Як і де попередньо замовити LG G5

LG- G5 Джеффрі Ван Кемп / Цифрові тенденції

Коли LG офіційно зняла G5 під час цьогорічного Світового конгресу мобільних компаній, південнокорейська компанія здивувала нас модульним смартфоном. G5 представляє значний зсув у філософії смартфонів LG і важливу гру для ринку модульних смартфонів. LG створила кілька модулів для G5 і закликає третіх сторін допомогти у розробці більш цікавих модулів.

Існує безліч способів отримати в руки модульний флагманський смартфон LG 2016 року та самі модулі, тож ось наш повний посібник із попередніх замовлень G5.

Оновлено 24-24-2016 Джуліаном Чоккатту:Додано деталі для Verizon, AT&T та Sprint.

LG пропонує безкоштовну рекламу акумулятора та зарядного пристрою

LG G5 Акумулятор і люлька

Здається, LG G5 буде доступний 1 квітня на основі оголошень оператора та реклами для смартфона, на якій написано: "Готуйся грати 1 квітня". Усі основні мережі вказані як партнери, а також роздрібні продавці, включаючи Best Buy та B&H.

Компанія наголошує на модульних можливостях G5 завдяки чудовому просуванню. Протягом обмеженого часу це дасть вам додатковий акумулятор і прохолодну маленьку люльку, щоб зарядити його, коли ви замовляєте телефон. Пам’ятайте, акумулятор всередині G5 легко виймається і замінюється - ця функція не зустрічається жодного іншого металевого флагманського смартфона цього року.

Поки що немає чітких подробиць про те, як заявити цю чудову пропозицію, але LG має тут спеціальну стартову сторінку G5, де, можливо, з’являться деталі просування, коли все буде завершено.

Щодо придбання модулів Friends окремо, ми нарешті маємо кращу уяву щодо витрат. Модуль Cam Plus зареєстрований у B&H за 70 доларів і готовий до попереднього замовлення вже зараз. Ціни на інші модулі були випущені в Кореї та є такими:

  • Запасний акумулятор - 39 000 (Корея) / 35 доларів США
  • Аудіомодуль - 189 000 (Корея) / 160 доларів США

Незважаючи на те, що ціноутворення призначене лише для Кореї, ці переходи дають нам підказку щодо того, скільки вони можуть коштувати тут, у США та деінде. Враховуючи, що конверсія для Cam Plus була вищою, ніж виявилася, можна з упевненістю припустити, що вартість інших модулів може бути трохи нижчою, ніж перерахована вище.

T-Mobile

LG G5

LG G5 буде доступний у T-Mobile 1 квітня, і ви можете попередньо замовити його з 29 березня. T-Mobile також має фантастичні халяви. На додаток до безкоштовного комплекту акумуляторів (вартість 80 доларів), який доступний скрізь, перевізник також додає камеру віртуальної реальності 360 Cam (вартість 200 доларів), якщо ви придбаєте телефон до 5 квітня.

Телефон коштуватиме 630 доларів США або 26,25 доларів на місяць протягом 24 місяців.

T-Mobile

Verizon

LG-G5-Передній кут-970x647-c

Якщо ви виберете Big Red, G5 коштуватиме 624 долари США, або 26 доларів на місяць протягом 24 місяців. Попередні замовлення доступні вже зараз, і якщо ви зробите це до дня запуску 1 квітня, ви зможете отримати безкоштовний LG 360 Cam, додатковий акумулятор та зарядну підставку, якщо ви оберете щомісячний план розстрочки.

Ви зможете придбати його в Silver та Titan, і ви зможете придбати певні модулі та аксесуари, хоча деталі щодо того, які модулі будуть доступні, обмежені.

AT&T

LG- G5

AT&T розпочав процес попереднього замовлення 21 березня на початку G5, а також одночасно відкрив попередні замовлення на LG Watch Urbane 2nd Edition LTE. AT&T пропонує угоду «один-один-один-безкоштовно» на G5, але вам потрібно додати другий рядок і придбати пристрій через AT&T Next, який є планом придбання оператора в розстрочку. Вам також потрібно додати обидва пристрої до кваліфікованого плану, і ви повернете вартість одного телефону у вигляді рахунків протягом 30 місяців після трьох циклів виставлення рахунків.

AT&T підтвердила, що також продаватиме деякі так звані аміго G5, такі як 360 Cam, LG 360 VR та динамік Bluetooth LG Sound 360. Ціни на ці аксесуари не оголошувались, хоча їх наявність повинна збігатися з випуском G5.

Спринт

LG G5 Джефф Ван Кемп / Цифрові тенденції

Нарешті, щодо підтримки основних перевізників, Sprint оголосив, що G5 можна буде замовити в Інтернеті 24 березня, а в магазинах - 25 березня. Перевізник пропонує кредит на 150 доларів США та безкоштовний комплект аксесуарів, чи купуєте ви телефон через 24 щомісячні платежі або через повний платіж у розмірі 576 доларів. Комплект аксесуарів включає додатковий акумулятор, підставку для зарядки акумулятора та адаптер USB Type-C до Micro USB.

Sprint дозволяє клієнтам купувати телефон у розстрочку, згідно з яким "кваліфіковані клієнти" можуть отримати телефон із зниженням на 0 доларів та 24 долари на місяць протягом 24 місяців. Ви також можете отримати телефон за 150 доларів після отримання картки винагороди поштою American Express на суму 50 доларів США, але для цієї угоди вам потрібно отримати нову дворічну угоду про обслуговування.

Перевізник оголосив, що також продаватиме 360 Cam, 360 Cam Plus та LG Tone Platinum.

США стільниковий

LG- G5 Джеффрі Ван Кемп / Digital Trends Джеффрі Ван Кемп / Digital Trends

US Cellular нічого офіційно не повідомляв, але Droid-Life повідомляє, що оператор надасть LG G5 доступний 1 квітня, а попередні замовлення починатимуться з 28 березня. Телефон, як стверджується, коштуватиме 636 доларів США або 26,50 доларів на місяць на 24 місяці поза контрактом. , або ви можете підписати дворічний контракт і заплатити 200 доларів.

Найкраща покупка

LG G5 LG G5 Jeff Van Camp / Цифрові тенденції

Best Buy вже приймає попередні замовлення на LG G5 на AT&T та Sprint, а версія Verizon почнеться 24 березня. Очікується, що телефон з’явиться 1 квітня на всіх операторах. На додаток до безкоштовного комплекту акумуляторів (вартість 80 доларів), доступного скрізь, Best Buy також додасть безкоштовний адаптер USB-C до Micro USB вартістю 10 доларів.

Клієнти Sprint можуть придбати LG G5 за дворічним контрактом за 100 доларів, що становить 100 доларів США. Ви також можете безкоштовно укласти контракт і платити 24 долари на місяць протягом 24 місяців, що становить 576 доларів. Якщо ви хочете відразу заплатити за телефон, вам доведеться викашляти 800 доларів.

Клієнти AT&T можуть придбати LG G5 за 689 доларів або зареєструватися на AT&T Next і платити 22,97 доларів на місяць протягом 30 місяців. Ті, хто підпишеться на AT&T Next, також отримають подарункову карту Best Buy на суму 100 доларів США, яка перевищує безкоштовні аксесуари, які ви отримаєте.

Вартість Verizon LG G5 ще не оголошена.

Найкраща покупка

Якщо ви плануєте відмовитись від прямих поїздок до національного перевізника, а замість цього хочете забрати G5 через національних роздрібних торговців, таких як Best Buy, Walmart та Target, вам пощастило. На жаль, інформації про інших роздрібних продавців немає, але ми оновимо цю публікацію, як тільки з’явиться додаткова інформація.

Попередні оновлення:

Оновлено 18.03.2016 Робертом Назаряном: Додано в інформацію про попереднє замовлення для Best Buy та T-Mobile, а також про дати початку попереднього замовлення за чутками для AT&T, Sprint, Verizon Wireless та US Cellular. Також додано в ціну для модулів "Друзі".

Оновлено 03-10-2016 Енді Боксолл: Додано до заяви LG щодо майбутнього випуску G5 у США та новини про безкоштовну акцію акумулятора.

Останні повідомлення