Blend - це програма, призначена лише для коледжів, тому ви можете ігнорувати старі Facebook

суміш додаток руки їжа - -

За винятком претензійних затримок, які підглядають соціальну мережу через акаунт знайомого, майже всі є у Facebook. У більшості з нас є списки друзів, наповнені знайомими, близькими друзями, колегами, членами сім'ї як безпосередніми, так і розширеними, іїх друзі та знайомі, які одного разу зустрічали вас і думали,Гей, одна безглузда розмова - достатня причина для того, щоб я додав тебе! Хоча ці списки друзів, більші за життя, мають переваги, є і мінуси - а саме, надмірне опромінення та здоровий здоровий страх опублікувати щось не для всіх. Більшість підлітків ненавидять соціальну мережу, оскільки вона перенаселена дорослими та шахраями - і вона перекинула їх на інші платформи, такі як Tumblr та Snapchat. Тим не менше, немає жодної соціальної мережі, яка б підтримувала "ні дорослих!" підпису, як це було раніше у Facebook, коли це було лише для дітей коледжу, і вимагав наявності дійсної адреси електронної пошти .edu.

Увійдіть у Blend, новий мобільний додаток, спеціально створений для демографічного коледжу, де вони можуть вільно ділитися своїми заходами в університеті, не турбуючись про те, що найрідніші мама та тато дізнаються про своїх хитрощів. Він покликаний повернути колишні дні слави Facebook ексклюзивності для молодого покоління - а Blend означає бізнес. Після закінчення ви виключаєтеся із соціальної мережі.

Blend був належним чином заснований трьома двадцятирічними людьми, які вирішили кинути коледж, щоб продовжити кар'єру в галузі технічного підприємництва. 21-річний Акаш Нігам - колишній студент з інформатики та бізнесу з Мічиганського університету, виконує обов'язки генерального директора Blend, а також відповідає за управління проектами, а також за архітектуру інтерфейсу та інтерфейсу програми. 22-річний Метт Гейгер їздив у Уортон, перш ніж відповідав за розробку UX для Blend. А 21-річний Еван Розенбаум, який у віці 14 років випустив першу у світі незалежну веб-програму для iPhone і отримав визнання в Інтернеті, також кинув Уортон, щоб він міг стати головним дизайнером команди.

Ось як працює Blend. Як пояснювалося, для отримання доступу вам потрібно бути зареєстрованим в одному з багатьох університетів, перелічених у додатку. Після зв’язування облікового запису Facebook потрібно вказати назву університету та очікуваний рік закінчення.

Щодня користувачам пропонується розміщувати фотографії, які називаються "Суміші", що найкраще відповідають темі програми.

 суміш програми

Люди у вашій мережі - якщо вони перебувають у службі Blend, вони автоматично додаються до вашої стрічки через ваш обліковий запис Facebook - присуджують вашим публікаціям "Знімки", версію "Подобається" Blend. Ідея полягає в тому, щоб ви опублікували Blend, який генерує найбільше знімків для відповідної теми. Кількість отриманих знімків буде сприяти вашому балу, що в кінцевому підсумку принесе вам халяву від брендів.

І, звичайно, Blend зіткнеться з тим самим питанням, що і Facebook: впускати всіх інших.

На думку засновників Blend, бренди, з якими вони співпрацюють, не обов'язково є надзвичайно популярними брендами, як Target або Kohl. Вони надають пріоритет установам, які насправді намагаються задовольнити споживачів коледжів, але також відчувають низку Інтернет-магазинів та відомих імен, які можуть придбати рекламу та обізнаність клієнтів. Сюди входять менші бренди, які хочуть молодіжний ринок (наприклад, вушні щітки, пивні коузі) або місцеві установи, які покладаються на постійний рух студентів коледжу, щоб підтримувати їх.

"Це напрочуд неадекватний маркетинг, як бренди намагаються звернутися до технічно підкованих студентів-тисячоліть надзвичайно старомодними засобами - за допомогою флаєрів та подарункових карток, які вони роздають, вивертів на місці, коли вони намагаються виступити якесь видовище посеред кампусу », - говорить Гейгер. «Ми виявили, що діти, які проходять повз, занадто зайняті, дивлячись на свої телефони, що вони навіть не помічають [пропозицій, яких їм не вистачає]. Або типовий масовий електронний лист, де ви бачите щось із місцевого магазину піци, але ви також розумієте, що його надіслали ще 2000 людям, тож ви не відчуваєте себе особливим і не відчуваєте стимулу пройти [з угода]. "

Blend веде переговори з такими брендами, як Rowdy Gentlemen, Yurbuds, Hydroflask, Southern Tide, Country Club Prep та Amrita Singh. Не знайомий з жодною з них? Це, мабуть, тому, що ви не є цільовим ринком. "Студенти мають дуже велике" попередження про шахрайство "- одразу, коли ми починаємо розміщувати Walmart, Target та інші великі коробки [у Blend], це втратить своє відчуття. Потрібно переконатись, що бренди справді відповідають вимогам, і що це буде працювати та жити з аудиторією », - пояснює Гейгер. «Ми стріляємо за бренди, про які ми знаємо, що студентам сподобалися б, але про які вони ще не знають. Ми виводимо ці бренди на наступний рівень експозиції, а студенти також отримують багато цікавих, підпільних речей, які вони завжди шукають », - додає Нігам. Зараз вони працюють із понад 50 брендами.

Хліб із маслом суміші походить від того, що користувачі натискають ці Подарунки, і він намагається змусити їх це зробити за допомогою атмосфери "ти дрімаєш, ти втрачаєш". Чим більше ви публікуєте та ділитесь, тим більші ваші шанси - і до якої кращої групи звернутися із цією схемою, ніж демографічна група, одержима візуальним обміном усім на Snapchat та Instagram?

Хоча відверта любов до бренду може здатися, що Blend вже відчуває, що маркетинговий роздут Facebook відвернувся перед тим, як відмовитись, елегантний дизайн допомагає згладити це. Самі пропозиції не є руйнівними банерами на різних екранах, натомість легко додаються (пробачте за каламбур) до програми. Це не надто приємно, але просто і легко для очей.

Але говорити, що Бленд не стикається з багатьма проблемами, було б брехнею. Зараз у меню початкового вибору програми Blend перераховано лише 3572 університети, тож якщо ви потрапите до якоїсь неіменної школи чи коледжу, ви не зможете користуватися програмою.

І, звичайно, Blend зіткнеться з тією ж проблемою, з якою виникла Facebook: впустити всіх інших. Однак поки що додаток докладає великих проблем, щоб ніхто не пройшов через ворота коледжу. “Ми робимо подвійну автентифікацію [для виявлення підроблених входів]. Ми не збираємося випускати саме те, як ми це робимо - це «секретний соус» від Blend », - говорить Нігам. Саме цей секретний соус нібито виганяє користувачів із програми після закінчення школи.

Щоб перевірити це, я встановив додаток Blend на свій iPad і замість того, щоб вибрати реквізити тесту, які компанія надала мені, я зареєструвався, вибравши Кембриджську мовну школу як свій університет і 2015 рік як рік випуску. Це дозволило мені увійти, без проблем, без потрібної адреси електронної пошти .edu. Через день після попередження реєстрації я все ще можу користуватися програмою.

Додаток для змішування (9)Хоча відсутність можливості імпортувати фотографії не є великою проблемою, відсутність функцій, подібних до Instagram, які люди полюбили, є очевидним недоліком. Тут немає ніяких мистецьких фільтрів - і ще немає хештегов.

Зараз теми диктують співробітники Blend та 180 "впливових містечок", які компанія набрала по всій країні для поширення інформації - що досі є досить винахідливою, - але це дійсно мало б велику різницю, якщо в якийсь момент вони вирішують отримувати пропозиції від своїх користувачів - функція, засновники якої зазначають, є в плані.

Додаток для змішування (8)

Звичайно, слон у кімнаті - це те, що буде визнано недоречним? Незважаючи на те, що користувачі оцінять відсутність нагляду дорослих, як навчили нас Інтернет та соціальні медіа, ніколи ніколи не буває по-справжньому секретно чи безпечно. Якщо є діти коледжу, там буде бути фотографіями випивки, ковтання незаконних речовин, можливо навіть наготи. Як Blend готовий мати справу з цим вмістом? І як би він підійшов до ситуації типу Snapcheat Leaked? Це майже гарантовано з’явиться.

За словами засновників, спільнота коледжу приймає своїх однолітків - якщо вона "летить" зі студентами, то це працює на Blend. Як запобіжний захід, вони відстежують усі фотографії, і все, що викликає обурення, знімається. Учасники спільноти також можуть повідомляти про невідповідний вміст.

“Ми дуже пристрасно ставимося до цього, навіть більше, ніж такі великі імена, як Facebook, Twitter та Instagram, - ми відчуваємо, що вони майже стають жертвами власного успіху. Вони справді широкі, дуже розбавлені та різноспрямовані, - говорить Гейгер, пояснюючи основи їх створення програми Blend. "Коли Facebook запустився, студенти використовували його не так, як зараз, і дійшли до того, що вміст у Facebook настільки вибірковий ... це вже насправді не весело".

В даний час Blend налічує десятки тисяч користувачів, кількість яких, за їхніми словами, продовжує зростати. До кінця року вони сподіваються охопити близько 300 000-500 000 студентів коледжів. «У чотирирічних школах навчається близько 15 мільйонів студентів. Це наша мета, і ми відчуваємо, що можемо це зробити - ми відчуваємо, що Blend буде тим, що саме тоді, коли вас приймуть до вашої школи, перше, що ви робите, разом із отриманням вашої шкільної адреси електронної пошти, це приєднання до Спільнота сумішей », - говорить Нігам. "Ми відчуваємо, що найкращі чотири роки у твоєму житті стали набагато кращими".

Останні повідомлення