Як придбати Huawei P20 або P20 Pro в США

Енді Боксолл / Цифрові тенденції

P20 і P20 Pro - це останні смартфони Huawei, які оснащені налаштованою камерою Leica, а останній пристрій є першим смартфоном із трьома лінзами. Додайте великий сенсорний екран з невеликим вирізом, тонке шасі, штучний інтелект, керований мікросхемою Kirin 970 та нейронним процесором (NPU), а також великий акумулятор, і ми впевнені, що ви захочете його перевірити.

На жаль, якщо ви живете в США, придбати його буде важко, оскільки Huawei наразі не планує продавати пристрої в країні. На даний момент Huawei зосереджується на інших ринках, оскільки намагається знайти шлях повз воротарів у США, незважаючи на те, що минулого року Huawei Mate 10 Pro представив інтернет-магазинам. Однак навіть ця угода розвалюється. Звичайно, Huawei зазвичай не продає свої телефони серії P в США.

Це означає, що якщо ви хочете P20 або P20 Pro, вам доведеться імпортувати його. Як завжди при такому способі придбання телефону, слід врахувати різні речі. Перш ніж піти далі, хоча P20 - чудовий телефон, якщо ви докладаєте зусиль, щоб імпортувати його, ми пропонуємо вибрати P20 Pro, і з цього моменту ми зосередимося на цій моделі.

Чи спрацює це в США?

Не всі телефони працюють у всіх мережах на міжнародному рівні. На своєму веб-сайті Huawei надає вичерпну розбивку діапазонів 3G та 4G LTE, підтримуваних P20 Pro, які можна порівняти з діапазонами, пропонованими AT&T та T-Mobile в США. основні міста; але оскільки телефони спеціально не створені для жодної мережі, вони не підтримують додаткові смуги, корисні в сільській місцевості, або в періоди інтенсивного руху. Це означає, що він може бути не таким надійним, як телефон, виготовлений для використання в США

P20 Pro є телефоном GSM і буде працювати лише в сумісних мережах GSM. Це означає, що якщо ви користуєтеся Verizon або Sprint, це не збирається підключатись. Якщо ви вирішите імпортувати P20 Pro з Китаю, переконайтеся, що це „глобальна” модель, а не модель, спеціально для Китаю, оскільки діапазони можуть відрізнятися у версії лише для Китаю.

Де придбати P20 та P20 Pro?

P20 Pro продається в Китаї, Великобританії, Канаді та по всій Європі. Офіційна ціна на P20 Pro становить 900 євро, або близько 1100 доларів. P20 дешевший - 650 євро, або близько 850 доларів. Цілком можливо, що P20 Pro буде коштувати дешевше в Канаді, де він буде продаватися у всіх основних мережах - Bell, Rogers, Telus, Videotron, Fido та Koodo - але ціни ще не розкриті. У Великобританії P20 і P20 Pro також продаються через усі великі мережі, розблоковуються без контракту через різні роздрібні магазини та Інтернет-магазини.

Ще щось пам’ятати?

Якщо ви імпортуєте телефон, і він зламався, або щось пішло не так, скористатися гарантією буде дуже складно. Деякі китайські імпортні компанії надають власні гарантійні послуги, але не сподівайтесь, що вони будуть дуже швидкими, оскільки багато хто передбачає повернення телефону до Китаю.

Чи варті всі зусилля для придбання P20 Pro? Ми так думаємо, виходячи з наших первинних вражень. Нам подобається телефон, і камера насправді є чимось дуже особливим, тому це робить його вдвічі неприємнішим, тому що ми не можемо попередньо замовити його офіційно в США.

Останні повідомлення