Як зробити найкращу фотографію домашніх тварин: наш посібник, який потрібно прочитати

як фотографувати домашніх тварин-1

Фотографувати домашніх тварин часом може бути настільки ж складно, як знімати зоряну ніч. Принаймні з зірками вони, як правило, залишаються на одному місці протягом декількох хвилин. Але маючи на увазі кілька простих прийомів та налаштувань камери, неможливо зробити захоплюючі професійні на вигляд фотографії цих важливих членів сім’ї, які гідно повісити на стіні поруч із зображеннями бабусь і дідусів.

Щоб допомогти вам зробити чудові фотографії домашніх тварин, ми поговорили з Джошем Норемом, фотографом для домашніх тварин та пейзажів, який базується в районі затоки Сан-Франциско. Норем почав фотографувати тварин, коли вперше пішов добровольцем до місцевих організацій з порятунку тварин, які потребують високоякісних фотографій, але не мають часу та ресурсів. Ви можете стежити за ним у Facebook та 500px.

Як змусити вихованця співпрацювати?

Джош Норем: Є багато хитрощів у цій торгівлі, але врешті-решт це зводиться до терпіння та готовності до того особливого моменту, коли це станеться. У ідеальному світі у вас був би “спорник”, який би спрямовував тварину дивитись на вас, але часто кіт чи собака просто дивляться на суперечку, тому корисно, якщо він може стояти поруч з вами чи вести тварину зору, де ви знаходитесь. Якщо у вас немає помічника, спробуйте використовувати скрипучі додатки для іграшок на телефоні [щоб привернути увагу тварини] - я використовую на своєму iPhone перекладача від людини до кота та скрипучу іграшку для собак. Єдина важка частина - це одночасно тримати телефон і камеру. Видати дивний шум іноді буде достатньо, щоб кішка чи собака подивились на вас протягом короткої секунди - саме тут варто бути готовим. Ви хочете, щоб ваша композиція була сфокусована на їх очах.

У місцевій рятувальній організації, де я добровольцем працюємо, ми зазвичай проводимо ігровий сеанс, коли стріляємо в притулок таких котів, як Томмі (на фото вище). Важливо змусити їх виглядати весело та енергійно, хоча це не завжди можливо.

Який тип обладнання ви використовуєте?

як фотографувати домашніх тварин-2 Це зображення було зроблено за допомогою преміум-класу f / 1,4 для розміру 50 мм f / 1,4 на 400 доларів США. Основні лінзи, на відміну від масштабування, надзвичайно гострі, легкі та цікаві у використанні

JN: Вам не потрібно спеціальне спорядження, але спалах або спалах - це обов’язковий момент, якщо ви перебуваєте в приміщенні. Якщо у вас немає вражаючого природного світла, спалах заповнює тіні, а також допомагає заморозити об’єкти, що є однією з причин, чому багато моїх фотографій виглядають чітко чіткими - це спалах, а також стабільна рука та хороші лінзи.

Якщо є одне золоте правило фотографії зі спалахом, це те, що ви ніколи не хочете спрямовувати спалах безпосередньо на об’єкт, принаймні не без якогось дифузора. Це зробить об’єкт виглядати жахливо в більшості умов, а також може кидати навколо них тіні, і це буде виглядати потворно. Наведіть свій спалах вгору в стелю; світло піднімається і падає на предмет, виглядаючи дуже природно і рівномірно (це не спрацює, якщо у вас високі стелі). Не використовуйте вбудований спалах камери, оскільки він потрапляє світло прямо в очі об’єкта, а результат виглядає жахливо.

Якщо говорити про лінзи, то замінити хорошу лінзу, крапка не можна. Ви побачите дуже помітну різницю між об'єктивом із дзеркальною дзеркальною фотокамерою та основним об'єктивом у 1000 доларів. Найкраще значення має 50-міліметровий об'єктив.

Що стосується конкретного обладнання, я використовую Nikon D800 із трьома лінзами "pro" золотого діапазону Nikkor та спалахом SB-900. Я знімаю в режимі пріоритету діафрагми 99 відсотків часу і використовую вимірювання TTL на спалаху, що нагадує режим «автоматичний», оскільки спалах читає сцену та враховує налаштування експозиції камери, щоб правильно встановити потужність спалаху. Він надзвичайно точний і дуже простий у використанні.

При використанні спалаху легше отримати білий При використанні спалаху легше отримати маленькі білі «прожектори» в очах суб’єкта, що допомагає розкрити очі та робить очі - і об’єкт - більш цікавим.

Які правила слід пам’ятати?

JN: Існує кілька основних вказівок, яких ви можете слідувати. Правило номер один: Завжди фокусуйтеся на очах. Якщо очі не фокусуються, постріл марно витрачається, кінець обговорення. Це можна зробити, щоб переконатися, що ви знаєте, яка точка фокусування активна; не дозволяйте своїй камері керувати нею, оскільки вона, як правило, фокусується на тому, що найближче до камери (ніс тварини). Ви завжди можете змінити точки фокусування з "авто" на "одну точку". Зробіть це (якщо ви не знаєте як, зверніться до керівництва вашої камери) і поставте точку фокусування прямо на очі тварини.

Ви також хочете звернути увагу на правило третин, тому при обрізанні намагайтеся отримати найближче очне яблуко у верхньому або нижньому квадранті кадру, щоб надати йому приємну композицію. Крім фокусу та композиції, вам потрібно турбуватися про свою експозицію; якщо експозиція занадто темна або занадто яскрава, відрегулюйте її за допомогою компенсації експозиції. Остання порада полягає в тому, щоб дістатись на рівні очей або нижче рівня з вашим предметом. Це завжди додасть пострілу близькості та унікальної перспективи. Якщо у вас хороший фокус та експозиція, ви дуже близькі до мети отримати чудове зображення. Решта - це час, практика та трохи удачі.

як фотографувати домашніх тварин-7 Найкраща порада для зйомки чудових фотографій домашніх тварин - це зробити їх на рівні очей. Зазвичай це означає укладання на підлогу, але це додає унікальну перспективу і дозволяє побачити деталі, які ви зазвичай не помічаєте.

Як ви берете ці прекрасні портрети крупним планом?

JN: Щоб зробити знімок свого вихованця крупним планом із плавним розмитим фоном, встановіть камеру в режим пріоритету діафрагми, а об’єктив - на максимально широку діафрагму (найнижче значення f-stop). Для хорошої лінзи, яка буде f / 2,8, або для дуже швидкої прем'єри вона може бути нижчою, ніж f / 1,4; на об'єктиві в комплекті він зазвичай буде f / 3,5. Далі наблизьтесь до об’єкта зйомки і нехай вони будуть на відстані декількох футів від свого фону. (Загалом, чим далі об'єкт знаходиться від фону, тим розмитішим він буде; чим ближче вони до фону, тим більше він буде у фокусі.) Решта налаштування широкої діафрагми подбає про все. Однак будьте застережені, у вас можуть бути очі, що у фокусі, і розмитість носа та голови. Іноді це виглядає досить круто; все залежить від того, як ви хочете, щоб виглядала картинка. Якщо ви хочете, щоб обличчя вашого вихованця було більше у фокусі, просто трохи закрийте діафрагму (наприклад, перейдіть з f / 2,8 до f / 4) або трохи зменшіть. Додаткова відстань між вами та об'єктом буде фокусуватись більше.

Розмитість фону досягається за допомогою широкої діафрагми, наближення до об’єкта зйомки та розміщення їх якомога далі від фону. Розмитість фонів досягається за допомогою широкої діафрагми, наближення до об’єкта зйомки та розміщення їх якомога далі від фону.

Як ви фотографуєте свого улюбленця в русі?

Фокус у зйомці домашніх тварин у русі - як собака в повітрі - це велика витримка та камера та об’єктив, які можуть утримувати фокус на рухомому об’єкті. Я перевів камеру в режим безперервного фокусування замість одинарного знімка. Завдяки цьому двигун фокусування залишається активним весь час, тому я просто утримую кнопку заднього фокусування, але ви також можете зробити це, утримуючи затвор наполовину. Друга частина рівняння - це швидка витримка, для роботи якої потрібна велика кількість світла. Якщо ви перебуваєте в полудневому сонці, у вас все буде добре, але якщо темно, вам потрібно буде посилити ISO для компенсації. Як загальне правило, ви можете спробувати перейти в режим пріоритету витримки затвора і встановити швидкість затвора на 1/500 або близько того як вихідну точку, і подивитися, як це виглядає. Підніматися вище - це нормально, поки у вас буде достатньо світла. В ідеалі ви хочете, щоб на пострілі були собачі очі, і набагато легше зосередитись, якщо вони рухаються в сторону, а не назустріч вам. Тож пришвидште витримку затвора, налаштуйте його на безперервне фокусування та відстрілюйте.

Для зйомки тварин у дії потрібні терпіння, високі витримки та багато-багато практики. Для зйомки тварин у дії потрібні терпіння, високі витримки та багато-багато практики.

Чи є спосіб досягти подібних результатів за допомогою камери «наводок і стрільба»?

Поки що згадані поради обертаються за допомогою дзеркальної дзеркальної фотокамери, але як щодо вас, власників камери «наводь і стріляй»? Проблема автоматичних камер наведення та зйомки полягає у затримці затвора, тобто проміжку часу між натисканням кнопки спуску затвора та зробленим знімком. На деяких камерах це може тривати кілька секунд, що в більшості випадків занадто довге, якщо у вас немає дуже терплячої тварини. Більшість точок-і-стрільб також у багатьох випадках також використовуватиме вбудований спалах, що завжди виглядає жахливо. Моя порада: вимкніть спалах і встановіть камеру в режим серійної зйомки, щоб ви могли робити багато знімків одночасно. Використовуйте портретний режим, якщо його пропонує камера, і якщо ви можете контролювати діафрагму, встановіть її на найменше число.

Наявність дорогої камери не потрібна для фотографування тварин, але хороший об’єктив допоможе чіткості, чіткості та деталізації. Наявність дорогої камери не потрібна для фотографування тварин, але гудленс допоможе чіткістю, чіткістю та деталізацією.

(Зображення надано Джошем Норемом)

Останні повідомлення