Як створити відео у форматі slo-mo на своїх iPhone 6 та 6 Plus

як створити сло мо відео на iphone 6 та плюс підручник -Повільний рух робить буквально все кращим, простим і простим. Від захоплення масивного шлунку до простого перегляду пива, що виливається в пінтову склянку, повільний рух додає шар драматизму навіть найповсякденнішим заходам. Користувачі смартфонів вже деякий час мали розкіш використовувати цю технологію, і останній випуск Apple iPhone 6 і 6 Plus приносить із собою оновлену версію функції.

Коли Apple вперше представила цю технологію у своїй лінійці iPhone 5 (5, 5S та 5C), користувачі мали можливість вибирати, коли робити зйомку уповільненого, але не змогли редагувати послідовність. Тепер, в останній флагманській пропозиції Apple, користувачі мають можливість легко знімати та редагувати будь-яку послідовність уповільненого руху. Крім того, телефон знімає з вражаючими 240 кадрів в секунду і забезпечує плавне відтворення на 1/4 швидкості без шкоди для якості відео. Щоб допомогти вам почати робити власні ПочатокСцени в стилі ми підготували цей простий посібник із зйомки повільних темпів у нових iPhone 6 та 6 Plus від Apple. (Процедура тут також працює зі старими телефонами iPhone зі сло-мо.)

Крок 1. Відкриття режиму Slo-Mo та запис

Щоб отримати доступ до режиму Slo-Mo камери, просто відкрийте програму камери на головному екрані вашого iPhone 6, а потім двічі проведіть праворуч. Тепер ви побачите червону кнопку запису внизу телефону, і ви помітите дещо збільшене зображення, ніж якщо б ви робили звичайний знімок або відео.

Коли активовано режим Slo-Mo, натисніть кнопку запису, і відео почне запис із звичайною швидкістю звичайного відео. Закінчивши зйомку потрібного відео, просто натисніть кнопку запису ще раз, і запис припиниться. Готове відео зберігається у вашому рулоні камери, як і будь-яке інше відео чи фото, і відображається у вигляді ескізу у нижньому лівому куті камери, коли воно завершено.

Крок 2. Монтаж відео

Після того, як відео ввійде у ваш рулон камери, просто торкніться мініатюри в нижньому лівому куті екрана, щоб відкрити екран редагування. Коли відкриється екран редагування, ви помітите вікно попереднього перегляду оригінального відео та ряд вертикальних ліній над ним. Область, де вертикальні лінії мають найбільші проміжки між собою, є частиною послідовності, яка в даний час є уповільненим. Ви маєте можливість регулювати довжину та розташування уповільненої частини, просто проводячи пальцями. Вікно попереднього перегляду дає вам можливість побачити готовий продукт перед завершенням редагування. Якщо вам подобається те, що ви бачите, просто натиснітьГотово у верхньому правому куті екрана, і ваше нове відео збережеться у вашому рулоні камери. Як і будь-яка фотографія чи відео, у вас є можливість поділитися ними на широкому діапазоні сайтів соціальних мереж, надіслати їх електронною поштою друзям та родині або надіслати через iMessage.

Якщо просто перенести відео на Mac або ПК, воно буде відтворюватися як звичайне відео. Якщо ви хочете експортувати відео у повільному темпі, скористайтеся безкоштовною програмою Apple iMovie, щоб спочатку відкрити фільм, відредагувати його, а потім зберегти як нове відео. Новий файл збереже повільний рух, і його можна буде переглядати на вашому комп'ютері як такий.

Останні повідомлення