК, консолі та хмари на довгі роки. Не пропустіть це.

- //t.co/VZrh82yfuL

- //t.co/ATNTUFaQSu

- //t.co/bG9E8oL6QQ

- //t.co/K7hDhc5gYI pic.twitter.com/r70E4MCr5b

- Radeon RX (@Radeon) 8 червня 2019 р

Подібний шум навколо потокової передачі ігор на платформі Google Stadia, а також чутки про нові консолі, схоже, AMD натякає на мультиплатформенний аспект своїх нових продуктів. Нещодавно компанія навіть уклала угоду з Samsung, щоб в майбутньому перевести Radeon на мобільні пристрої. Окрім цього, AMD не дала жодного офіційного слова про те, чим саме буде ділитися. Незалежно від того, це повинно бути захоплюючим.

Хоча Nvidia не має запланованої прес-конференції, конкурент AMD, як очікується, відмовиться від нових версій своїх відеокарт RTX, які називаються "Супер". Як стоятимуть дві конкуруючі компанії до кінця тижня? Нам доведеться почекати і подивитися.

Оновлено 10 червня відео відео прес-конференції AMD E3 у прямому ефірі.

Останні повідомлення